Idealica recenze – opravdu účinné kapky na hubnutí?

Kapky na hubnutí IDEALICA Original Formula jsou na našem trhu poměrně velkou novinkou. Měly by obsahovat komplex z bylin a dalších přírodních látek důležitý pro zdraví a regulaci tělesné hmotnosti. Podle výrobců jsou také vhodné pro muže i ženy. Jaké je jejich složení? A fungují vůbec?

Na první pohled vypadá přípravek velmi dobře. Podle slov prodejce by u něj měla být zaručena „silná trojitá účinnost pro rychlé hubnutí.“ Navíc by měl obsahovat pouze přírodní složky – tedy výhradně rostlinné výtažky a vitamíny (vegetariáni a vegani se tedy bát nemusí).

blankblank

Idealica a složení

Kapky na hubnutí jsou pro mnoho uživatelů i uživatelek příjemnou novinku. Není totiž třeba polykat velké tablety. 25 kapek přípravku Idealica stačí dvakrát denně nakapat do tekutiny a vypít. A jaké extrakty obsahují?

 • extrakt z rambutanu
 • výtažky z kiwana a cherimoya (detoxikace těla)
 • extrakt ze zeleného čaje (pomáhá urychlovat metabolismus a snižovat chuť k jídlu)
 • extrakt ze zelené kávy
 • L-karnitin

TIP: FlexiMed recenze – zázrak pro klouby nebo vyhozené peníze?

Tibetská zelená káva a extrakty ze zeleného čaje Shambala by měly být hlavními nosnými prvky přípravku. A stejně jako L-karnitin se v podobných prostředcích objevují poměrně často. Méně k vidění je však extrakt z rambutanu a výtažky z kiwana a cherimoy, se také používají zřídka. Dohromady by však měly působit synergicky – jinými slovy by se měly navzájem podporovat v účinky. A to tak, že vzájemně budou mít silnější účinky, než kdybyste je užívali samostatně.

blankblank

IDEALICA Original Formula účinky

A jaké jsou účinky tohoto přípravku podle prodejce?

 • snižuje hladinu cholesterolu
 • aktivujte proces obnovy buněk
 • normalizuje hladinu hormonů
 • přirozeně spaluje přebytečný tuk a přeměňuje jej na energii
 • zvyšuje pocit sytosti
 • ozdravuje kůži
 • posiluje nehty a vlasy
 • reguluje funkce gastrointestinálního traktu a umožňuje lepší asimilaci živin

Konkrétně extrakt ze zeleného čaje se pak získává z mladých lístků stromu čajovníku čínského (Camelia sinensis). Skvěle posiluje imunitu, působí protizánětlivě, pomáhá při zažívacích potížích, má dezinfekční účinky, posiluje kosti a perfektně zahání únavu. Zelená káva pak pomáhá odvodňovat, dodává energii a detoxikuje. Kromě toho však také přispívá ke zvýšení mozkové aktivity, zvýšení bdělosti a zlepšení kognitivních funkcí.

A bez zajímavosti není ani housenice čínská (Ophiocordyceps Sinensis), což je zvláštní druh exotické houby, známé také pod názvem Cordyceps. Hojně ji využívá hlavně čínská medicína a přirovnává ji k takovému životabudiči, jakým je ženšen – ženšen pravý (Panax ginseng, syn. Panax schinseng) z čeledi aralkovitých (Araliaceae). Housenice tak mimo jiné podporuje fyzický výkon, zpomaluje stárnutí, mírní únavu, posiluje imunitní systém a zlepšuje krátkodobou i dlouhodobou paměť a soustředění. Opět jde o komplexní a synergické působení, jehož by se spojením jiných složek dosahovalo jen těžko.

TIP: Redupetin krém – recenze a hodnocení. Skutečně pomáhá?

Kompletní složení kapek Idealica ( IDEALICA Original Formula)

A jaké množství najdete v jedné lahvičce tohoto produktu?

SložkaMnožství
Tinktura ze zeleného čaje0,32 ml
Tinktura ze zelené kávy0,32 ml
L-karnitin L-tartrát4 mg
Vitamin B12 (jako methylkobalamin)0,2 μg
Vitamín C8 mg
Vitamín B10,1 mg
Housenice čínská (Ophiocordyceps Sinensis)0,26 ml
Rambutan (Nephelium Lappaceum) 0,26ml0,26ml
Kiwano (Cucumis Metuliferus) 0,26 ml0,26 ml
Anona (Annona Cherimola)0,26 ml
Chrom (jako pikolinát chromitý)4 μg

Jak užívat kapky Idealica

Velkou nevýhodou tohoto produktu je bohužel to, že láhev obsahuje pouze 20 ml, takže se přípravek spotřebuje velmi rychle. Při doporučeném použití 28 dnů (což je doba, kdy by přírodní složky měly začít působit na organismus) je nutné zakoupit dokonce 2 lahvičky – a to už cenu léčebné kúry výrazně prodraží.

Pro maximální účinnost užívejte podle návodu od výrobce 25 kapek rozmíchaných ve 200 ml vody nebo džusu – a to dvakrát denně, nejlépe před jídlem.

Tip: Lipoxal Radical recenze – účinný přípravek na hubnutí?

Idealica recenze uživatelů

A co si o proutku myslí samotní uživatelé, tady jsou některé zajímavé recenze:

Idealici musíte si koupit 2 balení najednou. Nejprve jsem si objednala jedno a šla na těžkou dietu. Když se skončilo, objednala jsem si druhé balení, pak jsem ho přestala používat, což mi pravděpodobně zničilo úsilí :/. Teprve po několika dnech jsem se vrátila do Idealica. Jedla jsem méně a hmotnost začala mírně klesat. Zajímalo by mě, kolik to je strava a kolik tyto kapky. Určitě neublížili, takže to doporučuji.”

Jitka

Zkoušela jsem různé produkty, ale s těmito kapkami se nacházím opravdu dobře. Mají velmi silnou chuť, která podle mého názoru bere můj hlad, a proto mám tendenci jíst méně. Za měsíc jsem zhubla 4 kila a teď je beru jen jednou denně. “

Pavlína

Produkt jsem koupil online a po týdnu jsem se vrátil domů s platbou v ruce kurýra. Bral jsem je dva týdny, všiml jsem si, že zpočátku mi nic neudělali, zatímco teď se vidím více deflovaně a častěji chodím do koupelny. Na váhy jsou vždy stejné hmotnosti, doufejme, že dobré. “

Milan

TIP: FatFix recenze – přípravek pro efektivní hubnutí, nebo další podvod?

Jak je tedy vidět, kapky užívají jak muži, tak i ženy.

Varování před možným podvodem

Tím ovšem výhody kapek Idealica ( IDEALICA Original Formula) končí. Bohužel to vypadá, že všechno není tak perfektní, jak to na první pohled vypadá. Stačí se podívat například na webové stránky. To první, co by vás mělo zarazit, je to, že se nelze dopátrat žádného podrobnějšího složení. Jen množství extraktů totiž stačit nemusí.

blankblank

Poměrně podivně působí tak recenze. Řada z nich vypadá jak přeložená překladačem. Na oficiálních portálech v ČR opak nelze žádné relevantní najít. A v neposlední řadě je cena produktu také poměrně vysoká (zvláště při nutnosti využít alespoň dvě balení). Za nás tedy tento produkt spíše nedoporučujeme.

Tip: Wow Tea recenze – fungují čaje pro hubnutí a detoxikaci těla?

Idealica recenze – pozitiva a negativa

A jak tedy shrnout tuto recenzi do několika jednoduchých bodů?

Výhody

 • účinné působení
 • snižuje hmotnost
 • exotické složení
 • osvědčený vzorec
 • složky zabývající se různými aspekty hubnutí
 • široké účinky
 • bezpečnost
 • silná trojitá účinnost pro rychlé hubnutí
 • pouze přírodní složky – rostlinné výtažky a vitamíny
 • složky, které se navzájem doplňují
 • žádné umělé přísady
 • rychlost působení

Nevýhody

 • vysoká cena
 • poměrně velká denní dávka (25 kapek 2krát denně)
 • malý obsah balení
 • nedůvěryhodná nákupní stránka
blankblank

I když tedy na první pohled vše v pořádku, ve skutečnosti nejsou kapky Idealica produktem na hubnutí, který bychom mohli s klidným svědomím doporučit. Varováním by pro vás mělo být i to, že není k dostání v běžných lékárnách, ale jen a pouze přes internet. Posledním faktorem by měla být i poměrně vysoká cena za malou lahvičku (20 ml) přípravku. Výrobce se sice odkazuje na praktické cestovní balení, díky němuž můžete hubnout kdykoliv, ale to by dávalo smysl jen v případě, že by existovalo i balení větší (a například výhodnější), což bohužel není pravda.

Zdroj: https://poradimesi.cz/blog/idealica/, https://harmoniqhealth.com/cz/idealica/, https://www.mall.cz/lekarna/idealica-kapky-na-spalovani-tuku-a-hubnuti-s-100078486468, https://cz.wellness-consulting.org/

4.2/5 - (5)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *