Jak můžete investováním pomoci se záchranou planety?

Životní prostředí kolem nás je neustále zatěžováno lidskou činností, kromě vysokých emisí oxidu uhličitého patří mezi největší problémy velké množství odpadu, který produkujeme. Jakým způsobem se ho zbavit? Není lepší možností, než ho využít pro výrobu důležitých surovin. Zabijí se tím dvě mouchy jednou ranou – svět se bude zbavovat odpadků a zároveň nebude muset kvůli cenným surovinám drancovat přírodní zdroje.

Investujte do zelených dluhopisů

Máme pro vás skvělou zprávu, můžete chytře investovat peníze a zároveň podpořit likvidaci problematického odpadu. Stačí investovat do zelených dluhopisů. Jde o populární dluhopisy, které vydávají společnosti po celém světě. Jejich cílem je podpořit udržitelnost a zdravé životní prostředí. Vydávají je významné instituce i technologické společnosti, jak je třeba Apple. Dokonce i u nás se vám nabízí tato investice. V tuzemsku ji nabízí společnost UNIPRO Capital a.s., díky které můžete podpořit likvidaci jednoho z nejvíce problematických druhů odpadu – pneumatik. 

Společnost disponuje technologiemi, které dokáží prostřednictvím pyrolýzy proměnit staré pneumatiky na důležité suroviny, konkrétně jde o plyn, uhlík a olej. Tyto suroviny jsou prodávány do jednotlivých průmyslových odvětví a tím vzniká společnosti zisk. Investicí do protiinflačních dluhopisů podpoříte rozvoj těchto technologií. Do čeho investovat peníze? Společnost můžete kontaktovat přímo na jejích webových stránkách Uniprocapital.cz. Společnost se s vámi spojí a dohodne se s vámi na výši investice. Po jejím splacení vám bude vystaven zelený dluhopis. Výnosy z investice si můžete vybírat každý měsíc nebo vždy po půl roce. Jedná se o investici na 2 roky. Po uplynutí této doby vám bude investice vrácena. Investovat může každý, nejde o rizikovou investici, společnost má prospekt schválený ČNB. Pokud hledáte vhodný způsob, jak zhodnotit peníze, neváhejte si zelené dluhopisy zajistit, pomůžete tím přírodě a zároveň zhodnotíte své finance.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *