Recenze Sky Showtime – hodnocení a zkušenosti zákazníků

Slibují “nepostradatelnou zábavu za bezkonkurenční cenu”, přesto o nich spoustu uživatelů stále neví. My dnes společně zjistíme, co je Sky Showtime, na kolik vás měsíčně vyjde a zda se obsahem může srovnávat s konkurencí. 

Co je Sky Showtime?

Sky Showtime je evropská streamovací služba, která funguje od září roku 2022. Jedná se o rozsáhlou videotéku, ve které najdete pořady a filmy z produkce Nickelodeon, Showtime, Universal, DreamWorks, Paramount Pictures nebo Sky a také obsah z dalších streamovacích platforem. 

Kolik stojí Sky Showtime?

Cenu slibují bezkonkurenční a skutečně není příliš vysoká. Měsíční předplatné vychází na 179 Kč, pokud chcete službu vyzkoušet, můžete využít 7 denní testovací období zdarma. Ušetřit můžete také díky ročnímu předplatnému. Pokud si službu předplatíte na 12 měsíců, vyjde vás celkem na 1 429 Kč – měsíčně tak ušetříte cca 60 Kč.

Recenze Sky Showtime – zkušenosti zákazníků

Při výběru ideální streamovací služby je velmi důležité se mimo jiné zaměřit také na recenze ostatních uživatelů. Abyste ale u hledání zkušeností nemuseli trávit čas, recenze jsme pro vás jednoduše shrnuli …

Většině uživatelů vyhovuje velmi široká nabídka, která zahrnuje také filmové klasiky a starší tituly. Kladně hodnotí také měsíční cenu, která v případě občasných akcí na předplatné může být i poloviční. 

Prvním problémem, který uživatelé velmi často zmiňují, je množství filmů bez českého dabingu. K dispozici máte u většiny filmů či pořadů české titulky, které jsou ale na některých zařízeních hůře čitelné. Stejně tak na většině zařízení předem nezjistíte, zda je vybraný titul v českém znění a musíte jej rozkliknout či spustit. 

Dalším mínusem, který nemůžeme přehlédnout my ani uživatelé, je skutečnost, že některé pořady či seriály si můžete pustit až od určité řady, dílu nebo série. Tituly tak nemůžete shlédnout od začátku, což je poměrně nepříjemný problém. 

Za zmínku určitě stojí také kvalita zvuku i obrazu, který bohužel nedosahuje kvality konkurence. Na 4K si můžete nechat zajít chuť, vše je k dispozici jen v HD kvalitě, ani prostorový zvuk Dolby 5.1 dle uživatelů není to, co by od služby očekávali. 

Náš tip: Srovnání internetových televizí – která je nejlepší?

Problém může nastat také v případě, kdy máte se službou jakékoliv technické potíže. Zákaznický servis je dle většiny názorů velice přetížený a na jednoduchou odpověď můžete čekat klidně i týden nebo déle. Pokud nejste přihlášení, jen těžko se dostanete ke kontaktům a na chatu vás samozřejmě čeká nejprve rozhovor s chatovacím robotem, který toho většinou moc nevyřeší.

Zato recenze aplikace Sky Showtime jsou poměrně slušné, pokud pomineme stížnosti na obsah a zmiňované nedostatky, samotná aplikace většinou funguje dobře. Na Google Play má hodnocení 4,3 z 5 možných hvězdiček, v App Store dosáhla dokonce na 4,5 hvězdiček z 5.

“Obraz není kalibrovaný na originál. Zvuk 5.1 příšerný. Výběr starých filmů dobrý. Nové filmy na které lákají reklamy mizivý. V kolekcích filmů chybí filmy. (Třeba Jurský Park má sice Jurský svět: nadvládu, ale už nemá díl před Jurský svět: zánik říše). Stále na Netflix nic nemá.”

Tomáš Bory, Google Play

“Ta jejich podpora je asi opravdu hodně přetížená. Na můj dotaz (nefunguje mi přihlášení na Windows – okamžitě mne to přesměruje na stránku s informacemi a není tam odkaz na přihlášení; na Linuxu se přihlásím, ale tam pro změnu nelze přehrávat, protože to nepodporují…) po 48 hodinách odpověděli úplně zcestně, teď čekám 10. den na upřesnění odpovědi.”

uživatel RRŠ, web Lupa.cz

“Titulky jdou nastavovat pouze přes webovou verzi tedy v prohlížeči nikoliv v aplikaci, tam nastavení titulků neexistuje. Nastavení titulků v prohížeči je naprosto nedostatečné a nedá se na filmy s titulky dívat to nemluvím o tom, že se v prohlížeči zobrazují nahoře nebo v 1/3 obrazovky dole. Seriály jež nyní vychází jsou pozadu o několik dílů zřejmě se čeká na CZ titulky, takže se na ně opět dívám přes alternativní cesty… Spousta obsahu především z Paramount chybí a nebo má exluzivity na Amazonu”
uživatel Freak, web Smartmania.cz

Nepřehlédněte: Srovnání neomezených tarifů (volání i data)

Jak sledovat Sky Showtime?

Veškerý obsah můžete sledovat online na webu SkyShowtime.com, na chytrých zařízeních vám sledování umožní aplikace ke stažení zdarma

Sky Showtime můžete sledovat zároveň až na 3 zařízeních, potěší vás také možnost vytvoření až 5 uživatelských účtů

Dětské účty Sky Showtime

Stejně jako většina konkurence, tak i Sky Showtime nabízí možnost vytvoření dětských účtů. Rodičovská kontrola pak funguje naprosto skvěle – do vašeho účtu s heslem se dítě nedostane a na tom svém najde jen pořady, které odpovídají věkové hranici, jež při založení účtu nastavíte. 

Co sledovat na Sky Showtime?

Jak už jsme zmínili, Sky Showtime nabízí sice také filmové či seriálové novinky, většinu obsahu ale tvoří starší kousky. Pokud tedy vynecháme klasiky, které všichni dobře známe, můžeme z nabídky Sky Showtime doporučit například

  • Tulsa King – napínavé kriminální drama, ve kterém exceluje Sylvester Stallone. V češtině můžete tento mafiánský seriál znát pod názvem Král Tulsy a na ČSFD si vysloužil skvělých 82 %
  • Star Trek: Strange New Worlds – poměrně nový sci-fi seriál, který potěší každého milovníka Star Treku. Na ČSFD mají obě série zatím super hodnocení 79 %
  • Yellowstone – seriál z westernového prostředí, který už načal svou 5. sezónu. Rodina Duttonových v čele s Kevinem Costnerem patří k velmi oblíbeným, což dokazuje i 85% hodnocení na ČSFD.
  • Grease: Rise of the Pink Ladies – seriál pro všechny, co dodnes žerou Pomádu. Na ČSFD sice dostal jen 40 %, jako oddechovka pro něžné pohlaví ale prý stojí za zkoušku.
  • Halo – adaptace velmi známé herní série Halo, ve které se super voják budoucnosti snaží ochránit lidstvo před mimozemskou vojenskou aliancí. Velmi očekávaný sci-fi seriál, který ale mnohé zklamal a na ČSFD dosáhl jen na 70 %.

Může se hodit: Srovnání TOP seznamek v Česku – která je nejlepší?

Jak stahovat ze Sky Showtime?

Pokud si chcete své oblíbené pořady pouštět i když jste mimo svou domácí wifinu a nechcete plýtvat data, můžete si cokoliv ze Sky Showtime stáhnout

Určitě ale nečekejte, že si seroš hodíte na flash disk, stažení funguje jen v rámci aplikace. Pokud tedy máte appku nainstalovanou, můžete si do ní stáhnout až 30 titulů

Pokud si stažený pořad stáhnete do aplikace, automaticky se smaže 7 dní po jeho prvním přehrání, v případě, že si jej nepřehrajete, smaže se za 30 dnů od stažení. Jeden titul si můžete stáhnout kolikrát chcete, počet stažení není omezen. 

Shrnutí závěrem …

Přestože svou nabídkou ani kvalitou podle většiny názorů Netflix nebo další konkurenty asi jen tak nedohoní, rozhodně stojí Sky Showtime za zvážení. Pokud vám nevadí často chybějící český dabing a přimhouříte oči nad obsahem, může být skvělým doplňkem, který skutečně nevychází nikterak draho. 

Výhodou je, že v rámci jednoho předplatného můžete Sky Showtime sledovat až na třech zařízeních, můžete mít celkem 5 uživatelských účtů včetně dětských pro rodičovskou kontrolu. 

Máte také zkušenost se Sky Showtime? Chcete ostatním čtenářům doporučit další tituly z nabídky? Nebo máte informace, které v článku chybí? Podělte se o ně v komentářích níže …

Zdroje: https://www.skyshowtime.com, https://apps.apple.com/cz/app/skyshowtime/id1616478112, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.skyshowtime.skyshowtime.google, https://www.lupa.cz/clanky/recenze-skyshowtime-je-chudy-pribuzny-velkych-hracu/nazory/ a https://smartmania.cz/vyzkouseli-jsme-skyshowtime-zaslouzi-si-konkurent-netflixu-vase-penize/diskuze/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *