Kde sledovat Roland Garros streamy? French Open živě jak v TV, tak i online

S napětím očekávaný 126. ročník tenisového grandslamu French Open neboli Roland Garros už klepe na dveře. Konat se samozřejmě bude opět v Paříži a to v termínu 22. května až 5. června 2022.

A my vám opět prozradíme, jak sledovat Roland Garros – tedy French open zdarma online a živě či jako live stream a podpořit naše nebo zahraniční tenisové hvězdy.

Jak sledovat French Open – Roland Garros 2022 živě v TV?

Nejjednodušší a nejjistější cestou, jak sledovat Roland Garros živé ve špičkové kvalitě je vysílání televizní stanice Eurosport, která odvysílá všechny živé přenosy z French Open 2022.

Pokud si ji neplatíte v některém z balíčků poskytovatelů satelitu, kabelovky či internetové televize, můžete si přímý přístup k přehrávači Eurosport zaplatit za 129 Kč na jeden měsíc. Což je za live streamy French Open, ale i celé řady dalších sportů v HD kvalitě skvělá cena.

Těšit se můžete na celodenní živé přenosy a večerní speciály, vše můžete sledovat hned na několika zařízeních najednou – v práci si je užijete na mobilu, doma zase na vaší chytré televizi.

French Open 2022 a české televizní programy

Samozřejmě s největší pravděpodobností zařadí jako každý rok živé přenosy French Open s českými tenisovými hvězdami také ČT Sport, případně ČT2. Sledovat je tak budete moci přímo v televizi nebo online na webu České Televize.

V letošním roce nejsou přenosy z French Open 2022 na programu.

Sázkové společnosti a live streamy Roland Garros 2022

Fortuna opět přináší možnost užít si živé vysílání Roland Garros 2022 zdarma ve slušné kvalitě. Postačí vám registrace u sázkové kanceláře a potvrzení vašich údajů, které zvládnete z pohodlí domova.

Vysílání si užijete na vaší chytré televizi, na webu Fortuny nebo si můžete stáhnout do mobilu jejich aplikaci a mít streamy vždy po ruce. Sledování si navíc můžete zpestřit třeba sázkou na vašeho Grand Slamového favorita.

YouTube kanál Roland Garros a sledování French Open 2022

Pokud nemáte potřebu sledovat tenisový turnaj a jeho jednotlivé soutěže živě, můžete si vybrané záznamy pustit na oficiálním YouTube kanále Roland Garros. Videa jsou zde také skvělou připomínkou top okamžiků a nejlepších zápasů, a pokud se přihlásíte jako správný fanda k odběru, už vám žádný záznam neuteče.

Program Roland Garros 2022

22. – 24. 5. vždy od 11 hodin … první kolo mužů i žen

25. – 26. 5. vždy od 11 hodin … druhé kolo mužů i žen

27. – 28. 5. vždy od 11 hodin … třetí kolo mužů i žen

27. – 28. 5. vždy od 11 hodin … osmifinále mužů i žen

31. 5. – 1. 6. vždy od 12 hodin … čtvrtfinále mužů i žen

2. 6. od 14 hod. – 3. 6. od 15 hodin … semifinále mužů i žen

4. 6. od 15 hod. finále dvouhry žen, finále čtyřhry mužů

5. 6. od 15 hod.finále dvouhry mužů

Co je Roland Garros a French Open?

 French Open a Roland Garros jsou synonyma, která označují druhý ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slam. Každý rok je pořádán ve Francii na přelomu května a června, oficiální francouzský název pro French Open zní Les Internationaux de France de Roland Garros nebo Tournoi de Roland-Garros, příp. také Mezinárodní mistrovství Francie v tenise.

Název Roland Garros získal tento turnaj po francouzském válečném letci, který v roce 1913 poprvé přeletěl Středozemní moře. French Open se koná (až na pár ročníků) pravidelně již od roku 1891 a letos se tak můžeme těšit na 126. ročník Roland Garros. Je považován za snad nejtěžší světový turnaj, hraje se totiž na antuce.

Každoročně je na programu ženská i mužská dvouhra, mužská, ženská a smíšená čtyřhra a také soutěže juniorů, populární soutěže legend nebo soutěže vozíčkářů. Na vítěze mužské dvouhry čeká Pohár mušketýrů (ten je pojmenován po čtyřech legendárních tenistech dvacátého století – Jacques Brugnon, Jean Borotra, Henri Cochet a René Lacoste) a vítězka ženské dvouhry bude oceněna Pohárem Suzanne Lenglenové.

Do Grandslamové čtveřice patří turnaje:

  • Australian Open, Melbourne … proběhl v termínu 17. 1. 2022 – 30. 1. 2022
  • Roland Garros, Paříž … v termínu 22. května až 5. června 2022
  • Wimbledon, Londýn … v termínu 27. června až 10. července 2022
  • US Open, New York … v termínu 29. srpna až 11. září 2022

Zdroje: https://www.sport.cz/clanek/tenis-french-open-roland-garros-2022-program-pavouk-vysledky-cesi-3331570 a https://www.betarena.cz/rubriky/sportovni-clanky/french-open-live-sledujte-zive-prenosy-online-a-v-tv_5383.html 

post

Zkušenosti “Kde sledovat Roland Garros streamy? French Open živě jak v TV, tak i online

  1. Myslím, že je lepší si informace nejdřív ověřit a nemystifikovat. Pokud píšete, že French Open bude „samozřejmě“ vysílat ČT, pak je dobré to mít nejdřív ověřené. Prostý pohled do TV programu na následující týdny ukazuje, že Roland Garros ČT vůbec v plánu nemá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *