Ušetřete na regálech do skladu s Pematros.cz

Vybavení skladu začíná u správně zvolených regálů nebo celých regálových systémů. Pokud aktuálně potřebujete vybavit vaše skladovací prostory novými regály, podívejte se do nabídky společnosti Pematros s.r.o.

Co vám může společnost PEMATROS nabídnout?

Firma Pematros se zabývá kompletní dodávkou regálů a regálových systémů po celém území České republiky. Specializují se nejen na kvalitní vybavení skladů a skladových prostor, ale i na dodání vhodných regálů do archivů, kanceláří nebo výrobních hal. Kromě toho společnost nabízí i další služby spojené s pořízením regálů a regálových systémů. 

Po výběru a nákupu regálů nemusíte přemýšlet nad jejich dopravou. Firma vám regály doveze až k vám do skladu, a to po celé České i Slovenské republice. Navíc vám regály bez problémů sestaví, a vy se tak nemusíte stresovat ani jejich náročnou montáží. V případě potřeby od vás odkoupí vaše stávající regály. A v neposlední řadě zajišťují také pravidelné revize regálů ve skladovacích i výrobních halách.

Kvalita regálů je zásadní

Při výběru regálů do skladovacích prostor je zásadní především jejich kvalita. Je důležité, aby regály nebyly nijak poškozené, neměly narušenou konstrukci a byly maximálně stabilní. Regály proto vybírejte primárně ve specializovaných prodejnách a u seriózních prodejců. Pokud sháníte opravdu kvalitní regály, jejichž police unesou klidně i 450 kg, je společnost Pematros tou pravou volbou. U regálů od Pematrosu máte totiž jistotu opravdu silných profilů a zároveň několikanásobné profilace každého dílu.

I u regálů hraje roli cena

U skladovacích regálů hraje roli samozřejmě také jejich cena. U dražších regálů je předpoklad, že budou vyrobeny z kvalitních materiálů, které více vydrží i unesou. Naproti tomu velmi levné regály bývají povětšinou vyrobeny z nepříliš kvalitních materiálů, což se odráží na jejich nízké nosnosti a kratší životnosti. Ale rozhodně neplatí tvrzení, že čím dražší regály, tím jsou lepší. I mezi cenově dostupnými regály naleznete opravu kvalitní kousky. 

Skvělým příkladem jsou bazarové regály. A právě ty můžete najít v nabídce společnosti Pematros. Ač se jedná o použité regály, stále jsou ve výborném stavu. Pořízení bazarových regálů je velmi výhodná investice, která se v dnešní době opravdu vyplatí. A to nejen z důvodu vyšších cen oceli a dalších materiálů. Všechny bazarové regály prošly důkladnou kontrolou kvality, funkčnosti i vzhledu při jejich výkupu. Ač se tedy jedná o použité regály za nižší cenu, poslouží vám pěknou řádku let.

A jak vybrat regály do skladu?

Vybrat vhodné regálu do skladu se může zdát jako pěkně tvrdý oříšek. Při jejich výběru je třeba zohlednit nejen jejich rozměry, ale i hmotnost nebo nosnost. Před jejich pořízením popřemýšlejte nad tím, jaký typ zboží na nich budete skladovat, a v jakém množství. Jinou velikost a nosnost regálu budou vyžadovat potraviny či tiskoviny, jinou pak pneumatiky nebo náhradní díly.

Vhodným typem regálů do skladovacích prostor jsou například paletové nebo policové bezšroubové regály. U prvního zmíněného typu, paletových regálů, je výhodou především nosnost patra až 5 000 kg, díle pak vysoká pevnost a stabilita. Druhý typ, policové bezšroubové regály, jsou oblíbené pro svou jednoduchou montáž i povrchovou úpravu provedenou galvanickým pozinkováním nebo práškovou barvou, která zaručuje jejich dlouhodobou životnost.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *