Creditea – recenze půjčky do 130 000 Kč

V životě může nastat celá řada okamžiků, která nám přinese nečekané výdaje navíc. A jen málokdo z nás se v této situaci může bez obav obrátit na svou rodinu či přátele. Jedním z řešení je právě nebankovní půjčka Creditea, která láká na možnost nulového úroku a snadného vyřízení. Zjistěte s námi, jak je to s touto půjčkou doopravdy, jaké má Creditea recenze i podmínky.

Co je Creditea?

Creditea je nebankovní půjčka společnosti Provident Financial s.r.o, kterou si můžete zřídit z pohodlí vašeho domova. Její hlavní výhodou je možnost zapůjčit si finanční částku zcela bezúročně a bez dalších poplatků. Pokud totiž půjčku splatíte do 30 dnů od připsání částky na účet, máte půjčku zcela zdarma a jedná se tak skutečně o avízovanou finanční rezervu.

Zaměstnanci Creditea jsou vám k dispozici denně od 8 do 17 hodin na ahoj@creditea.cz, tel. 228 88 02 89 nebo čísle 723 53 53 53 – pro WhatApp písemnou komunikaci.

Kolik si můžu půjčit?

Creditea nabízí půjčku ve výši 3.000 – 130.000,- Kč. A hlavní hranice můžete při splnění podmínek půjčky dosáhnout, aniž byste měli s Crediteou či Providentem předchozí zkušenosti.

Splátky si navíc můžete rozložit do 6 – 36 měsíců, úrok začíná na 9,84 % p. a. (aktuální k 4. 3. 2022)

Jak získat půjčku Creditea

Opravdu nemusíte nikam běhat, ke zřízení půjčky vám postačí vaše doklady, potvrzení příjmů a počítač, tablet či mobil s připojením k internetu. Na stránkách půjčky Creditea si můžete online spočítat svou půjčku a přizpůsobit si ji svým možnostem.

 1. Zadejte požadovanou výši půjčky a délku splácení. Orientační měsíční splátka se vám automaticky dopočítá.
 2. Pokud jste s její výší spokojeni, klikněte na Zažádat online a vyplňte své osobní údaje v několika krocích.
 3. Následuje upřesnění vašich měsíčních příjmů a výdajů, na základě kterých je vám okamžitě vypočítána částka, kterou je Creditea ochotná vám zapůjčit a kolik byste měsíčně skutečně spláceli.
 4. Pokud jsou pro vás základní podmínky půjčky akceptovatelné, můžete přejít k přehlednému shrnutí půjčky. Jsou údaje v pořádku?
 5. Pak už stačí jen online podpis smlouvy. Ten je opět velmi jednoduchý. Odklikněte, že chcete smlouvu podepsat a na uvedené telefonní číslo vám bude doručena SMS zpráva s PIN kódem. Ten zadáte do příslušného pole a tlačítkem Potvrzuji podepíšete smlouvu.
 6. Poté bude potřeba ověřit váš příjem pomocí výpisů z účtu nebo daňovým přiznáním a nahrát přední i zadní fotografii vašeho občanského průkazu.
 7. Tímto je žádost dokončena a odeslána ke zpracování, o kterém budete informováni.
 8. Po schválení máte částku na účtu do 15 minut.

Pro koho je Creditea určena?

Creditea je určeně pro občany s trvalým pobytem v České republice, kteří již dosáhli věkové hranice 18 let. Půjčka je dostupná zaměstnaným, podnikatelům, ale také matkám na mateřské. Zkrátka každému, kdo se může prokázat pravidelným měsíčním příjmem v dostatečné výši a samozřejmě dobrou bonitou.

Překážkou nejsou ani drobné prohřešky z minulosti ať už v rejstříku trestů nebo s předchozími půjčkami – vše ale bude posouzeno individuálně a může navýšit úrokovou sazbu či ovlivnit výši půjčky.

Na půjčku Creditea ale nedosáhnu:

 • bez doložitelných příjmů
 • bez kontroly registru a tedy dobré bonity
 • bez trvalého pobytu v ČR
 • pokud mám exekuci nebo jsem v insolvenci
 • bez bankovního účtu, na který bude částka vyplacena (hotovostní vyplacení půjčky není možné)

Creditea recenze a hodnocení půjčky

Jelikož půjčka Creditea patří pod společnost Provident Financial s.r.o., která spadá do mezinárodní skupiny International Personal Finance (IPF), můžete počítat se solidním jednáním. Nejedná se zkrátka o žádné začátečníky, natož podvodníky.

Pokud projdete celým schvalovacím procesem, prokážete svou bonitu i možnost splácet, je vyřízení půjčky velice rychlé. Částku až ve výši 130.000 Kč tak můžete mít na účtu během 15 minut.

Při zkoumání uživatelských recenzí jsme nenašli žádné pochybení, které by stálo za zmínku. Jedinou nevýhodou je poměrně vysoký úrok, se kterým je ovšem u nebankovních půjček potřeba počítat. Na druhou stranu je vše opravdu bez poplatků i při předběžném splacení.

Zdroj: https://www.creditea.cz, Finaton

1/5 - (2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *