Recenze Bleskmobil – zkušenosti zákazníků, ceník a podmínky

Že by patřil bulvární plátek Blesk zrovna mezi důvěryhodné zdroje informací, se říct nedá. Kromě novinek ze showbyznysu ale nabízí jako virtuální operátor Bleskmobil také předplacené karty s neomezeným voláním. Vyplatí se jeho nabídka nebo mají zákazníci jiný názor? 

Co je Bleskmobil?

Jedná se o českého virtuálního operátora, který funguje v síti plnohodnotného mobilního operátora O2. Bleskmobil patří k prvním virtuálním operátorům, kteří se na českém trhu objevili, funguje již od roku 2012. 

Jak přejít k Bleskmobil?

Prvním krokem bude pořízení Bleskmobil SIM karty. Tu si můžete objednat online na stránkách Bleskmobil.cz s dopravou zdarma nebo ji zakoupíte ve vybraných trafikách a na pobočkách České pošty. 

Následně je nutné SIM kartu zaktivovat prvním zavoláním, odesláním SMS zprávy nebo připojením k internetu. Pokud nepotřebujete pod Bleskmobil přejít se svým stávajícím číslem a chcete si ponechat to, které jste SIM kartě přiděleno, máte hotovo. 

Náš tip: Recenze tarifů Mobil od ČEZ – zkušenosti zákazníků

Přenesení telefonního čísla k Bleskmobil

Od roku 2020 je přenášení čísel jednodušší a celý přenos by neměl trvat déle než 2 dny. Stačí, když si u svého stávajícího operátora, v online samoobsluze nebo v mobilní aplikaci zjistíte svůj OKU kód (ověřovací kód Účastníka).

Pak už stačí jen zažádat Bleskmobil o přenos čísla v online samoobsluze, prostřednictvím SMS z aktivní SIM karty nebo na zákaznické lince 267 267 061.

Kolik stojí SIM karta Bleskmobil?

Online pořídíte SIM kartu za 150 Kč, v ceně máte předplacený kredit ve stejné výši. Doprava je zdarma. Jedná se o SIM kartu 3v1, kdy máte k dispozici 3 běžné velikosti. 

Balíčky pro výhodnější volání, SMS a internet 

Pokud chcete využít levnějšího volání, můžete si v internetové samoobsluze nebo prostřednictvím SMS zapnout některý z balíčků:

1) 50 minut za 50 Kč – získáte 50 minut volání do všech sítí, které vás tak vyjde na 1 Kč za minutu. Po vyčerpání jednotek voláte opět za standardní cenu 2,50 Kč/min.

Aktivace pomocí SMS: 50MINUT(mezera)A na číslo 999 340

Deaktivace pomocí SMS: 50MINUT(mezera)D na číslo 999 340

2) 200 minut za 200 Kč – získáte 200 minut volání nebo 200 SMS do všech sítí. Minuta volání i jedna SMS vás tak vyjde na 1 Kč. Po vyčerpání voláte a píšete opět za standardní ceny.

Aktivace pomocí SMS: VYHODNYCH200(mezera)A na číslo 999 340

Deaktivace pomocí SMS: VYHODNYCH200(mezera)D na číslo 999 340

Oba balíčky mají platnost 30 dní a po této době se v případě kladného zůstatku kreditu samy obnoví

Pokud se balíček bez prodlení obnovil, převedou se vám do následujícího měsíce i volné jednotky z předcházejícího období. 

3) 300 minut + 1 GB dat za 249 Kč – získáte 300 minut volání nebo 300 SMS do všech sítí + 1 GB mobilní internet.

Aktivace pomocí SMS: KLASIK(mezera)A na číslo 999340

Deaktivace pomocí SMS: KLASIK(mezera)D na číslo 999340

Také tento balíček se po uplynutí doby 30 dnů sám znovu obnoví. Nespotřebované jednotky u tohoto balíčku se ale nepřevádí do následujícího období.

Náš tip: Tesco Mobile – recenze, zkušenosti a ceník

Bleskmobil neomezené tarify 

Také Bleskmobil nabízí neomezené volání ve výhodných tarifech, které si vždy zapnete na potřebné období a uhradíte je předem z dobitého kreditu. 

1) Volání na týden za 99 Kč – na 7 dní od aktivace máte volání do všech sítí zdarma. Po uplynutí 7 dnů se balíček sám obnoví.

Aktivace pomocí SMS: TYDEN(mezera)A na číslo 999 340

Deaktivace pomocí SMS: TYDEN(mezera)D na číslo 999 340

2) Neomezené volání  + 4 GB dat za 399 Kč – na 30 dní od aktivace máte volání do všech sítí zdarma + 4 DB dat. SMS posíláte za cenu 1,50 Kč. 

Po uplynutí 30 dnů se balíček sám obnoví.

Aktivace pomocí SMS: TOP(mezera)A na číslo 999340

Deaktivace pomocí SMS: TOP(mezera)D na číslo 999340

Základní ceny volání, SMS a internetu

Pokud si nebudete chtít aktivovat žádný z výše uvedených balíčků, budete mít:

  • volání do všech sítí i na pevné linky v ČR za 2,50 Kč/min,
  • SMS do všech sítí v ČR za 1,50 Kč/SMS,

internet je nezbytné si objednat v balíčku zvlášť, bez jejich aktivace není možné jej využít. 

Datové balíčky Bleskmobil

Pokud moc nevoláte a potřebujete si jen doplnit objem dat, můžete využít jeden z 5 datových balíčků. Ty jsou vždy aktivní na 30 dní a po tomto období se bez deaktivace automaticky obnoví. Nespotřebovaná data se do dalšího období nepřevádějí.

1) 1 GB za 129 Kč 

Aktivace pomocí SMS: MINI(mezera)A na číslo 999340

Deaktivace pomocí SMS: MINI(mezera)D na číslo 999340

2) 2 GB za 199 Kč 

Aktivace pomocí SMS: MIDI(mezera)A na číslo 999340

Deaktivace pomocí SMS: MIDI(mezera)D na číslo 999340

3) 4 GB za 299 Kč 

Aktivace pomocí SMS: MAX(mezera)A na číslo 999340

Deaktivace pomocí SMS: MAX(mezera)D na číslo 999340

4) 8 GB za 399 Kč 

Aktivace pomocí SMS: MEGA(mezera)A na číslo 999340

Deaktivace pomocí SMS: MEGA(mezera)D na číslo 999340

5) 30 GB za 599 Kč 

Aktivace pomocí SMS: ULTRA(mezera)A na číslo 999340

Deaktivace pomocí SMS: ULTRA(mezera)D na číslo 999340

Dává Bleskmobil odměny za dobití?

Ve své samoobsluze často najdete časově omezené akce, kdy k dobití dostanete data nebo další bonusy zdarma. Pokud ale každých 30 dnů dobijete alespoň 300 Kč kredit, můžete si v samoobsluze zvolit 3 telefonní čísla, na které budete volat jen za 1 Kč za minutu.

Recenze Bleskmobil – zkušenosti zákazníků

Až dosud to vypadalo, že Bleskmobil nabízí dostatečné množství balíčků za ceny, které by v porovnání s konkurencí mohly být přijatelné Velmi nás ale zaráží velké množství negativních recenzí od zákazníků. 

Například na známém srovnávači Tarifomat získal Bleskmobil jen 41x palec nahoru, 75 hodnotících mu ale dalo hanbu. 

Lépe na tom bohužel není virtuální operátor ani na Heurece, kde sice nejsou recenze ověřených zákazníků, ale vypadají velmi reálně. Abychom to shrnuli, zákazníci zde většinou kladně hodnotí jen samotné doručení SIM karty, které je velmi rychlé.

blank

Obecně zákazníků vadí především vysoké ceny, které už se příliš nevyplatí. A to zejména po nedávném prosincovém zdražení. Stěžují si také na účtování hovorů po celých minutách, které dříve bývalo po každé sekundě. 

Bonusový kredit, který často Beskmobil nabízí k dobití, má platnost pouze 25 dní, což také zákazníky příliš nenadchlo. 

Najdou se ale samozřejmě také ti, kteří Bleskmobil využívají dlouhodobě a se službami jsou i přes vyšší ceny spokojení. Se zákaznickou linkou většinou dle recenzí vyřeší snadno každý problém a internet funguje bez problémů

Náš tip: Recenze Tipli.cz – jak funguje cashback?

Máte také zkušenosti s virtuálním operátorem Bleskmobil? Ať už patříte ke skalním zákazníkům nebo jste přešli ke konkurenci, podělte se o názor s našimi čtenáři v komentářích níže …

Zdroje: https://bleskmobil.cz/, https://tarifomat.cz/recenze/mobilni-tarify/bleskmobil/ a https://obchody.heureka.cz/bleskmobil-cz/recenze/ 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *