Ammando půjčka – nezávislá recenze a hodnocení

Nebankovních společností, které poskytují rychlé online půjčky nebo také běžné úvěry, přibývá jako hub po dešti. Zrovna Ammando půjčka už na našem trhu ale působí více než 7 let a dokázala si tak vybudovat svou pevnou pozici. Projděme si společně, zda se jejich půjčky opravdu vyplatí a jak společnost hodnotí klienti.

Nezávislá recenze a hodnocení Ammando půjčky

Na poli nebankovních půjček nás může máloco překvapit tak, jako velice kladné recenze. Vypadá to, že klienti jsou s půjčkami Ammando opravdu velice spokojení. Jediným problémem a zdrojem špatných recenzí tak zůstávají klienti, kterým půjčka z jakéhokoliv důvodu schválena nebyla.

Jako menší mínus můžeme zmínit zastaralé webové stránky, které vůči konkurenci nepůsobí moc profesionálně, potřebné informace na nich ale pohodlně dohledáte. Dostatečnou kompenzací je pak celkový přístup a především poměrně nízké úroky, které v nebankovní sféře nejsou až tak časté.

Ammando poskytuje půjčky také bez nahlížení do registrů nebo lidem v exekuci. Zda se ale jedná o kladnou vlastnost, je velice diskutabilní.

Jaké půjčky Ammando nabízí?

Ammando svou konkurenci často porazí právě širokým výběrem finančních produktů. Nezaměřuje se pouze na klasické úvěry nebo rychlé online půjčky, ale je svým rozsahem schopen pokrýt celou řadu klasických i méně běžných finančních potřeb. Ammando v současné chvíli nabízí:

1) MINI půjčka do výplaty

Jedná se o klasickou rychlou půjčku či  mikropůjčku, která by měla krátkodobě pokrýt nečekané výdaje. Ammando rychlá půjčka je v maximální výši 20.000,- Kč a splatnost si můžete nastavit až na 90 dnů. Vyplacena bude na účet nebo v hotovosti, záznamy v registrech jsou posuzování individuálně, ale většinou nejsou překážkou.

Rychlou půjčku Ammando sjednáte online a schválena může být už do 5 minut, od odeslání. První půjčku navíc můžete vyzkoušet zcela zdarma, bez poplatků a s nulovým RPSN.

2) Nebankovní půjčka MAXI pro každého

Také MAXI půjčku Ammando si můžete zřídit z pohodlí domova, půjčit si můžete 10.000 – 800.000 Kč. A to bez ručení nemovitostmi, rychle a seriózně. Značnou výhodou jsou nulové poplatky za půjčku a poměrně příznivá roční úroková sazba 5,99 % p. a., která je tak silnou konkurenční výhodou.

Půjčka je vhodná téměř pro všechny, kteří jsou schopni doložit potřebný příjem, posuzování záznamů v registru probíhá individuálně a menší prohřešky tak nemusí znamenat žádnou překážku. Nesporným plusem je také možnost si v průběhu splácení až 4x bezplatně odložit splátku.

3) Ammando půjčka bez registru

Přestože zákon od roku 2016 ukládá všem věřitelům podmínku k nahlížení do registrů, Ammando vaše záznamy příliš neřeší. A to ani v případě opakovaných finančních problémů, menší obnos dokáže půjčit i lidem v exekuci.

Dobře si však promyslete, zda budete schopni půjčku splácet. Nízký úrok sice může být velkým lákadlem, když si ale prostudujete sankce a pokuty, které vám při nesplácení hrozí, nadšení vás s největší pravděpodobností přejde.

4) Konsolidační půjčky Ammando

Máte více finančních závazků, které už nestíháte splácet? Valí se na vás ze všech stran pokuty za opožděné splátky? Ammando může být řešením. Poskytne vám finance pro splacení dluhů všem věřitelům a vy budete následně splácet jen jednu půjčku Ammando, kterou si přizpůsobíte svým možnostem.

5) Další půjčky Ammando

Jak jsme již naznačili, nabízí Ammando opravdu dost finančních produktů, ty už se ale dle našeho názoru často opakují. Liší se víceméně jen výší úvěrového rámce, podmínky zůstávají obdobné. Jedná se tak například o

  • Půjčku pro živnostníky
  • Půjčku bez dokládání příjmů
  • Půjčku pro ženy na mateřské

Jak získat Ammando půjčku?

U každé vybrané půjčky na stránkách Ammandopujcky.cz najdete nejen rozsáhlý popis finančního produktu, ale také odkaz na formulář. Ten stačí vyplnit a počkat na posouzení vaší žádosti.

Pokud si s čímkoliv nejste jistí, můžete využít jejich zákaznickou linku, která je dostupná PO – PÁ 8:00 – 17:00 na tel. čísle +420 721 242 851.

Ammando půjčky můžete kontaktovat také na e-mailu info@ammadopujcky.cz nebo online messengeru, který v pracovních dnech funguje až do 23:00.

Zdroje: https://www.ammadopujcky.cz/ 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *