Poznejte Angry Beards – třebíčská kosmetika pro chlapy

Značku Angry Beards nejde přehlédnout. Na sociálních sítích za ní stojí tisíce nadšených vousáčů i jejich žen, dráždivé příspěvky se virálně šíří a v Česku už je jen hrstka chlapů, kteří na „engrybírdí“ zlepšováky ještě nenarazili. Třebíčská firma se od roku 2017 zabývá výrobou funkční pánské kosmetiky určené na vousy, vlasy, tělo a mimo jiné i na intimní mužské partie. Zážitek z nákupu na angrybeards.cz je okořeněný tykáním, řadou větších i menších dárků, perfektním balením a bleskovým dodáním. Do paměti se nesmazatelně vryje každému.

Jediná kosmetika pro chlapy. To je titul, kterým se Angry Beards rádi chlubí, protože na českém trhu se nikdo nevěnuje choulostivým ani koulochtivým problémům běžných chlapů. Bez servítků, ale také bez přetvářky a rádoby gentlemanství. Zakladatel společnosti Tomáš Čech má ve směřování Angry Beards jasno od samého začátku:

„Už tenkrát v roce 2017, kdy jsme vypustili první produkty na vousy, tak jsem naprosto jistě věděl, že nedělám kosmetiku pro pány, muže ani gentlemany. Angry Beards tu jsou pro úplně normální chlapy, jako jsem já nebo kdokoliv jinej.“

Česká značka kosmetiky Angry Beards se od vzniku rozrostla na 45 parťáků a parťaček, kteří na kraji Třebíče vyvíjí, balí a posílají černé zlato, jak svým produktům sami říkají. Zákazníky jsou z poloviny vousáči s několika holobrádky a překvapivě druhou polovinu tvoří dámy, které kosmetikou obdarovávají partnery a muže ve svém okolí. Kdo ještě k Vánocům nebo narozeninám nedostal dárek od Angry Beards, jako by nebyl.

Vousy, vlasy, kule, tělo

V sortimentu už dávno nenajdete jen základní produkty na údržbu vousů. Řadu olejů, balzámů nebo účinnou kúru na podporu růstu vousů Beard Doping následně rozšířily další produkty určené na vlasy, tělo, kule a také pravidelně obměňovaná paleta stylových doplňků.

zdroj: Angry Beards

Mezi nejoblíbenějšími stálicemi v kategorii dárky pro muže všech věkových kategorií vyčnívá intimní řada Calm Balls. Jak se totiž můžete dočíst v recenzích: „Když je v klidu pytel, je v klidu celej chlap.“

V této řadě najdete hned 3 produkty:

  • Sportovní vazelína na kule Antistick potěší všechny běžce, cyklisty, číšníky, kurýry a další aktivně žijící chlapy, kterým umožňuje vychutnat si volnost pohybu naplno.
  • Intimní deodorant Antisweat zase pomáhá redukovat pocení při stresujících momentech, které zažíváme i bez fyzické dřiny, typicky v kanceláři.
  • Boxerky s Balls Holderem chlapy jednou provždy zbavují šourku přilepeného ke stehnu – mají totiž speciální přepážku, která vše drží příjemně oddělené.

Při prvním nákupu u Angry Beards se připravte na tykání, popkulturní narážky a vtipem nasáklou komunikaci od textů na webu až po odpovědi zákaznické podpory. Že si neotřelý způsob komunikace našel skalní příznivce, potvrzují i vytrvale rostoucí čísla. Aktuálně jde o stovky tisíc spokojených zákazníků, tuny prodaných produktů a desítky milionů obratu – Angry Beards se stávají fenoménem českého internetu. A jakmile propadnete kouzlu starého dobrého světa, kde chlap byl prostě chlap, můžete svou pravidelnou dávku drsného humoru, praktických tipů a novinek odebírat v podobě měsíčního newsletteru.

Vyrobeno v Česku

Hlavní myšlenkou Angry Beards je nabídnout na českém trhu kosmetiku, která si na nic nehraje, funguje a chlap se za ni nemusí stydět. Veškeré složení si značka navrhuje interně a zakládá si na tom, že v recepturách používá opravdu funkční složky. Nesnaží se tvářit jako přírodní šetrná kosmetika, protože ta z jejího pohledu není vždy šetrnější a prospěšnější – příroda má své meze, které už dnes výrobci umí překračovat. Angry Beards jde proto vždy tou nejefektivnější cestou k požadovanému cíli, ať už jím je výživa, hydratace, umytí, nebo třeba styling

„Kde to smysl dává, tak kvalitní rostlinný oleje a másla využíváme. Někdy ale radši sáhneme po kapce velmi účinnýho syntetickýho konzervantu než se trápit s přírodní alternativou, která se pojí s poměrně vysokým dávkováním a ve finále může být pro tělo horší,“ upřesňuje Tomáš Čech.

Veškerá výroba kosmetiky probíhá v Česku. Angry Beards má vlastní tým zkušených chemiků a vývojářů kosmetických hmot. Odborné znalosti doplňuje i intenzivní průzkum mezi uživateli, kterého se účastní dobrovolníci z firmy a z řad kamarádů. „Nápad na celou řadu Calm Balls vznikl například jednoho horkého srpnového dne v tramvaji,“ dodává se smíchem Tomáš.

Ačkoliv Česko nepatří k nejvyhlášenějším ani nejlevnějším zemím v oboru, funguje tu spousta menších výrobců, a dokonce i několik velkých výrobních závodů s dlouhou tradicí. Angry Beards věří, že jsou značkou, která by se mohla ve světě prosadit a Česko zanést na mapu kvalitní kosmetiky. Už dnes je aktivní na polském a slovenském trhu a kouká po dalších evropských zemích. 

V plánu naštvaných vousáčů je kromě expanze také doplnění sortimentu chlapské kosmetiky – můžete se těšit například na očekávané deodoranty, tonikum pro nekompromisní hydrataci vousů a také rozšíření palety vůní do několika sjednocených řad.

Jak u Angry Beards nakoupit?

Pořizujete dárek chlapovi ve svém okolí? Určitě vás potěší široká nabídka dárkových setů, kterými můžete udělat radost vousáčovi i holobrádkovi. Výhodou dárkového setu je stylová plechová krabice, ve které je naaranžovaná sada na údržbu vousů, holení, pro podporu růstu nebo například sada Calm Balls – stačí přidat mašli a můžete rovnou darovat.

blank
zdroj: Angry Beards

A jestli si jen doplňujete zásoby kosmetiky v koupelně, u Angry Beards se vyplatí počkat na drop – tedy nárazové zveřejnění produktových novinek. Těch značka každoročně zveřejňuje hned několik a obvykle na trh uvádí jak nové přírůstky stálého sortimentu, tak několik limitovaných sezónních specialitek. V dropu mají předkupní právo členové „engrybírdího gangu“, kteří odebírají newsletter, a limitované novinky mohou pořídit už o tři dny dříve.

Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo chcete před nákupem vhodnost kosmetických produktů konzultovat, neváhejte se obrátit na zákaznickou podporu.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *