Diochi recenze a složení produktů

Diochi je značka, která se specializuje na výrobu a prodej přírodních doplňků stravy a kosmetických výrobků. Sídlí v České republice, ale své produkty nabízí po celém světě. Značka Diochi se zaměřuje na zdraví a krásu a nabízí širokou škálu produktů, které pomáhají podpořit zdravý životní styl a zlepšit kvalitu života. A jaké jsou na ni recenze a co vám může nabídnout?

Jedním z hlavních faktorů, které odlišují Diochi od ostatních značek, je použití přírodních složek. Diochi používá výhradně přírodní látky, které jsou šetrné k tělu a nemají žádné vedlejší účinky. Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a testovány, aby se zajistilo, že budou co nejúčinnější a nejbezpečnější pro použití.

Diochi výhody a nevýhody

A v čem se výrobky Diochi liší od jiných značek? Porovnejte si jejich výhody a nevýhody.

Výhody

 • Produkty řeší různé zdravotní potíže
 • Produkty obsahují celou řadu přidaných vitamínů a minerálů
 • Výrobky neobsahují umělá barviva, aromata jsou přírodní
 • Kvalitní složení výrobků
 • Přírodní produkty pro zdraví
 • Široká nabídka produktů
 • Možnost lepších cen díky klubu Diochi

Nevýhody

 • K dostání hlavně na internetu
 • Někdy je třeba kombinovat více preparátů
 • Vyšší cena komplexních léčebných kúr

Jaké výrobky nabízí značka Diochi

Mezi nejpopulárnější produkty patří přípravky na detoxikaci organismu, které pomáhají vyčistit tělo od škodlivých látek a zlepšit jeho funkci. Tyto přípravky obsahují přírodní složky jako jsou byliny, vitamíny a minerály, které podporují regeneraci těla a posilují imunitní systém.

TIP: Venira recenze – čeští gumoví medvídci pro vlasy, nehty a pleť. U značky Venira najdete specialisty na výrobu a prodej kolagenu a kolagenových produktů

Další populární produktovou řadou jsou přípravky na podporu zdraví kloubů a kostí. Tyto produkty obsahují přírodní látky jako jsou kolagen, glukosamin a chondroitin, které podporují regeneraci tkání a chrupavek a pomáhají snižovat záněty.

Značka Diochi také nabízí širokou škálu kosmetických výrobků, které jsou vyráběny z přírodních složek a neobsahují žádné škodlivé chemikálie. Mezi populární produkty patří krémy na obličej a tělo, šampony a kondicionéry, které pomáhají zlepšovat stav pokožky a vlasů.

Co byste ještě měli vědět

Jedním z hlavních cílů značky Diochi je podpořit zdravý životní styl a zlepšit kvalitu života. Proto se neustále snaží vylepšovat své produkty a vyvíjet nová a inovativní řešení, které mohou pomoci lidem dosáhnout lepšího zdraví a krásy.

Celkově lze říci, že značka Diochi je jedním z předních výrobců přírodních doplňků stravy a kosmetických výrobků na trhu.

TIP: Idealica recenze – opravdu účinné kapky na hubnutí? Podívejte se na jejich složení i zkušenosti čtenářů

Diochi produkty

Dalším faktorem, který dělá značku Diochi výjimečnou, je způsob výroby. Všechny výrobky jsou vyráběny v souladu s nejvyššími standardy kvality a hygieny. Diochi spolupracuje pouze s nejlepšími dodavateli, kteří dodávají kvalitní a čisté suroviny. Výrobky jsou vyráběny v moderních zařízeních a podléhají přísné kontrole kvality, aby bylo zajištěno, že jsou bezpečné a účinné pro použití.

Produkty jsou rozděleny do několika kategorií podle toho, jaký problém chcete řešit. Kategorie vypadají takto.

 • Meridián tenkého střeva
 • Meridián početí
 • Meridián řídící
 • Meridián ústřední
 • Meridián opasku
 • Meridián jinový patní
 • Meridián jangový patní
 • Meridián jinový pojivový
 • Meridián jangový pojivový
 • Meridián močového měchýře
 • Meridián ledvin
 • Meridián žlučníku
 • Meridián jater
 • Meridián srdce
 • Meridián osrdečníku
 • Meridián tří zářičů
 • Meridián sleziny a slinivky
 • Meridián žaludku
 • Meridián plic
 • Meridián tlustého střeva

Kapsle Deltavir aneb podpora imunity od Diochi

Jedním z velmi oblíbených produktů jsou kapsle Deltavir, které slouží k podpoře imunity. Deltavir kapsle jsou doplňkem stravy, který obsahuje unikátní směs extraktů z hub žampionu brazilského, korálovce ježatého a dalších druhů s vysokým obsahem beta-glukanů. Tyto složky byly pečlivě vybrány pro své pozitivní účinky na podporu a stimulaci obranyschopnosti organizmu.

Žampion brazilský je znám pro svůj vysoký obsah beta-glukanů, které podporují obranyschopnost organizmu a imunitní systém. Korálovec ježatý zase pomáhá při potížích močového ústrojí, jako jsou například problémy s prostatou, a také při únavě a stresu.

TIP: Bylinné kapky Gynex – recenze. Jak je hodnotí uživatelky? A pomohou s gynekologickými problémy fyzického či psychického rázu?

Dalšími složkami Deltavir kapslí jsou černucha setá, perila křovitá a vousatka smilkovitá. Černucha setá podporuje normální hladinu cukru v krvi a podporuje trávení. Perila křovitá má mnoho pozitivních účinků, včetně podpory normální produkce cytokinů a specifických protilátek pro normální reakce imunitního systému (například při alergiích). Tato bylina také podporuje normální funkci dýchacího systému a chrání nervový systém. Vousatka smilkovitá zase díky obsahu účinných lýtek pomáhá tonizovat centrální nervový systém.

Deltavir kapsle jsou vyrobeny z přírodních složek a jsou bez vedlejších účinků. Doporučuje se užívat dvě kapsle denně s jídlem. Deltavir kapsle jsou ideálním doplňkem stravy pro ty, kteří chtějí podpořit svou obranyschopnost a imunitní systém přirozenou cestou.

Nutriční hodnoty produktu Deltavir kapsle od Diochi

 • Žampión brazilský – suchý extrakt 160 mg (Agaricus blazei)
 • Černucha setá – semeno, suchý extrakt 160 mg (Nigella sativa)
 • Perila křovitá – list, suchý extrakt 160 mg (Perilla frutescens)
 • Korálovec ježatý – suchý extrakt 100 mg (Hericium erinaceus)
 • Vousatka smilkovitá – silice 40 mg (Cymbopogon nardus)
 • Želatina – obal kapsle

Diochi – recenze a zkušenosti uživatelů

Výrobky Diochi jsou už na českém internetu poměrně dlouho a za tuto dobu si již stihly získat řadu příznivců. Jaké jsou na ně recenze?

Recenze na Vilcacora Uncaria tomentosa Cat´s Claw 100 g: „Oproti jiným prodejcům je zde zřejmá kvalita produktu, který je v kouscích, není pomletý. U mletého produktu by bylo možné, že je z odpadních, nepoužívaných částí rostliny. Obvykle u mletého produktu je z těchto důvodů i nižší cena. Z kvalitního produktu je pak odvar se znatelným účinek.“

Ivan, Heureka.cz

TIP: Premium Collagen Complex recenze – může vám tato kloubní výživa přinést opravdu všechno, co potřebujete?

Recenze na Diochi Venisfér krém 50 ml „Myslím, že hezky vypíná plet už při prvním týdnu používání, nedráždí , hezky voní, má hnědou barvu a trochu špiní tričko, pokud si natřete i dekolt, šlo to ale v pohodě vyprat. Složení je velmi kvalitní, žádné škodlivé konzervanty, je to spíš gel a rychle se vstřebává.“

Ověřený uživatel, Heureka.cz

Recenze na Diochi Diocel Biominerál kapky 50 ml: „Syn měl při roztroušené skleroze křeče, každých 5 minut. Byli jsme nešťastni. Náhodou jsme se dověděli o Diochi. Užíval a stále užívá Diocel, Intocel kapsle, čaj Achyrocline a Diocel Supracid. Křeče zmizely a cítí se dobře. Protože jiné léky nebere, příčinou zlepšení mohly být jedině produkty od Diochi. Děkuji za to, že existují. O kapkách se syn dověděl náhodně od paní, která má také roztroušenou sklerozu. Několik let se léčila klasickým způsobem a stav se stále zhoršoval. Pak si řekla a dost, a začala brát pouze Diochi. Dnes je to již 7 let a je jí čím dál lépe. A my jdeme stejnou cestou. Je vidět, že správnou. Děkuji vám všem, kteří se na produktech Diochi podílíte. V dnešní době tolik potřebné.“

Anonym, Heureka.cz

Recenze na Diochi Estrozin kapky 50 ml: „Dva roky po vysazení HA se nám stále nedařilo otěhotnět, neměla jsem menstruaci a tudíž žádné ovulace. Lékař mi nabízel různé hormony, ale já jsem už je do sebe cpát nechtěla. Pak jsem objevila tento přírodní zázrak a po třech měsících užívání se to povedlo a čekáme zdravé miminko. Určitě bych doporučila vyzkoušet všem co se pokoušení o miminko a neumí nebo mají hormonální problémy.“

Vendula, Heureka.cz

TIP: Dr. Max Collagen Drink recenze – co dokáže? A snese porovnání s konkurenčními produkty?

My Diochi přihlášení

Produkty jsou běžně dostupné na e-shopu a můžete je zakoupit i bez registrace. Pokud se však registrujete a přidáte do klubu Diochi, získáte 30% slevu na každou objednávku.

Diochi zkušenosti nebo podvod?

Celkově lze říci, že značka Diochi je důvěryhodný a inovativní výrobce přírodních doplňků stravy a kosmetických výrobků, který klade velký důraz na kvalitu, účinnost a šetrnost k tělu. Je ideální pro ty, kteří se snaží dosáhnout lepšího zdraví a krásy pomocí přírodních produktů.

Často kladené dotazy

Jsou výrobky značky Diochi testovány na zvířatech?

Ne. Značka Diochi klade velký důraz na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Všechny její produkty jsou vyráběny z přírodních složek a nejsou testovány na zvířatech. Značka také podporuje recyklaci a snaží se minimalizovat svůj dopad na životní prostředí.

Jaké výhody má členství v klubu Diochi?

Už od prvního nákupu získáte 30% slevu na všechny produkty Diochi. Také se můžete těšit na 6x dvouměsíční časopis Sféra (jde o klasický tištěný časopis, nikoli o on-line verzi) a za každý nákup získáváte body, které se měsíčně přepočítávají na slevy. Pokud se stanete poradcem Diochi (OSVČ) získáváte za nákupy body, které se přepočítávají na provizi. Ta vám bude poté automaticky vyplácena na účet.

Jak se stát členem klubu Diochi?

Stačí kontaktovat centrálu v Praze, a to buď osobně (sídlí na adrese Průmyslová 1306/7, Praha 10) nebo telefonicky na čísle 222 764 004. registraci je také možné provést prostřednictvím osobní návštěvy v Klubech Diochi, které najdete po celé ČR.

Zdroj: https://doplnky-stravy.heureka.cz/diochi-estrozin-kapky-50-ml/#prehled/, https://www.diochi.cz/cs/produkty/deltavir-2, https://www.emimino.cz/diskuse/pripravky-diochi-11254/, https://www.diochi.cz/cs/prakticke-zkusenosti-z-ordinace/deviral-zkusenosti-z-praxe, https://www.heureka.cz/znacky/diochi/recenze/

5/5 - (2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *