FlexiMed recenze – zázrak pro klouby nebo vyhozené peníze?

Už dávno je pryč doba, kdy přípravky na klouby a kosti patřily výhradně do rukou našich babiček. Doplňky stravy dnes využívají čím dál mladší generace, které si chtějí své tělo udržet co nejdéle v dokonalé kondici. 

A jedním z velmi diskutovaných přípravků je právě FlexiMed. Skutečně má unikátní norská receptura takový vliv na kloubní chrupavky, kosti a svaly? Nebo se jedná o další zbytečnnou investici? 

Co je FlexiMed?

FlexiMed je doplněk stravy, který se stará o výživu kloubů, kostí a svalů – tedy celého pohybového aparátu. Jedná se o přípravek společnosti NaturaMed Pharmaceuticals, která produkuje výrobky vysoké norské kvality. 

blank

Přípravek mediálně propaguje řada sportovců a známých osobností, mezi které patří například hokejový útočník Milan Gulaš nebo moderátor Alexander Hemala. Zda jim přípravek skutečně pomáhá nebo si díky krásnému honoráři za reklamu zajeli do lázní, už posuďte sami…  

Náš tip: Zvažujete koupi Redupetinu? Zmizí po něm stařecké skvrny nebo nemá cenu zkoušet?

FlexiMed složení

Abychom ale z FlexiMedu nedělali jen reklamní trhák, představíme vám jeho složení, které by mohlo jistý efekt zaručit.

FlexiMed obsahuje hned 8 účinných látek:

  1. Glukosamin je základní látkou FlexiMedu a zároveň základní stavební složkou kloubní chrupavky a jiných pojivových tkání. 
  2. Vitamín C společně s …
  3. kolagenem typu II podporuje tvorbu kolagenu, který je důležitý nejen pro pohybový aparát, ale také pro zdravé cévy, dásně a pokožku.
  4. Vápník získaný z mořských ryb ve své nejčistší formě, který mimo jiné příznivé účinky, napomáhá ke správné funkci nervové soustavy a ke zdraví kostí a kloubů.
  5. Vitamín D, který mimo jiné napomáhá činnosti svalů a velkou měrou se podílí na procesu dělení buněk.
  6. Hořčík, který obourává únavu a je nezbytný pro náš nervový systém.
  7. Zázvor, který funguje jako antioxidant a pomáhá nastartovat naši imunitu.
  8. Mangan, který pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

FlexiMed zkušenosti a recenze uživatelů

Doplněk stravy FlexiMed je dle uživatelských recenzí většinou kladně hodnocen, zákazníci už po několika týdnech cítí znatelné účinky a zlepšení svých zdravotních obtíží. 

Jako nevýhodu často zmiňují větší tablety nepříliš lákavé vůně a chuti nebo nutnost jejich užívání 3x denně. 

Většina uživatelů by FlexiMed doporučilo i svým známým a přípravek užívají dlouhodobě

blankblank

Jen velice málo uživatelů se setkalo s nežádoucími účinky, které ale byly spojeny s přecitlivělostí na některou z obsažených látek. Obsažený zázvor navíc podporuje trávení a uklidňuje zažívání. 

Náš tip: Nezávislá recenze Vlasového hnojiva. Komu pomáhá?

FlexiMed dávkování a užívání

FlexiMed je doplněk stravy ve formě tablet, denní doporučená dávka jsou hned 3 tablety. Není ale vhodný pro děti a dospělým není doporučeno překračovat doporučenou denní dávku. Stejně jako jiné doplňky stravy, také FlexiMed je ideální užívat s jídlem nebo po jídle

FlexiMed cena

Cena přípravku FlexiMed je srovnatelná s konkurenčními doplňky stravy. Měsíční kúra vás vyjde na 299 Kč, což nezní tak zle, za rok tedy za FlexiMed zaplatíte 3 588 Kč – toto balení obsahuje 1080 kapslí.

Je ale potřeba si dát pozor, co si skutečně objednáte. Pokud využijete výhodné akce a objednáte si kúru na celý rok, bude vám skutečně každý měsíc chodit balení za danou cenu a objednávku jen stěží zrušíte. Pokud tedy nevíte, zda budete FlexiMed užívat dlouhodobě, neodkývejte zbytečně něco, o co nemáte zájem. 

K ročnímu předplatnému často dostanete také dárek, nečekejte ovšem nic extra hodnotného. Ale jak se říká, darovanému koni na zuby nehleď. 

Náš tip: Buší vám srdce po jídle? Možná známe důvod.

FlexiMed zdarma na zkoušku

Kladně určitě musíme ohodnotit možnost vyzkoušet FlexiMed bez závazku na měsíc zdarma – respektive pouze za úhradu poštovného ve výši 49 Kč.

blankblank

Právě měsíční kúra by vám při správném užívání měla přinést první citelné výsledky. A nemusíte se bát, že by se vám pak dalších tablet nedostalo, prodejci se rádi připomenou telefonicky nebo elektronickou cestou. 

Zdroje: https://www.flexi-med.cz/, https://doplnky-stravy.heureka.cz/fleximed-90-kapsli/#recenze/ a https://www.recenzin.cz/fleximed-recenze/ 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *