Zpátky do školy ’23 – jak si připravit šatník na začátek školního roku?

Je to zase tady – čas vrátit se zpátky do školního kolotoče a to znamená, že máš perfektní příležitost oslnit svým stylem hned od prvního dne! Víme, že je to trochu jako rozjezd na nové dráze, ale s našimi tipy a triky na přípravu šatníku budeš nejen nejstylovějším klukem ve škole, ale také budeš mít minimálně o jednu starost míň!

Objev svůj osobní styl

Nevíš, kudy kam? Začni tím, že se zamyslíš nad tím, co tě baví. Baví tě sportovní elegance, cool streetwear nebo máš raději takový ten svůj vlastní, nezaměnitelný styl? Když víš, co tě baví, budeš mít hned lepší představu o tom, co by mělo být součástí tvého letošního šatníku. Možná si chceš ponechat stejný styl, jako jsi měl dřív, a možná je letos čas na změnu. Ať už je to jak chce, právě teď je ten správný čas na malý podzimní úklid, i když ještě léto úplně neskončilo! Projdi kousky ve svém šatníku a vyber ty, co ti stále sluší, a ve kterých se cítíš nejlíp. A co ty kousky, co leží na dně šatníku? Možná je už nikdy nebudeš potřebovat, tak je recykluj a udělej místo pro nové, skvělé věci!

Je totiž víc jak jasné, že s novým školním rokem potřebuješ i nové věci. Než ale vyrazíš na nákupy, zvaž, co ti ještě chybí, nebo co dokážeš skvěle zakomponovat do co nejvíce outfitů. Pak se totiž nakupuje jednodušeji a je to mnohem větší zábava. Potřebuješ třeba kvalitní džíny, pánské kalhoty jogger, parádní trička nebo třeba mikiny.

No a co tvému stylu ještě schází? Nemůžeme zapomenout na obuv! Vyber si pár kvalitních bot, které budou nejen ladit se zbytkem tvého šatníku, ale také se v nich budeš cítit pohodlně i během dlouhých vyučovacích hodin. Sportovní tenisky, elegantní boty nebo stylové kotníkové boty – záleží na tvém stylu a preferencích.

Vrstvení je tvoje tajná zbraň

Drobný trik pro maximální využití šatníku je vrstvení! Skvělá mikina přes tričko, nebo stylová bunda, která dodá tvému looku ten správný náboj. Vrstvení nejen vypadá cool, ale taky je to super praktické, když se počasí rozhodne dělat si svoje.

Nezapomeň na doplňky – to jsou ty malé věci, které mohou udělat obrovský rozdíl. Kšiltovka, pásek nebo stylové náramky jsou detaily, které dodají tvému stylu osobitost a doladí ho k dokonalosti.

Ať už si vybíráš jakékoliv oblečení, pamatuj si, že pohodlí je na prvním místě. Tvůj školní den může být dost náročný, takže tvoje outfity by měly být nejen stylové, ale také pohodlné pro celý den.

blank

Barevná paleta a vzory

Při sestavování šatníku na nový školní rok si můžeš hrát s barvami a vzory. Zkoušej kombinovat různé barvy, které ti lichotí a dodávají ti sebevědomí. Vzory, jako jsou proužky, kostky nebo květinové motivy, mohou tvůj outfit ozvláštnit a udělat z něj skutečně výjimečnou kombinaci.

Ať už si vybereš jakýkoliv styl, nejdůležitější je nosit outfity, ve kterých se cítíš sám sebou. Tvůj šatník je jako tvá druhá kůže a je to způsob, jak se prezentuješ světu. Ať jsi sportovec, umělec nebo vědecký génius, buď hrdý na to, kým jsi! S tímto návodem na přípravu šatníku na začátek školního roku budeš středem pozornosti nejen pro svůj styl, ale také pro svou sebejistotu. Škola může začít!

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *