Kde koupit followers na Instagramu? TOP 4 obchody

blank

Rozhodovat se, kde koupit followers na Instagramu, se může zdát v dnešní době jako oříšek. Už jen v Česku existuje mnoho obchodů, které se tím zabývají. Ne každý má ale kvalitní Instagram sledující a zároveň je dobré kontrolovat, jaké mají bezpečnostní standardy, aby se vám nemohlo něco stát s vaším profilem. V tomto článku se podíváme na to, jak toto zjistit a mezi jakými obchody vybírat.

Mezi nejdůležitější vlastnosti obchodu, kde se rozhodnete koupit followers na Instagram, patří bezpečnost. Nikdy na žádnou stránku nezadávejte své Instagram heslo. Takové služby vždy mají riziko, že mohou poškodit váš profil. Při nákupu sledujících je dobré také brát v úvahu, za jak dlouho vám sledující dorazí a zda dosahují dostatečné kvality. Toto vše při výběru obchodů zvažujeme a vybrali jsme pro vás pouze ty obchody, kde můžete koupit followers beze strachu.

Nejlepší obchody na nákup followers

RychleLajky.cz – nejjednodušší nákup

RychleLajky jsou nejlepším obchodem pro nákup followers na Instagramu. Z našeho seznamu jde o jedinou českou stránku, která působí důvěryhodně a nabízí mnoho různých služeb. Ať už jde o Instagram followers, TikTok sledující nebo i třeba YouTube. Díky dobrým cenám a jednoduchému procesu objednávky si tak můžete koupit followers na Instagramu opravdu během pár minut a zcela bezpečně.

Na svém webu také nabízejí prodej lajků na Instagram příspěvky. To působí jako jejich hlavní přednost a to především díky pár funkcím, které oproti jiným webům nabízejí. Pokud se rozhodnete provést nákup lajků, bude vám stačit pár minut. Nemusíte totiž hledat odkazy k příspěvkům, stačí zadat vaši přezdívku a vám ihned vyjedou příspěvky, na které lze lajky rozdělit. Stačí tak pouhým klikáním vybrat ty, na které lajky chcete a poté zaplatit. Tuto výhodu jsme na žádném jiném českém webu neviděli.

Stormlikes – zajímavá zahraniční varianta

Pokud neradi kupujete v českých obchodech s českou podporou, pak můžete uvažovat nad tímto obchodem. Koupit followers můžete i zde a za docela příjemné ceny. Jde o kvalitní sledující, kteří vám profil nepoškodí. Tato služba nepožaduje heslo a proto splňuje veškeré naše požadavky, o kterých jsme psali.

Pro některé by mohl být nevýhodou anglický jazyk stránky a i podpory. Bohužel podpora při našem testování byla trochu pomalejší, s tím je potřeba počítat. Jde o velkou stránku, tak asi mají velké množství dotazů a tak trvá, než se k vám dostanou. To ale nic nemění na tom, že je to použitelná služba a pokud zkrátka preferujete anglické služby, pak zvolte tuto stránku.

Followers.io – velký výběr služeb

Další anglická varianta, s velmi podobnými cenami a zároveň i s podobnou nabídkou služeb. Koupit followers zde je poměrně snadné a bezpečné, jelikož taky nezadáváte své heslo. Při nákupu na anglických stránkách je ale dobré brát v potaz, že vám musíte vkládat kartu na cizí stránky a jejich podpora je často o dost pomalejší, než právě české weby. 

Stále jde ale oproti jiným českým webům o dobrou variantu, kde se nakupuje snadno, díky jednoduchému procesu objednávek. Jediný RychleLajky má v Česku rychlý proces objednávání, jiné weby běží na principu, kde musíte zadávat mnoho soukromých údajů, než objednáte a to mnohým nemusí být příjemné.

Jak funguje nákup followers na Instagramu?

Nákup followers na Instagramu je často intuitivní záležitost, která nevyžaduje žádné soukromé údaje, jako je heslo. Stačí pouze zadat emailovou adresu a přezdívku na sociální síti a po zaplacení bude vaše objednávka zpracována. Tento proces je díky konkurenci mezi obchody vyladěn a snadno se v něm zorientujete, i když nejste zkušenými kupujícími.

I přesto se ale mezi takovými weby objevují podvodníci, kteří jsou schopni vzít vaše údaje z karet a poté je prodávat. Takové ale poznáte často podezřele nízkou cenou a tím, že kartu zadáváte přímo na jejich web. Pokud platíte přes platební bránu, jako je například Stripe, pak je celý proces bezpečný a tohoto se obávat v žádném případě nemusíte.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *