O projektu 1t.cz

Projekt 1t.cz přináší informace, rady, návody, recenze i porovnání produktů týkajících se našeho každodenního života. Zpracováváme také informace ze současných trendů, které zajímají velké množství lidí. Jedná se například o aktuální zdravotní problémy, recepty, tipy pro zahradu, informace o fotovoltaice, šetření peněz, výhodné nákupy a recenze různých internetových projektů a firem.

Provozovatel webu není zprostředkovatelem ani poskytovatelem žádného z finančních produktů. Reklamní prostor je pronajímán externími dodavatelem Elephant Orchestra s.r.o. espoluprace.cz

Které produkty a firmy recenzujeme a jak je vybíráme?

Na 1t.cz najdete především recenze firem, které lidé hojně vyhledávají. Mohou je vyhledávat z mnoha důvodů. Často hledají detailnější informace o firmě, kdy hledají třeba otevírací dobu, pobočky, slevové kupony. V druhé řadě lidé hledají recenze různých internetových obchodů, protože je v současné době bohužel velký boom s podvodníky, podvodnými nákupními galeriemi a i někdy mají problémy i známé internetové obchody (špatná kvalita zboží, nedobrá zákaznická podpora, nevracení peněz ve 14 denní lhůtě, apod.).

Dále se zaměřujeme na recenze firem, které jsou aktuálně hojně poptávané. V posledních několika měsících to byly především recenze fotovoltaických firem na klíč, investičních platforem, podívali jsme se na nejvýhodnější internetové televize a různé poskytovatele půjček.

V neposlední řadě najdete na 1t.cz recenze různých doplňků stravy a volně prodejných léků. Lidé velmi často totiž hledají různé informace o účincích, složení a nezřídka kdy je i zajímají zkušenosti ostatních uživatelů. Jako příklad můžeme uvést hojně hledaný Tonerin, který se šíří pomocí reklam na internetu a varoval před ním i SÚKL.

Současná redakce

V minulosti pro 1t.cz psali také:

Kontakt – provozovatel webu 1T.cz

  • E-mail: info@1t.cz
  • Double technology s.r.o.
  • Jaurisova 515/4, Praha 4- Michle, 140 00
  • IČ: 08695717
5/5 - (1)