CreditOn půjčka – recenze a hodnocení

Hledáte krátkodobou finanční výpomoc a narazili jste na nebankovní půjčku CreditOn? Bojíte se, abyste nenaletěli podvodníkům? Připravili jsme pro vás nezávislou recenzi půjčky CreditOn a shrnutí jejich podmínek.

Nezávislé hodnocení a recenze CreditOn půjčky

CreditOn je nebankovním produktem společnosti Creamfinance Czech a na českém trhu můžete tuto půjčku získat již od roku 2011. Společnost vlastní licenci nebankovního poskytovatele spotřebitelských úvěrů od České národní banky (ČNB). Z pohledu zákona se tedy rozhodně o podvodnou půjčku nejedná. 

Jak se ale na společnost a půjčku CreditOn dívají zákazníci? Očima recenzí na Googlu můžeme potvrdit, že většina klientů je spokojených a až na výjimky můžete najít 4 – 5 hvězdičkové hodnocení. Stejně tak i na dalších portálech s hodnocením.

Chování společnosti je podle zkušeností zákazníků v pořádku, vyřízení půjčky je rychlé, ale samozřejmě je potřeba počítat s vysokým přeplatkem – jako u většiny nebankovních úvěrů. 

Za nás určitě vytýkáme nepřehlednou kalkulačku na stránkách, která by určitě mohla být snáze uchopitelná. Dobu, za kterou máte půjčku splatit, jsme vyčetli z miniaturního příkladu pod kalkulačkou a dohledat si veškeré informace zabralo několik minut.

Případně můžete informace získat na jejich online chatu, na telefonním čísle +420 222 200 523 nebo na e-mailu info@crediton.cz.

Kolik si můžete díky půjčce CreditOn vypůjčit? 

Jedná se o krátkodobou půjčku, u které je maximální možnou částkou k zapůjčení 20 000 Kč. Ne každý ale na maximální možnou částku dosáhne a většinou s ní při první půjčce nepočítejte. Minimální možná částka k zapůjčení je 1 000 Kč.  

Na jak dlouho si můžete půjčit?

Nejedná se o klasickou krátkodobou půjčku, kterou je potřeba uhradit do 30 dnů. Naopak, minimální doba trvání úvěru je 61 dní, úvěr je poskytnut na období 1 roku. Pozorně tedy studujte a počítejte, zda se právě vám delší půjčka neprodraží. 

Co budete k vyřízení půjčky potřebovat?

Nemusíte se nikam hnát, půjčku vyřešíte z pohodlí domova a velice rychle. Stačí vyplnit žádost online a přichystat si platné doklady, číslo bankovního účtu, který je veden na vaše jméno, a ve většině případů také doložení vašich příjmů – postačí výpisem z běžného účtu, případně pracovní smlouvou.

Samozřejmostí je telefonní číslo, na kterém vás mohou operátoři kontaktovat, funkční e-mail a také možnost naskenování či nafocení potřebných dokladů a dokumentů. 

Pro koho je půjčka CreditOn vhodná?

Půjčka je vhodná pro všechny české občany, kteří již dosáhli plnoletosti – tedy 18 let. Žádné ručení není potřeba a ani záznam v registru nemusí být překážkou. V tomto případě ale počítejte s nutností doložení vašich příjmů. 

Pro koho není půjčka CreditOn vhodná?

Půjčka CredtiOn není vhodná pro nikoho, kdo je v insolvenci nebo má exekuce. A jelikož je zde u větších půjček nebo při problémech se solventností nutné dokládat příjmy, tak půjčka není vhodná pro nezaměstnané bez jiného příjmu.

Jak získat půjčku CreditOn?

Už jsme naznačili, že půjčku můžete sjednat jednoduše online odkudkoliv. Bude vám stačit chytrý mobilní telefon, tablet, notebook nebo počítač a připojení k internetu

Pak už stačí jen navštívit stránky CreditOn a pomocí interaktivní kalkulačky nastavit cílovou částku, kterou si chcete půjčit a také, který den v měsíci chcete splácet – od čehož se odvíjí měsíční splátka. 

Nyní už stačí kliknout na zelené tlačítko Požádat o … a následně vyplnit ve formuláři informace o vás, vašich příjmech a výdajích. Zadané telefonní číslo potvrdíte pomocí zaslaného SMS kódu a pak už stačí vyčkat na zpracování žádosti. 

O schválení či zamítnutí půjčky budete informováni formou SMS. Je také možné, že bude nutné doložit další doklady, v tomto případě se s vámi spojí zaměstnanec společnosti a vše během chvilky vyřídíte. 

Zdroje: https://www.crediton.cz 

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *