Essox půjčka – recenze spotřebitelské půjčky

Do nelehké finanční situace se může dostat každý z nás. Ať už jsme zaměstnaní nebo podnikáme. Důležité je si vybrat správné financování vzniklých potíží, které nás nedostane do ještě větších problémů. Společně se zaměříme na to, zda je půjčka od Essoxu výhodná a jaké má Essox recenze.

blank

Kdo nebo co je Essox?

Společnost ESSOX s.r.o. je na trhu už od roku 1993 jako poskytovatel spotřebitelského financování a leasingu. Od roku 2003 jsou členem finanční skupiny Komerční banky a dále také součástí finanční skupiny Société Générale. V současné době se zaměřují zejména na:

 • financování vozidel a jejich pořízení,
 • financování spotřebního zboží,
 • hotovostní půjčky bez udání účelu.

blankblank

Mimo tyto možnosti ale nabízejí také:

 • kreditní karty pro své klienty,
 • pojištění odpovědnosti z provozu vozidla,
 • havarijní pojištění,
 • pojištění schopnosti splácet,
 • pojištění kreditních karet.

Kolik si můžete u Essoxu půjčit?

Samozřejmě se jako u většiny bankovních či nebankovních půjček vše odvíjí od vašich příjmů a možností splácení. Essox ale nabízí poměrně rychlý úvěr ve výší až 500.000,- Kč. Že na tuto částku nedosáhne každý, je asi zjevné. Ale i přesto je to jedna z perspektivních možností.

Na co si u Essoxu můžu půjčit?

Většinou se s Essox půjčkou setkáte při nákupu nového automobilu nebo nábytku a zařízení domácnosti, které nemůžete řešit hotovostí. Mají partnerské smlouvy s celou řadou společností a firem od Inspotline, přes Mountfield až například po iStores.

Jak jsme již naznačili, pokud prokážete možnost splácet, můžete si u Essoxu půjčit peníze téměř na cokoliv. Bezúčelová půjčka vám postačí na vše od financování nového vozu, zboží a služeb až po úhradu luxusní dovolené.

Jak získat Essox půjčku?

Ať už chcete financovat nový automobil nebo získat prostředky nezbytné k dalšímu fungování firmy, všechny cesty vedou na Essox Cash Shop. Zde si můžete jednoduše vypočítat orientační výši splátek, které by vám byly stanoveny při dané výši půjčky a její době splácení.

Pak už stačí vyplnit veškeré příslušné údaje, o které budete požádáni a čekat na schválení a případné instrukce.

Essox a nákup online

Často se s půjčkou Essox setkáte také při nákupu v českých e-shopech. Ty jako možnost platby nabízejí u dražších produktů také možnost splácení prostřednictvím Essoxu.

Zde opět stačí vyplnit potřebné údaje, stejně jako u běžné online půjčky zvolit metodu podpisu smlouvy (vlastnoručně či pomocí SMS). A následně počkáte na posouzení vaší žádosti, ke které bude případně nutné dodat další výpisy a dokumenty.

Pro koho je Essox určen?

O Essox půjčku mohou požádat všichni občané ČR, kteří v den žádosti dovršili 18 let. Co budete dále potřebovat?

 • Dva platné doklady totožnosti (v případě, že jste již Essox klientem, pak postačí občanský průkaz),
 • funkční e-mailovou adresu pro zaslání smlouvy,
 • účet v bance vedený na vaše jméno (slouží k ověření identity).

Essox můžete kontaktovat na tel. čísle +420 389 010 422, e-mailové adrese zakaznickyservis@essox.cz nebo faxem na čísle +420 389 010 699.

Recenze a hodnocení Essox půjčky

Každý z nabízených Essox finančních produktů má svá daná specifika. Stejně jako u většiny nebankovních půjček však můžeme jako mínusový bod brát zejména vyšší úrok při splácení.

Do plusu pro Essox je zase flexibilita půjčky a možnost případného navýšení půjčky, pojištění pro nemožnost splácení nebo rychlé odeslání částky následující den po schválení úvěru.

Co ale nemůžeme opomenout, jsou nepříliš lichotivé recenze klientů Essoxu. Kladných recenzí je poskrovnu, naopak převažují lidé, kteří by tuto společnost jen stěží doporučili svým známým či rodině. Problém vidí zejména s obtížnou komunikací a nejasnými podmínkami smlouvy.

Stačí se kouknout na hodnocení uživatelů na Googlu a na srovnávacích webech a bude vám jasné, že před sjednáním Essox půjčky si musíte opravdu dopodrobna pročíst podmínky … i ty, které jsou psané nejmenšími písmenky.

Zdroje: https://www.essox.cz/

blankblank

5/5 - (2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *