Zinzino omega 3 olej recenze – balance oil zkušenosti a test

Zinzino Omega 3 balance oil je prvotřídní směs olejů z malých ryb ulovených ve volné přírodě, které pomáhají doplnit chybějící látky v těle téměř každého Čecha. Tento olej uživatel často doporučují pro podporu imunity, zlepšení pleti a dalších příznivých účinků.

Zinzino balance oil recenze

Zinzino Balanceoil je směs vysoce kvalitního rybího oleje bohatého na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA včetně extra panenskýho olivového oleje s vysokým obsahem polyfenolů. Balanceoil je významný pro udržování hladiny mastných kyselin EPA a DHA v těle. Polyfenoly jsou důležité pro účinné a efektivní vstřebávání a ochranu krevních lipidů. Tato kombinace zvyšuje a udržuje hladinu omega-3 a upravuje poměr omega-6:3. Výsledkem je příznivý vliv na hladinu cholesterolu, srdce a mozek.

Zinzino balance oil recenze

Za všemi produkty Zinzino stojí tým vědců v čele s Dr. Paulem Claytonem PhD. Doktor Clayton získal titul PhD. na Edinburghské univerzitě v oboru neurofarmakologie a jeho hlavní specializací je studium účinků výživy na lidské zdraví.

TIP: Brainmax CBD kapky recenze a vlastní zkušenost

Výhody

 • Pomáhá udržovat normální hladiny krevního tlaku a vápníku v krvi.
 • Podpora zdraví srdce a cév: EPA a DHA mají prokázané pozitivní účinky na zdraví srdce a cév.
 • Podpora mozku a nervového systému: Omega-3 mastné kyseliny jsou důležité pro správnou funkci mozku a nervového systému.
 • Protizánětlivé účinky: Omega-3 mastné kyseliny mají protizánětlivé účinky, což může pomoci snížit riziko vzniku chronických zánětlivých onemocnění, jako jsou například revmatoidní artritida, lupus nebo Crohnova choroba.
 • Podpora imunitního systému: Omega-3 mastné kyseliny mohou pomoci posílit imunitní systém.
 • Vysoce kvalitní receptura produktů včetně obsahu vitamínu D

Nevýhody

 • Stornopoplatek při zrušení předplatného
 • Někteří zákazníci si stěžují na zpoždění při dodání produktů
 • Vysoká cena: Zinzino BalanceOil je drahý výživový doplněk.
 • Rybí zápach a chuť: Někteří lidé mohou mít problémy s rybím zápachem a chutí.
 • Interakce s léky: Omega-3 mastné kyseliny mohou mít interakce s určitými léky, jako jsou například antikoagulancia.
 • Možné vedlejší účinky: Někteří lidé mohou mít vedlejší účinky, jako jsou například bolesti hlavy, nevolnost, průjem nebo zvracení.

„Chceme být světovým lídrem v oblasti personalizované výživy a preventivního zdraví.“

DAG BERGHEIM PETTERSEN, ŘEDITEL ZINZINO

Jak zjistit, že Zinzino potřebujete?

Většina Čechů díky nízké konzumaci čerstvých mořských ryb a nízkému vystavování slunci má snížené hodnoty Omega 3 i Omega 6 a hlavně nesprávný poměr těchto 2 mastných kyselin. Nicméně pokud chcete určit s jistotou jak na tom jste můžete si udělat krevní testy na hladinu Omega 6 a Omega 3 ve své lokální krevní laboratoři, případně využít přím test od Zinzino. Test měří obsah 11 mastných kyselin včetně nasycených, mononenasycených (Omega-9) a polynenasycených (Omega-6 a Omega-3) mastných kyselin. 

blank
Zinzino balancetest

Zajímavost

Průměrný poměr omega-6 a omega-3 u osob, které neužívají potravinové doplňky s omega-3: severní Evropě 12:1, v Evropě 15:1 a v USA 25:1.

TIP Jak ušetřit s Heurekou?

blank
 • Vyhledejte produkt který chcete koupit
 • Zkontrolujte historii ceny produktu
 • Nejděte e-shopy s nejlepší cenou
 • Vyberte eshop s nejlepšími recenzemi

Složení Zinzino Balance Oil+

Látka12 ml
Rybí tuk6627 mg
omega-3 mastné kyseliny2478 mg
   z toho C20:5 EPA1283 mg
   z toho C22:6 DHA683 mg
Olivový olej4092 mg
   z toho kyselina olejová (omega-9)3069 mg
   z toho polyfenoly3,5 mg
Vitamín D320 ug
Složení Zinzino Balance Oil+
blank

Doporučené dávkování

 • Doporučené užívání: 0,15 ml na kilogram tělesné hmotnosti
 • Dospělí s hmotností do 50 kg: 7,5 ml denně.
 • Dospělí s hmotností do 80 kg: 12 ml denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Užíváte-li léky na ředění krve, před použitím BalanceOil+ se poraďte se svým lékařem.

Další produkty Zinzino

 • BalanceTest – samotest pro určení podílu omega-6:3 z vaší krve
 • ZinoBiotic+ – prebiotika vyladěná směs 8 přírodních zdrojů vlákniny
 • Xtend+ – podpora imunity, 22 základních vitamínů a minerálů a purifikovaných 1-3, 1-6 beta-glukanů
 • Viva+ – úleva od stresu podporuje zdravou funkci nervového systému a mozku

O firmě Zinzino

Zinzino je společnost založena v roce 2005 ve Švédsku, zaměřená na výrobu a prodej výživových doplňků. Firma má široké portfolio produktů ale hlavně se zaměřuje na výrobu doplňků stravy s obsahem omega-3 mastných kyselin. Tyto doplňky jsou vyráběny z rybího oleje a jsou nabízeny v různých příchutích a formách, jako jsou kapsle, tekuté koncentráty nebo prášky.

Zinzino má speciální distribuční program ve formě multilevel marketingu. Partneři pomáhají s marketingem a prodejem produktů a za to dostávají provizi, podobně jako u firem Avon nebo Herbalife.

Zinzino zkušenosti

Produkt Zinzino Balanceoil+ s manželkou bereme již 2 roky. Dle testů od Zinzino se postupně poměr zlepšil u manželky z poměru 15,6:1 na 3.7:1 což se blíží hranici pro ideální poměr. Manželka má subjektivně lepší imunitu a více energie. Také se ji zlepšily kožní problémy.

blank
Výsledky Zinzino test manželka

U mě se poměr zlepšil také, ale ne tak dramaticky protože jsem již dříve suplementoval omega-3 ve formě jiného preparátu. U mě vidím změnu hlavně v imunitě a také snížení kožních problémů.

blank
Výsledky Zinzino test manžel

Manželka nemá s chutí problém. Já jsem měl problémy hlavně ze začátku konzumace kdy jsem měl po vypití pocit na zvracení a motání hlavy. Proto jsem snížíl dávku a tělo se postupem času na chuť adaptovalo a neměl jsem s konzumací problém. Je pravda ale že olej vždy zapíjím vodou nebo čajem. Prodejcem mi byla doporučena varianta BalanceOil+ AquaX, která je bez chuti pokud by problémy s konzumací stále přetrvávaly.

blank

Na globální hodnotící platformě Trustpilot mí společnost velice dobré hodnocení 4,1 hvězdičky z 5ti možných a celkem 5511 recenzí. Lidé si pochvalují kvalitu produktu a pozitivní účinky na zdraví.

blank
Zinzino trustpilot

Na portálu zbozi.cz má produkt Zinzino Balanceoil+ 97% z 30 hodnoceni lidé si pochvalují výbornou chuť a účinky.

blank
Zinzino Zbozi.cz

Na internetu převládají spíše pozitivní recenze například ze serveru emimino.cz, kde maminky kombinují užívání v rámci těhotenství i kojení a pochvalují si blahodárný vliv na své miminko:

Ahoj, využívala jsem zatím jedno balení, doporučila mi ho poradkyně. Obávám se, že účinky budeš muset vypozorovat sama, určitě je to na dlouhodobější užívání, po jedné lahvičce těžko něco hodnotit. Je velmi kvalitní, měla jsem pomeranč máta, byla jsem spoko.

Ronie29 z emimino.cz

Piju tři roky a za mě výrazné zlepšení, já si nechala dělat test i ten potvrdil změny. (K lepšímu). Užívala jsem v těhotenství a nemusela jsem užívat žádné jiné vitamíny. Teď ho dávám malý (7m) každé ráno do kaše taky. Za mě to vyhozené peníze nejsou, vřele doporučuji. 

@Nelel12 z emimino.cz

Syn užívá půl roku společně s prebiotikama také od zinzina a moc mu to pomohlo. Má histaminovou intoleranci a atopický ekzém v tuto chvíli nemá na těle ani flíček a na to kolik jídla na hit nesnesl tak teď zvládá jeho tělo skoro vše ?
a věřím že díky těmto produktům protože předtím jsme s tím rok a půl bojovali a bez výsledku.

Nikol z emimino.cz

Často kladené dotazy

Co je Zinzino

Zinzino je společnost založena v roce 2005 ve Švédsku, zaměřená na výrobu a prodej výživových doplňků. Firma má široké portfolio produktů ale hlavně se zaměřuje na výrobu doplňků stravy s obsahem omega-3 mastných kyselin.

Co je Zinzino Balanceoil?

Zinzino Balanceoil je směs vysoce kvalitního rybího oleje bohatého na Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA. Balanceoil je významný pro udržování hladiny mastných kyselin EPA a DHA v těle.

Jaké příznivé účinky má uživání BalanceOil?

Podpora zdraví srdce a cév, podpora mozku a nervového systému, protizánětlivé účinky, Podpora imunitního systému a udržovat normální hladiny krevního tlaku a vápníku v krvi.

Jaké další produkty nabízí Zinzino?

BalanceTest, ZinoBiotic+, Xtend+, Viva+ a mnoho dalších.

Zinzino BalanceOil

blank
 • Cena již od 990Kč, zboží ihned skladem
 • Podpora zdraví srdce a cév
 • Podpora nervového systému
 • Podpora imunitního systému má protizánětlivé účinky,
5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *