Sledujte MotoGP živě. Kde najít online stream zdarma?

Ani letos se nemusíte bát, že byste přišli o ty nejlepší momenty z mistrovství světa silničních motocyklů – MotoGP 2022. Prozradíme vám, kde sledovat MotoGP live přenosy zdarma, které české televize mají práva k vysílání nebo nastíníme program MotoGP 2022.

MotoGP 2022 a české televizní stanice

V česku má pro živé přenosy z MotoGP pouze skupina Nova, která přenosy z mistrovství vysílá většinou na kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2, případně Nova Action. Kromě živých přenosů se tak můžete určitě opět těšit také na záznamy nebo speciály.

MotoGP 2022 živě na VOYO

Asi ani vám neuniklo, že VOYO a TV Nova jsou pevně spjaty. A proto také na VOYO můžete sledovat online živé streamy z MotoGP 2022 a vychutnat si všechny závody v top kvalitě nebo v záznamech po dobu 7 dní.

Pokud VOYO ještě nevyužíváte, registrace je velice snadná a cena 159 Kč měsíčně není vůbec nijak závratná – mimo závody zde máte k dispozici také celou řadu dalších sportů, oblíbené filmy nebo seriály.

VOYO můžete vyzkoušet před MotoGP na 7 dní zdarma – otestovat kvalitu a dostupnost z jednotlivých zařízení. Ale pozor, v testovací verzi se nedostanete k MotoGP ani dalším sportovním přenosům.

Live Streamy MotoGP 2022 levně na Eurosport

Chcete si užít MotoGP živě v HD kvalitě a za rozumnou cenu? Pak vsaďte na předplatné Eurosportu, který vám přinese kompletní live streamy.

Přímý přístup k přehrávači Eurosport si můžete snadno zaplatit za pouhých 129 Kč na jeden měsíc, sledovat můžete jednotlivé závody hned na několika zařízeních – v chytré televizi, na počítači a notebooku nebo díky aplikaci Eurosport také na mobilním telefonu či tabletu.

Oproti italské SKY TV, která má také licenci k živým přenosům, je cena opravdovým zlomkem. Měsíční předplatné byste si zde totiž museli objednat s celým balíčkem dalších služeb a tedy minimálně o 1.000,- Kč dráž než u Eurosportu.

Sázkové kanceláře a live vysílání MotoGP 2022 zdarma

Opět i letos si budete moct užít MotoGP závody zdarma v živém vysílání na TV Tipsport. Stačí si vytvořit nový účet u Tipsportu a 7 dní si můžete užívat veškeré online streamy zdarma. Po 7 dnech stačí vsadit měsíčně na Tipsportu 30 Kč.

Při registraci ale dostanete vstupní bonus 150 Kč, který můžete na sázky využít – dostanete tak celých 5 měsíců online streamů zdarma. A pokud vám bude přát štěstí, třeba si sázením vyděláte nejen na další měsíce sledování.

Online přenosy z MotoGP nabídne také sázková kancelář Chance a její Chance TV, díky kterým vám neuniknou jednotlivé závody. Opět bude potřebná registrace či přihlášení.

Závody v plné kvalitě online s VideoPassem MotoGP

Jste nadšeným fanouškem MotoGP, který si s běžnými živými přenosy nevystačí? Chcete zažít více? Na oficiálních stránkách motogp.com si můžete přeplatit službu Video Pass, díky které se mimo online přenosů dostanete k exkluzivním záběrům, rozhovorům ze zákulisí a dalšímu nadstandardnímu obsahu ve špičkové kvalitě.

Samozřejmě ale placené sledování MotoGP něco stojí. Vybrat si můžete:

  • 30denní předplatné za 29.99€ – tedy cca 740 Kč
  • předplatné na celou MotoGP sezónu s neomezeným přístupem za 105.99€ – tedy cca 2 600 Kč
  • #FrenchGP VideoPass za 20€ – tedy cca 500 Kč.

Sestřihy a záznamy z MotoGP 2022

Pokud vám závod utekl a nemáte možnost pustit si jej zpětně, budete se muset spokojit s některým ze záznamů či sestřihů. Ty jsou samozřejmě k dispozici na oficiálních stránkách motogp.com, ale také na oficiální MotoGP kanále na YouTube.

Program MotoGP 2022

Některé závody už máme za sebou – MotoGP startovala již 4. Března 2022 Velkou cenou Kataru, kterou vyhrál Enea Bastianini s časem 42:13.198. Až do listopadu máme ale šanci zhlédnout další napínavé závody…

6. března         Velká cena Kataru (Losail) – vyhrál Enea Bastianini s časem

20. března      Velká cena Indonésie (Lombok) – vyhrál Miguel Oliveira s časem

3. dubna          Velká cena Argentiny (Termas de Río Hondo) – vyhrál Aleix Espargaro

10. dubna       Velká cena USA (Austin) – vyhrál Enea Bastianini

24. dubna       Velká cena Portugalska (Portimão) – vyhrál Fabio Quartararo

1. května         Velká cena Španělska (Jerez) – vyhrál Francesco Bagnaia

15. května      Velká cena Francie (Le Mans) – vyhrál Fabio Quartararo

29. května      Velká cena Itálie (San Piero)

5. června         Velká cena Katalánska (Montmeló)

19. června       Velká cena Německa (Sachsenring)

26. června       Velká cena Nizozemska (Assen)

10. července  Velká cena Finska (Kausala)

7. srpna           Velká cena Británie (Silverstone)

21. srpna         Velká cena Rakouska (Spielberg)

4. září             Velká cena San Marina (Misano Adriatico)

18. září            Velká cena Aragonie (Alcaniz)

25. září            Velká cena Japonska (Motegi)

2. října             Velká cena Thajska (Buriram)

16. října           Velká cena Austrálie (Phillip Island)

23. října           Velká cena Malajsie (Sepang)

6. listopadu    Velká cena Valencie (Valencie)

Zdroje: https://7sport.cz/ostatni-sporty/motogp-online-live-stream/, https://tn.nova.cz/sport/clanek/456203-startuje-nova-sezona-motogp-kompletni-program-opet-na-nova-sport a https://secure.motogp.com

post

Zkušenosti “Sledujte MotoGP živě. Kde najít online stream zdarma?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *