Jak sledovat Oktagon online stream živě?

Populární galavečery UFC mají už téměř 6 let silnou konkurenci. Tedy alespoň v Česku a na Slovensku. Turnaje Oktagon MMA totiž přitahují čím dál více fanoušků a v posledních letech zažily doslova boom. Pokud se na další z turnajů smíšených bojových umění nedostanete, zjistěte s námi, jak sledovat Oktagon živě a zdarma.

Možnosti sledování Oktagon zápasů živě

Co si budeme povídat, nejlepší zážitek z Oktagonu budete mít při návštěvě vyburcované arény. Pokud vám ale nezbývá jiná možnost, než si zápas užít z pohodlí domova, existuje hned několik způsobů…

  • PPV live stream Oktagon
  • Tipsport
  • Chance
  • ČT Sport
  • Youtube

Oktagon zápasy na O2 TV Sport ze záznamu již naopak nenajdete.

Oktagon TV – aneb online live streamy zápasů

Proč nevsadit na maximální kvalitu? Pokud si chcete Oktagon MMA živě vychutnat v maximální kvalitě, můžete si na Oktagon.tv zaplatit PPV – tedy Pay-Per-View. Budete tak mít k dispozici online stream Oktagon zápasů a galavečerů v kompletním přímém přenosu a špičkové kvalitě, k tomu na vás čeká také možnost zhlédnout živě rozhovory se zápasníky nebo se podívat do zápasového studia. A ceny nejsou nijak závratné, většinou se s rezervou vejdete do 10 €.

Oktagon živě zdarma na Tipsport TV

Nechce se vám za Oktagon streamy utrácet? Sázková kancelář Tipsport pro vás má jednoduché řešení. Stačí u nich provézt kompletní registraci a následně si můžete užívat v sekci LIVE Oktagon zápasy a galavečery zdarma.

Stejně jako většina výhod, má ovšem i tato menší podmínku. Po sedmi dnech volného sledování je potřeba vsadit na jakýkoliv sport alespoň 30,- Kč. Díky uvítacímu bonusu 150,- Kč, který při nové registraci získáte, si můžete užít celých 5 měsíců Oktagonu zdarma.

Oktagon free stream na Chance TV

Stejně jako Tipsport, i sázková kancelář Chance přichází s online streamy Oktagon zdarma. Po registraci a ověření účtu si opět užijete 7 dní sledování zdarma, po uplynutí této doby je opět potřeba prosázet alespoň 30,- Kč měsíčně. Těšit se ale můžete na uvítací bonus v hodnotě 200,- Kč.

Sledování Oktagonu v televizi

Pokud vám nevadí mírné zpoždění, většinu Oktagon zápasů a galavečerů si můžete v záznamu pustit přímo na ČT Sport. Většinou si ale musíte počkat až 7 dní po eventu.

Oktagon na Youtube zdarma

Pro všechny fanoušky smíšených bojových umění přináší oficiální Oktagon MMA kanál na Youtube zdarma archív se záznamy turnajů a zápasů, sestřihy nejlepších momentů, ale také rozhovory se samotnými bojovníky nebo pozvánky na nacházející události.

Oktagon zdarma na mobilu

Chcete sledovat online streamy Oktagon MMA zdarma z mobilu? V dnešní době žádný problém, nastartujte data nebo WiFi připojení, stáhněte si aplikaci některé z možností sledování výše a máte vyhráno. K přehrávání PPV zápasů z Oktagon.tv vám bude stačit jen Chrome nebo Safari prohlížeč v mobilu.

Zdroj: https://oktagonmma.cz/ a https://www.fightlive.cz/rubriky/oktagon/sledujte-mma-online-zive-live-streamy-zapasu_599.html 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *