Co to je NNN (No Nut November) výzva?

Setkali jste se s Not Nut November neboli NNN výzvou? Určitě si nemyslete, že se do ní zapojíte jen díky tomu, když ze svého jídelníčku během listopadu vyřadíte oříšky. Ačkoliv se to tak může zdát, princip výzvy je o něčem naprosto jiném. Pojďte s námi zjistit, co je to NNN výzva, jak vznikla a co vám přinese.

Co je to NNN výzva

Jedná se o výzvu zejména pro mužskou část populace, která se již desátým rokem s příchodem podzimu objevuje zejména na sociálních sítích. A pokud se k ní přidáte, budete muset během celého měsíce listopadu vynechat masturbaci a veškeré sexuální aktivity, které by vedly k vašemu uspokojení.

Pravidla NNN výzvy

Co je Not Nut November již tedy všichni tušíme, pojďme se tedy mrknout na jeho pravidla. Ta si samozřejmě účastníci mírně upravují. Ať už podle svých možností nebo podle toho, jak moc se chtějí výzvě oddat. Mezi základní pravidla NNN po dobu celé výzvy ovšem platí:

  • žádné sexuální aktivity s vyvrcholením
  • žádná masturbace s vyvrcholením
  • můžete sledovat porno – ale opět bez konečného uspokojení
  • erekce je povolená
  • musíte zkrátka absolvovat celou měsíční výzvu bez jediného orgasmu

Další pravidla Not Nut November, se kterými se můžete setkat:

  • jsou povoleny mokré sny, ale pouze 3x v průběhu těchto 30 dnů
  • můžete se dopustit 3 chyb na základě tzv. Free Nut kupónů
  • po splnění NNN výzvy se můžete zúčastnit výzvy Destroy Dick December
  • pokud chcete brát výzvu skutečně vážně, znamená to naprostou sexuální abstinenci i bez sledování porna či jiných sexuálních aktivit 

Kde se vzala výzva NNN

Přesně před více než deseti lety – v roce 2011 se Not Nut November výzva poprvé objevila na internetovém slovníku anglických slangových výrazů Urban Dictionary. V následujících letech se pravidelně objevovala zejména na sociálních sítích a každým rokem zvětšuje svou komunitu příznivců.

Výzva ovšem také napomáhá ekologii. Pokud se k výzvě přidáte, ale nedokončíte ji, můžete poslat dolar za každý den, který chyběl do konce měsíce. Vybraná částka pak půjde na konto týmu Seas, který pomáhá čistit oceány.

Význam NNN výzvy

Zajímá vás, proč se zúčastnit NNN výzvy? Přestože výzva sama o sobě příliš lákavě nezní, zkušenosti mužů, kteří ji absolvovali, mluví jasně. Výzva jim pomohla se sebedisciplínou a ovládáním, a jelikož potřebovali zahnat své choutky, věnovali se cvičení a sportovním aktivitám, zlepšili si svou kondici nebo se pustili do dlouho odkládaných studií cizích jazyků.

Pokud vás tedy zajímá, jak zvládnout NNN výzvu, odpověď je jednoduchá. Najděte si nebo oprašte koníčka, kterým zaženete myšlenky na sex a pečlivě si naplánujte aktivity na každý den. Nabitý denní program je totiž polovinou úspěchu. Na sexuální aktivity jednoduše nebudete mít čas.

Proč se zúčastnit NNN výzvy?

Jak jsme již zmínili, může vám NNN výzva pomoci se sebekontrolou. Nebo si díky ní najdete čas na studium a zlepšíte svou kondici. Sexuální abstinence je však také ožehavé lékařské téma a mnozí doktoři se domnívají, že omezení masturbace či dokonce měsíční celibát může mít výborné účinky na vaše zdraví.

NNN výzva však může být nejen záležitostí pro muže, ale skvěle si ji užijí také páry. Především ty, které upadly do nepříjemného stereotypu. Partneři se pak na sebe více těší a mohou se v průběhu výzvy vzájemně podporovat.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/No_Nut_November

3.9/5 - (23)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *