Recenze Puella vůní – zkušenosti zákazníků a kompletní info

5 komentářů a zkušeností: Recenze Puella vůní – zkušenosti zákazníků a kompletní info

Poutavé reklamy dokážou navnadit nejednoho zákazníka. A ty na produkty Puella můžeme v poslední době nejen na internetu vídat často. Společně si tak dnes probereme, co vše Puella nabízí, jak je to s kvalitou produktů a jak na ně reagují zákazníci. 

Co je Puella?

Puella je značka, která se zabývá především vůněmi. Na webové adrese Puellavune.cz nebo Puellavone.sk tak můžete najít zejména parfémy na praní, ale také bytové parfémy a pěny do koupele. Design e-shopu i samotných produktů vypadá velmi poutavě a mělo by se jednat o velice koncentrované produkty, kterých stačí pár kapek.

Kdo je provozovatelem e-shopu, výrobcem a prodejcem Puella produktů?

Na e-shopu Puellavune.cz je v obchodních podmínkách jako prodávající uvedena slovenská společnost PUELLAvone, s.r.o., která sídlí v Košicích na adrese Rovníková 1457/7. Podle informací z webu i Facebook stránky by měly být Puella produkty vyráběny v České republice. 
Produkty můžete koupit na oficiálním e-shopu Puellavune.cz, stejně tak je ale můžete najít v nabídkách dalších prodejců – Puella nabízí velkoobchodní spolupráci třetím stranám. 

Je nákup na Puellavune.cz bezpečný?

Podle spousty recenzí, které si níže probereme, se rozhodně nejedná o podvodný e-shop, který by se obohacoval na úkor svých klientů. Nemusíte se tedy bát, že by vám zboží nedorazilo a také produkty podle názorů odpovídají předpokládané kvalitě. 

Náš tip: Mident recenze – výhody, cena, zkušenosti

Recenze Puell vůně – hodnocení a zkušenosti zákazníků

Při nákupu na internetu je velice důležité si nejprve ověřit recenze. Tuto práci jsme si ale dali za vás a musíme uznat, že si Puella v očích zákazníků rozhodně nestojí špatně. 

Jen na Googlu má Puellavone.sk více než 6 500 recenzí zákazníků a v průměru se společnost dostala na 4,9 hvězdičky z 5 možných. A to je za nás velice krásný výsledek. 

A ani ostatní recenze napříč internetem na tom nejsou jinak. Většina zákazníků je s produkty Puella velice spokojená, nešetří chválou a objednávají si produkty opakovaně nebo pravidelně.

Nejvíce vyzdvihují krásné vůně, které jsou velmi intenzivní a koncentrované, skvěle hodnotí také příznivou cenu produktů. Jelikož se jedná o silné koncentráty, stačí je používat v minimálním množství. 

Jako plus uvádí zákazníci často také možnost zakoupení zkušebních setů, díky kterým si vyberou ideální vůni a přípravky za pár korun otestují.

Jak už jste si ale mohli všimnout, naše recenze se snažíme tvořit nezaujatě a nenecháme se snadno nadchnout. A stejně jako většina produktů, i Puella má své mínusy, které zákazníci zmiňují. 

V diskuzích se zákazníci často zmiňují o tom, že vůně jsou pro ně příliš silné a nejen na oblečení dlouho drží. Což vždy nemusí být výhodou. Například v případě, kdy se “bijí” s vaším oblíbeným parfémem nebo jsou tak intenzivní, až vás z nich rozbolí hlava. 

Otázkou tedy zůstává, zda jsou Puella vůně vhodné i pro citlivější jedince, nejednou jsme totiž narazili také na diskuze zákazníků, kteří zmiňují, že parfémy na praní dráždí citlivou pokožku. Objevit se tak nejspíše může přecitlivělost nebo alergická reakce.

Díky vzorečkům – testovací sadě za pár korun – si ale sami na sobě a své rodině nejlépe vyzkoušíte, zda vám Puella vůně sednou. Pokud tedy patříte k citlivějším jedincům, doporučujeme začínat opatrně a něžným dávkováním.

Pro představu přidáváme pár recenzí, které shrnují obecné názory nebo naopak zmiňují problémy. Těch je sice minimum, ale nechceme je zcela přehlížet …

“Za mě jsou produkty od Puellavune úplně boží už po několikáté jsem objednala a pořad nejsem schopna vybrat si svého favorita miluji je všechny. Nejůžasnejší je ten pocit kdy večer ulehám do navoněné postele a ráno se probouzí do růžova vyspalá…. Za mě nemohu než jen doporučit opravdu dlouho trvající efekt…”

Diana, Recenzer.cz

“Maximální spokojenost jak s objednávkou a dodáním, tak s výrobky (prací parfémy). Nejprve jsem si objednala 6 bal. vzorků, a po vyzkoušení jsem objednala dalších 6 ks, tentokrát už 500ml (i pro mamku, která je také z nich nadšená). Fantastická vůně, která provoní nejen prádlo, ale také celý byt. Určitě tyto výrobky doporučuji i ostatním, tak jako já si je budu nadále objednávat.”

D. Lojeková, Google.com

“Po 3,5 měsících užívání jsem se dopracovala k výrážce s puchýři k bolesti uzlin v podpaží a šílenému svědění v intimních partiích. Nebudu to celé rozepisovat jak to probíhalo postupně. Pro lidi s citlivou kůži evidentně ne…možná vůbec ne pro lidi. Je to fajn vše voní nádherně, ale extrémně silné, až možná žírave. Pecka… tak jsem zaplatila za posedlost voňavé domácnosti”

Kerisa, emimino.cz

“Já musím též pochválit, dlouho jsem váhala, přeci jen je to dražší ale objednala jsem k vánocům a včera poprvé vyprala, musím tedy opravdu pochválit, už nic jiného nebudu kupovat, máme tvrdou vodu a opravdu 5 ml stačí k tomu aby tím voněl celý byt a nejen prádlo. Zatím použitá 2 krát nejvíce chvalena zelená, takže už se nemohu dočkat až vyzkouším všechny, děkuji moc”

M. Marková, Facebook.com

Co Puella vůně nabízí?

Sortiment Puella vůní není nikterak rozsáhlý a tvoří ho hlavní tři kategorie – parfémy na praní, bytové parfémy a pěny do koupele. Všechny tyto produkty jsou dostupné v 6 základních vůních.

Nepřehlédněte: Tajemství pohodlného spánku, aneb jak si pro sebe vybrat ideální lůžkoviny

Parfémy na praní Puella

Parfémy na praní by měly být náhradou aviváže, prádlo by měly provonět na mnohem delší dobu. Zároveň ale slibují, že prádlo bude i bez přidání aviváže měkké a vláčné. Jedná se o velice koncentrovaný produkt, na 4 kg prádla postačí 5 ml přípravku

Jako dávkovač slouží uzávěr nádobky, parfémy na praní Puella můžete zakoupit ve třech velikostech:

 • 50 ml … na 10 praní za 189 Kč,
 • 250 ml … na 50 praní za 449 Kč,
 • 500 ml … na 100 praní za 649 Kč.

Puella parfémy na praní jsou dostupné také jako zmiňované vzorečky – zkušební set, zakoupit ale můžete také celé sady produktů, které se hodí třeba jako dárek.

Složení parfémů na praní: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Benzyl-salicylát; Linalool; Hexylcinnamaldehyd; Linalyl-acetát; Piperonal; 2-Methyl-3-(3,4-methylendioxyfenyl)-propanal; Citronellol; Geraniol; 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; d-Limonen; Geranyl-acetát; 6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanon; δ-Damaskon.

Bytové parfémy Puella

Dalšími produkty jsou bytové parfémy Puella, které jsou opět dostupné v 6 vůních. Jedná se o klasický rozprašovač, který vystačí na 300 použití, cena je 449 Kč.

Jsou vhodné jako klasické vůně k provonění vzduchu, ale také na textil, sedačku nebo třeba do auta. Zákazníci je dle recenzí využívají také do aromadyfuzérů.

Může se hodit: Jak vyčistit eternitovou střechu

Puella pěny do koupele

Třetím a posledním typem produktů Puella jsou pěny do koupele. Ty jsou taktéž dostupné v 6 vůních a kromě blahodárné aromaterapie by měly také hydratovat a zjemňovat pokožku.

Puella pěny do koupele mají mega pěnivý efekt, opět se jedná o koncentrované produkty, postačí tedy velice malé množství přípravku na jednu koupel

Vybrat si můžete vzorek pěny pro jedno použití za 29 Kč nebo 250 ml koupelové pěny, která by měla vystačit minimálně na 25 koupelí, za 349 Kč.

Bez těžkých kovů, nanolátek i parabenů

Nejedná se sice o přírodní produkty, ale parfémy Puella jsou šetrné k naší planetě. Neobsahují těžké kovy, znečišťující rezidua, dioxan, SVHC, parabeny, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Produkty Puella nejsou testovány na zvířatech, spadají tak do cruelty-free produktů. Neobsahují navíc ani živočišné složky a jedná se ta o vegan výrobky.

Shrnutí závěrem …

Nákupu Puella vůní bychom se určitě nebáli a s čistým svědomím vám můžeme nákup na Puellavune.cz nebo Puellavone.sk doporučit. Produkty sice mohou působit dráž, jedná se ale o koncentráty, kterých postačí opravdu maličké množství. 

Pokud ale patříte mezi citlivější jedince, začínejte s produkty Puella raději opatrně. Vyhnete se tak případnému podráždění pokožky nebo příliš silné vůni, která může dráždit.

Máte také zkušenost s Puella vůněmi nebo dalšími produkty? Nebo jste našli konkurenční produkty, které jsou výhodnější? Podělte se o názor s námi nebo dalšími čtenáři v komentářích níže …

Zdroje: https://www.puellavune.cz, https://www.emimino.cz/diskuse/puella-avivaz-466234/, https://www.facebook.com/PUELLAvune.cz/posts/pfbid02PgyyCUJfMZB5PgTQEFJtTHUn2jFfwT8JtPCe7p8t5La1bdvnFRsuCUJfYn7krSDLl, https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=PUELLAvone+sro

1/5 - (1)

5 vašich komentářů a zkušeností: Recenze Puella vůní – zkušenosti zákazníků a kompletní info

 1. Rada by som sa vyjadrila k Vášmu výroku, že tieto produkty nie sú škodlivé pre životné prostredie. Určite sú škodlivé, stačí ak si všetky tie látky jednotlivo dohľadáte na internete a zistíte že minimalne polovica je toxická a dú s nimi spájané rôzne alergické reakcie a aj to že sú toxické minimálne pre vodné organizmy. Nabudúce prosím nezavádzajte, ak chcete byť objektívny a písať nezaujaté články bolo by fajn si najprv preštudovať základné informácie. Mrzí ma že takým štýlom sa ľudia dozvedia len to že je to super voňavá náhrada a dokonca šetrná k prírode keď celé zloženie prírodu ani nikdy nepoznalo.

 2. Oproti nejmenované konkurenci, jejichž výrobky jsou velmi nekvalitní, mohu výrobky značky PUELLA vřele doporučit. Konkurence se nemůže s touto značkou vůbec srovnávat. A to píši po již několikáté objednávce, tzn. opakovaných zkušenostech, kdy jsem měla možnost (bohužel) vyzkoušet i onu konkurenci, kterou bych směle označila za pouze trochu navoněnou vodu. Jsem ráda, že je na trhu i kvalita!

  P.S. Osobně si myslím, že za rádoby „zákazníky“, kteří uvádějí alergické reakce, stojí zmíněná (raději nejmenovaná) konkurence, protože je to totiž přesně jejich styl! (osobní zkušenost).
  Puelly se bát určitě nemusíte, můj partner je alergik a NIKDY z žádného výrobku zn. Puella žádnou alergickou reakci neměl! A to od Puelly kupuji zcela vše (parfém na praní místo aviváže), dále jejich tekutý gel na praní, ale i pěnu do koupele atd.) Naprosto nikdy žádná alergie. Po přečtení některých „recenzí“ se nestačím divit, jak hluboko je schopna ona konkurence s jejich nekvalitními výrobky klesnout!

  1. Zase si tu? Zase ten isty text? Uz si s tym trapna… puella je vypredajova znacka velmi nizkej kvality..kazdy, kto vyskusal luxusnejsiu konkurenciu, sa k tymto akciovym brakom nikdy nevratil… vy pani, co tu davate stale ten isty text na kazdy mozny portal, tieto fakty nezmenite… mozete si tu vyplakavat kolko chcete

 3. Za ty řeči o alergii bych ti přál to zažít.. Nic vic, nic míň…. já tu alergickou reakci mám a týden mi trvalo než jsem zjistil čím to je způsobené. A věř mi že zbavit se toho z bytu, kde tím voní prakticky všechno, není ani trošku jednoduchý a obyčejným přepraním se toho jen tak nezbavíš..
  A to že je tvůj starej alergik neznamená že ho můžeš testovat. Já alergik třeba nejsem.. Teda vlastně už jo?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *