Alza slevový kód

Alza slevový kód je vítanou možností jak si výrazně snížit cenu nákupu na největším internetovém obchodě v ČR. Slevový kupón nabízí Alza na vybrané produkty nebo celý nákup.

Alza akční slevy

blank
Ověřeno
DOPORUČUJEME

Alza Cenové bomby

Denní nálož nízkých cen
Probíhající akce

Nákupní galerie Alza nabízí také akční slevy bez nutnosti vkládat slevový kód v rámci objednávky. Stačí si počkat na vybrané slevové akce například Black Friday, nebo Cyber Monday a další a získáte tak výrazné slevy na celý nákup. Nezapomeňte také na každoroční povánoční výprodeje, kde se cenově můžete dostat na ještě zajímavější slevy.

Black Friday Alza 2022

blank
Ověřeno
DOPORUČUJEME

Alza Black Friday

Black Friday vrcholí! Poslední šance na nákup dárků za strašidelně nízké ceny.
Probíhající akce

Slevová akce Black Friday probíhá na Alze od 9. – 27. listopadu 2022 a můžete narazit na slevy klidně až 70%. Alza se pyšní tím že se jedná o opravdové slevy z MOC a ne z uměle navýšených cen těsně před spuštěním akce.

Doprava ZDARMA s Alza+

Pokud si koupíte členství AlzaPlus, získáte doručení ZDARMA na cokoli a další řadu výhod. Členství stojí pouze 299Kč na rok.

Nabízí Alza.cz aktuálně nějaké slevové kódy?

Ano, alza nabízí kódy na vybrané zboží. Nicméně aktuálně je lepší využít velké slevové akce jako Black Friday, Cyber Monday, nebo povánoční výprodeje.

Doprava zdarma s AlzaPlus

Pokud si koupíte členství AlzaPlus, získáte doručení ZDARMA na cokoli.

4.5/5 - (2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *