Recenze EMP shop – uspěl německý obchod u rockerů?

E-shopů s módou v posledních letech přibývá jako hub po dešti. Pokud ale hledáte speciálku pro rockery, metalisty s přesahem do gamingu a filmového či seriálového merche, může vás EMP shop doslova pohltit. Jsou ale jejich produkty kvalitní? Jak e-shop hodnotí zákazníci?

Co je EMP shop?

Na doméně EMP-shop.cz najdete internetový obchod zaměřený zejména na rockové a metalové fanoušky. Vybírat můžete dámskou, pánskou i dětskou módu s rockovou tématikou a hudebními legendami. 

Kromě toho ale EMP shop nabízí také filmový a seriálový merch a v gaming sekci najdete merch pro hráče. Módou nabídka ale nekončí a můžete vybírat skvělé dárky pro všechny fanoušky.

Je EMP shop český obchod?

Provozovatelem EMP shopu je podle obchodních podmínek německá společnost E.M.P. Merchandising Handelsgesellschaft mbH. Ta sídlí na adrese Darmer Esch 70 a 49811 Lingen. 

Pokud se ale bojíte nepříjemností při vyřizování vratek nebo reklamací, můžete komunikovat s českým zákaznickým servisem a pro vracení zboží slouží česká adresa v Ústí nad Labem. 

Náš tip: Nezávislá recenze 8a.cz – vyplatí se nákup z Polska?

EMP shop kontakty

Sídlo společnosti už jsme vám prozradili, nyní je tedy na řadě zjistit další důležité kontakty. Zákaznický servis můžete kontaktovat od pondělí do pátku v čase od 9:00 do 17:00 hod a to …

 • prostřednictvím online kontaktního formuláře na stránkách
 • na tel. čísle +420 800 444 412
 • na e-mailové adrese mailbox@emp-shop.cz

Podle recenzí zákazníků je ale komunikace se zákaznickou podporou často zdlouhavá – a to zejména při řešení případných reklamací nebo problémů. 

Je nákup na EMP shop bezpečný?

Rozhodně se nejedná o podvod či rizikový e-shop ani čínskou galerii typu Bonky či Joot. Můžete zde tedy v klidu nakoupit a o své peníze se nemusíte bát. Řada zákazníků zde nakupuje pravidelně nebo nakoupila opakovaně, přesto doporučujeme si před nákupem přečíst recenze zákazníků – řada z nich je negativních

Recenze EMP shop – zkušenosti a hodnocení zákazníků

Zjistit si hodnocení obchodu by v dnešní době měl být základní krok před tím, než poprvé nakoupíte na neznámém e-shopu. My vám hledání ulehčíme a v pár odstavcích shrneme, co zákazníky na EMP shopu rozčiluje a co naopak hodnotí kladně. 

Jako první jsme narazili na recenze na známém srovnávači Heureka. Obchod zde sice nemá aktivovanou službu Ověřeno zákazníky, recenze ale vypadají reálně. Za rok 2022 zde přibylo 24 hodnocení a 14 z nich je bohužel negativních

V komentářích na webu Recenzer se opět mísí pozitivní recenze zákazníků, kteří na zboží nedají dopustit s těmi, které většinou zklamala nízká kvalita produktů

blank

Posledním místem, kde jsme se na recenze zaměřili byl Facebook. Zde je opět situace stejná a rozdělila zákazníky na dva tábory. Celkově si zde EMP shop vysloužil 3,9 hvězdiček z 5 možných. 

blank

Zákazníkům se na EMP shopu nejčastěji líbí …

 • široká nabídka produktů
 • originalita zboží
 • kvalita produktů
 • snadná a rychlá výměna / vracení zboží

Zákazníci nejčastěji negativně hodnotí …

 • cena neodpovídá kvalitě – produkty jsou “předražené”
 • nízká kvalita některých produktů
 • nesedící velikosti podle tabulky
 • dlouhá doba doručení
 • omezený výběr dopravy
 • při výměně hradí zákazník poštovné 

Kvalita produktů se tak očividně odvíjí od vámi vybrané značky a v některých případech můžete zaplatit docela vysokou částku za tričko, které budete nosit maximálně na práci. Pokud ale vsadíte na značku, se kterou máte zkušenost nebo si načtete přímo její recenze, žádný průšvih se konat nemusí. 

Doručení zboží a doba dodání z EMP shopu

U každého produktu jasně vidíte, kdy je předpokládáno jeho doručení na vaši adresu. Na většinu produktů, které jsou u EMP skladem, si tak počkáte cca 7 dní

Několik zákazníků si stěžuje také na omezený výběr dopravců, který vlastně zahrnuje pouze Českou poštu. A ruku na srdce, ta mnohým z nás skutečně vyhovovat nemusí. 

Za Balík do ruky zaplatíte 109 Kč stejně jako za Balík na poštu. 

Možnosti platby na EMP shopu

S výběrem platební metody už je to na EMP shopu o něco veselejší. Zboží můžete hradit …

 • dobírkou při převzetí s doplatkem 39 Kč
 • bankovním převodem 
 • kreditní kartou online
 • prostřednictvím PayPalu

Objednávka bude samozřejmě zpracována až po uhrazení celé částky, samozřejmě kromě plateb dobírkou.

EMP shop vracení zboží a reklamace

Pokud s obdrženým zbožím nejste spokojeni, můžete jej vrátit v rámci 30 dnů od obdržení zásilky

O vracení zboží je vždy nutné informovat prodejce – a to nejlépe přes online vracení na adrese emp-shop.cz/retoure.

Následně zásilku zašlete na adresu:

EMP CZ/SK

ČP, s.p. – Postkomplet

Jateční 436/77

400 18  Ústí nad Labem

Výměna zboží možná není, vždy je potřeba zboží vrátit a udělat si novou objednávku

Platba vám bude vracená buďto na zpět na bankovní účet, na PayPal účet nebo na vaši kartu. Po přijetí a zpracování zásilky pak obvykle odesílají částku zpět do 3 – 5 dnů. 

EMP shop a mobilní aplikace

Pro snazší nákup můžete využít také mobilní aplikace. 

Android zařízením je určena EMP applikace, která má na Google Play více než 46 tisíc hodnocení a průměrně dosáhla na 4,1 hvězdičku z 5 možných. 

Pro iOS pak slouží EMP • Merchandise & Fashion dostupná na App Store, kde má dokonce 4,9 z 5 hvězdiček.

Shrnutí závěrem…

Zboží na EMP shopu vypadá skvěle, oceňujeme specifické zaměření i pestrou nabídku. Část produktů nejspíše bude i v dostatečné kvalitě, která se odvíjí od vybrané značky. Při výběru zboží tak doporučujeme obezřetnost, abyste nepodpořili řady nespokojených zákazníků. 

Co je EMP shop?

Na doméně EMP-shop.cz najdete internetový obchod zaměřený zejména na rockové a metalové fanoušky. Vybírat můžete dámskou, pánskou i dětskou módu s rockovou tématikou a hudebními legendami. Kromě toho ale EMP shop nabízí také filmový a seriálový merch a v gaming sekci najdete merch pro hráče. Módou nabídka ale nekončí a můžete vybírat skvělé dárky pro všechny fanoušky.

Je EMP shop český obchod?

Provozovatelem EMP shopu je podle obchodních podmínek německá společnost E.M.P. Merchandising Handelsgesellschaft mbH. Ta sídlí na adrese Darmer Esch 70 a 49811 Lingen. Pokud se ale bojíte nepříjemností při vyřizování vratek nebo reklamací, můžete komunikovat s českým zákaznickým servisem a pro vracení zboží slouží česká adresa v Ústí nad Labem. 

EMP shop kontakty

Sídlo společnosti už jsme vám prozradili, nyní je tedy na řadě zjistit další důležité kontakty. Zákaznický servis můžete kontaktovat od pondělí do pátku v čase od 9:00 do 17:00 hod a to prostřednictvím online kontaktního formuláře na stránkách, na tel. čísle +420 800 444 412 nebo na e-mailové adrese mailbox@emp-shop.cz.

Máte také zkušenost s nákupem na EMP shopu? Podělte se o ni s námi a dalšími čtenáři v komentářích níže. Ať už patříte mezi spokojené nebo naštvané zákazníky …

Zdroje: https://www.emp-shop.cz, https://www.facebook.com/EMPSlovakia/reviews, https://obchody.heureka.cz/emp-shop-cz/recenze/ a https://www.recenzer.cz/obchod/emp-shop-cz/ 

1/5 - (1)

3 vašich komentářů a zkušeností: Recenze EMP shop – uspěl německý obchod u rockerů?

 1. Bohužel letos 2023 katastrofa , své závazky Emp neplní , peníze lidem nevrací dlouhé měsíce …telefon vyvěšen či zrušen , negativních recenzí přibývá na Heuréce a komentáře od nespokojených zákazníků na FB také .
  Konkrétně mi dluží 1000.- a už ani nekomunikují , nejdříve výmluvy na přechod na nový systém a teď už dělají mrtvé brouky……

 2. Přesně, nevím co se s nimi děje, fungovali skvěle,vše bez problémů, tento rok katastrofa,kamarádce přišly peníze až po 4měsících,kdy už pohrozila obchodní inspekcí…mám objednáno a zaplaceno zboží za cca 1500,- a 18dní bez reakce…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *