Fair credit půjčka – recenze a hodnocení

Tíží vás nepříjemná finanční situace a v bance jste neuspěli? Pak většinou přicházejí na řadu nebankovní společnosti, mezi které patří právě také Fair Credit. A my vám nyní prozradíme, zda se jedná o spolehlivého poskytovatele, jaké má Fair Credit recenze a zda jsou jejich podmínky skutečně férové.

blankblank

Co je Fair Credit

Jak už jsme prozradili, je Fair Credit Czech, s.r.o. nebankovní společností, která se zaměřuje především na krátkodobé rychlé půjčky a flexibilní úvěry. Samozřejmě disponují licencí ČNB a kromě běžných bezhotovostních půjček nabízejí také hotovostní úvěry.

Fair Credit recenze a hodnocení

Přestože příliš mnoho recenzí na Fair Credit na internetu nenajdete, ze zkušeností zákazníků lze usoudit, že se jedná o poměrně slušnou nebankovní společnost. Na Googlu mají 3,7 z 5 hvězdiček, což je na nebankovní společnost ucházející.

blankblank

Největší nevýhodu vidíme v tom, že Fair Credit využívá týdenní splátky namísto měsíčních. Pokud tedy splácíte hotovostní úvěr v hotovosti, každý týden musíte počítat s výběrčím.

Spousta recenzí hovoří také o nepříjemných návštěvách jejich inspektorů, kteří se ne vždy chovají zrovna diskrétně. Jedná se ale o zkušenosti z minulých let, takže je možné, že už tento postup nevyužívají. Tuto informaci se nám bohužel ověřit nepodařilo. 

Výhody Fair Credit půjčky a její mínusy

+ jako jedna z mála nebankovních společností nabízejí pojištění úvěru

+ možnost hotovostní půjčky

+ individuálně schvalují půjčky v exekuci

+ sjednání půjčky u vás doma

+ solidní jednání, možnost domluvy odkladu splátek

blankblank

– týdenní splátky, které po přepočtu na měsíční moc výhodné nejsou

– v případě hotovostní půjčky se u vás každý týden objeví obchodní zástupce, což nemusí působit dobře

Podmínky půjčky Fair Credit

Půjčka je určena pro plnoleté občany s trvalým pobytem v ČR, kteří mohou prokázat pravidelné příjmy. Jejich podmínky i smlouvy jsou jasné a srozumitelné, snadno tak zjistíte, kolik vás bude půjčka celkem stát a co vám hrozí v případě nesplácení.

Jedná se o nebankovní společnost, je tak potřeba počítat s vysokými úroky, které se ne vždy vyplatí. Před podpisem si uvědomte, že ve vyčíslení najdete týdenní splátky, a přepočtěte si je na měsíční.

Vyřízení půjčky je rychlé a částky jsou vypláceny velmi rychle. Nemusíte řešit žádné ručení, ani se bát skrytých poplatků. V tomto ohledu je společnost opravdu férová. V současné chvíli nabízejí dvě možnosti půjček:

Půjčka na účet

Bezhotovostní půjčka, která je vyplácena na váš bankovní účet. Půjčit si můžete 20.000 – 150.000 Kč opravdu na cokoliv od nákupu auta až po investici do podnikání. Není potřeba ručitel nebo ručení majetkem, splátky si můžete rozložit na 12 – 36 měsíců. Splátky hradíte měsíčně převodem na daný bankovní účet.

Půjčka v hotovosti

Hotovostní půjčku jednoduše vyřídíte s obchodním zástupcem přímo u vás doma. Opět není zapotřebí žádné ručení a peníze máte k dispozici ihned po uzavření smlouvy. V hotovosti vám půjčí 4.000 – 70.000 Kč, splátky hradíte hotově 1x týdně obchodnímu zástupci, který se pro ně v předem smluveném termínu bude zastavovat.

Rychlá on-line půjčka Tetička

Pokud potřebujete okamžitou finanční výpomoc, nabízí se možnost rychlé online půjčky. Třetím – lehce odděleným – finančním produktem Fair Credit je rychlá půjčka Tetička. Půjčit si můžete od 1.000 do 20.000 Kč a to vše z pohodlí domova. Postačí vám potřebné doklady a chytrý telefon, notebook nebo jiné zařízení s připojením k internetu.

Jak získat půjčku Fair Credit?

Na stránkách faircredit.cz najdete online kalkulátory, které vám spočítají předběžnou výši splátek, roční úrok i RPSN. Pak už stačí jen vyplnit formulář s vašimi osobními a kontaktními údaji a počkat, až se vám ozve obchodní zástupce.

Více informací o půjčce se můžete dozvědět na tel. čísle 800 800 122 v prac. dnech od 8 do 20 hodin, o víkendech od 9 do 17 hodin nebo na e-mailové adrese info@faircredit.cz a prostřednictvím online chatu na stránkách faircredit.cz.

blankblank

Zdroje: https://www.faircredit.cz/pujcka-v-hotovosti/ , Finaton

3/5 - (2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *