FatFix recenze – přípravek pro efektivní hubnutí, nebo další podvod?

V lékárnách a obchodech je možné pořídit stovky různých přípravků na hubnutí. Které z nich ale skutečně fungují a vrátí vám vaše investované peníze v podobě hubenější postavy a spálených kil? Dnes jsme se podívali na přípravek FatFix.

Nadváha a obezita jsou dnes velkým problémem. Aby také ne, když jsou i vědci a lékaři považovány doslova za civilizační choroby. Navíc představují vážný zdravotní problém nejenom v Evropě, ale i po celém světě, tedy zejména v takzvaných vyspělých státech.

blank

Proč je vysoká hmotnost problém

Nadváha s sebou totiž u lidí i u zvířat přináší četné problémy a mnohdy také přispívá ke vzniku tzv. metabolického syndromu. Ten na sebe upozorní několika příznaky:

 • rezistencí na inzulín,
 • cukrovkou,
 • zvýšenou hladinou zánětlivých faktorů,
 • kardiovaskulárními onemocněními,
 • hormonálními poruchami apod.

Tip: Tipy, jak rychle a efektivně zhubnout nejen břicho

A právě přípravek FatFix by měl s nadváhou a obezitou bojovat. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte něco o účincích tohoto přípravku. Sesbírali jsme také recenze a příběhy lidí, kteří tento přírodní doplněk stravy používají. Opravdu jim jako kouzlem přičaroval lepší vzhled, pohodu a zdraví?

FatFix a jeho složení

Pro začátek se hodí podívat se na seznam účinných látek. Na první pohled vypadá velmi zajímavě. Obsahuje totiž řadu přírodních složek, které jsou svým příznivým vlivem na hubnutí známé.

 • Extrakt z tamarindu malabarského
 • Extrakt z hořkého pomeranče
 • Extrakt z listů zeleného čaje
 • Extrakt z papriky seté s kapsaicinem
 • Výtažek z bobulí acai
 • Extrakt z černého pepře

Tip: Wow Tea recenze – fungují čaje pro hubnutí a detoxikaci těla?

A co jednotlivé složky umí?

Extrakt z tamarindu malabarského obsahuje kyselinu hydroxycitronová (HCA), která má termogenní vlastnosti. Jinými slovy – velmi efektivně pomáhá urychlovat spalování tuků v těle. Jedním dechem také mírní pocity hladu a omezuje tvorbu nové tukové tkáně. Extrakt z hořkého pomeranče pak obsahuje synefrin; látka ze skupiny stimulantů podobnou efedrinu.

TIP: Lipoxal Radical recenze – účinný přípravek na hubnutí?

Výsledkem je rychlejší spalování tuků, podobně jako v případě extraktu z listů zeleného čaje, jehož hlavní účinnou látkou je epigalokatechin galát (EGCG). Extrakt z papriky seté s kapsaicinem urychluje metabolismus a podporuje spalování tuků (stejně jako extrakt z černého pepře), a acai berry se vyznačují vysokým antioxidačním potenciálem.

Mezi oficiální účinky vypsané u produktu pak patří tyto:

 • Eliminace nadbytečné tukové tkáně
 • Nastartování metabolismu
 • Pozitivní ovlivnění hormonální rovnováhy
 • Ochrana před přibíráním a odstranění jojo efektu
 • Zlepšení nálady a psychického stavu

Podrobné složení chybí

To je však bohužel vše, co se o produktu dočteme. Nelze totiž dohledat, jaké množství účinných složek obsahuje jedna kapsle nebo dávka, a už to samo o sobě by nás mělo varovat. A existují i další varovné příznaky. Například v textu se prodejci odkazují na lékaře, jehož nelze nikde dohledat. Není ani dostupný v lékárnách, což je dalším varovným znamením, že nejde o doplněk stravy u nás řádně registrovaný.

blankblank

Pochybné recenze na stránkách

Dalším varovným signálem jsou podezřelé recenze na stránkách výrobce. Na první pohled nevypadají špatně. Ovšem ve chvíli, kdy přepnete na jinou jazykovou verzi, zjistíte, že tu něco nesedí. Jména lidí se totiž mění, ovšem recenze zůstávají ve stejném znění.

Oproti tomu stojí skutečné recenze zákazníků, které lze dohledat na internetu. Vybíráme několik nejzajímavějších:

Je to chyták, aby z lidí vytáhli peníze. Objednala jsem si, měsíc jsem brala tak, jak jsem měla a nezhubla jsem ani deko, naopak jsem kilo přibrala. Paní mi po telefonu řekla, že mi zavolá po třech týdnech a je to už měsíc a půl a nic. Zbytečně jsem vyhodila 2500,- Kč. Nikdy tomuto prostředku nevěřte.“

Michaela

Tip: Jak vyrýsovat břišní svaly? Máme pro vás 5 tipů jak na to!

Fat Fix je podvod. Měl jsem 60 tablet. Zároveň jsem držel drastickou dietu a intenzívně jezdil na kole: cca 3x týdně, cca 40 až 50 km. Výsledkem bylo, že mi váha stoupla asi o 1,5 kg. Nenechte se nachytat.“

Jiří Zimmel

Také jsem se nechala nalákat na tento produkt FatFix. Když přišla zásilka z Polska bez faktury a dodacích údajů s návodem, jen v igelitovém sáčku, okamžitě jsem zásilku pro nedůvěru vrátila. Od února se s nimi dohaduji. Poprvé zásilku nikdo nepřevzal, vrátila se zpět. Podruhé byla převzata, ale peníze stále urguji, přestože znají číslo mého účtu. Mohu říci jen dejte si pozor. Jiřka“

Jiřina

Lze FatFix doporučit k hubnutí?

Vzhledem k výše uvedenému vám přírodní doplněk stravy FatFix rozhodně doporučit nemůžeme. S velkou pravděpodobností se jedná o podvod. Svou podporu pro hubnutí byste si proto měli opatřit jinde.

blankblank

Shrnutí:

Jaké je složení FatFix?

Nelze dohledat, jaké množství účinných složek obsahuje jedna kapsle nebo dávka, a už to samo o sobě by nás mělo varovat. A existují i další varovné příznaky. Prodejci se odkazují na lékaře, jehož nelze nikde dohledat. Není ani dostupný v lékárnách, což je dalším varovným znamením.

Zdroj: https://www.cerstvezpravy.cz/kupnisila-cz/fatfix-a-idealica-podvodne-pripravky-na-hubnuti-recenze/, https://www.cerstvezpravy.cz/kupnisila-cz/fatfix-a-idealica-podvodne-pripravky-na-hubnuti-recenze/, https://medicalnewshje4u.home.blog/2021/02/03/fatfix-tablety-na-hubnuti-recenze/

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *