ExpressCash půjčka – hodnocení a recenze

Pokud nechcete, aby se o vaší půjčce někdo dozvěděl, bude hotovostní půjčka ideálním řešením. Poradíme vám, za pro vás bude ExpressCash správným řešením nebo se tomuto nebankovnímu úvěru raději vyhnout. 

Nezávislá recenze půjčky ExpressCash – hodnocení zákazníků

ExpressCash není příliš známou možností hotovostní půjčky a tak ani na internetu nenajdete větší množství hodnocení. Na Googlu schytli pouze jednu nehezkou recenzi, na dalších stránkách ale mají hodnocení v průměru ostatních nebankovních společností

Zákazníci chválí vstřícné jednání společnosti i rychlost vyřízení půjčky, jediný problém vidí ve vysokých úrocích a celkové výši přeplacené částky – to se dá ale u nebankovního a navíc hotovostního úvěru očekávat. 

Určitě je potřeba kladně ohodnotit přehledné stránky, ve kterých se snadno vyznáte, dostatek informací a přehlednou interaktivní kalkulačku. Ta vám okamžitě ukáže, kolik přeplatíte a jaký úrok a RPSN na vás čeká. 

Kdo stojí za hotovostním úvěrem ExpressCash?

ExpressCash je finančním produktem společnosti EC Financial Services, a. s., která sídlí v Dolních Břežanech. Samozřejmostí je licence ČNB, která společnost opravňuje k poskytování půjček či úvěrů.

Pokud chcete kontaktovat společnost nebo zažádat o půjčku mimo online formulář, obchodní zástupci jsou vám k dispozici:

na tel. čísle 844 13 14 15 nebo na e-mailové adrese pujcka@exca.cz, případně jim můžete zaslat zprávu přes kontaktní formulář na webu. 

Pracovní doba ExpressCash je Po – Pá mezi 8. a 16. hodinou. Obchodní zástupci ale často fungují dle svých možností i po pracovní době nebo před ní.

Jak funguje hotovostní půjčka ExpressCash? 

Prvním krokem je samozřejmě dostat se do kontaktu se společností. Respektive obchodním zástupcem, který vám bude přidělen. Vybrat si ale můžete svého vlastního obchodního zástupce na interaktivní mapě stránek. 

Jelikož se jedná o hotovostní půjčku na ruku, je nezbytná osobní schůzka, ale nemusíte se bát, zástupce za vámi přijede v předem smluveném termínu třeba až domů. 

V hotovosti půjčku také splácíte. Úvěr ExpressCash nelze platit na účet a splátky odevzdáváte v předem určených termínech svému obchodnímu zástupci. 

Pro někoho se může jednat o výhodu, někomu ale mohou pravidelné návštěvy výběrčího připadat nedůstojné a nepříjemné. 

Kolik si můžete s ExpressCash půjčit? 

Zažádat si můžete o půjčku ve výši od 5 000 do 70 000 Kč. Zažádat si můžete hned o nejvyšší možnou částku, je ale možné, že vám napoprvé úvěr v plné výši neschválí a nabídnou vám částku, která odpovídá vašim platebním možnostem. 

Na jak dlouho si můžete s ExpressCash půjčit?

Délka splácení se odvíjí od celkové částky, kterou si chcete půjčit a je rozdělena do tří možností:

  • 14 měsíců – můžete splácet půjčky do maximální výše 50 000 Kč, pak musíte zvolit delší dobu splácení.
  • 17 měsíců – můžete splácet půjčky od minimální výše 10 000 Kč až do 70 000 Kč.
  • 20 měsíců – můžete splácet půjčky od minimální výše 10 000 Kč až do 70 000 Kč.

Pro koho je půjčka určena a kdy máte smůlu?

Hotovostní úvěry ExpressCash jsou určeny všem občanům České republiky, ale také cizincům, kteří jsou v rozmezí věkové hranice 18 – 79 let.

  • Při žádosti o půjčku jako občan ČR budete potřebovat pouze občanský průkaz.
  • Pro vyřízení hotovostní půjčky pro cizince bude nutné doložit platné potvrzení o trvalém nebo dlouhodobém pobytu a platný průkaz totožnosti.

Pokud jste ztratili svůj občanský průkaz a disponujete pouze náhradním dokladem, o půjčku ani žádat nemusíte. Bude potřeba počkat na dobu, kdy už budete mít nový doklad u sebe. 

Jak dlouho trvá vyřízení půjčky ExpressCash?

Posouzení žádosti a případné schvalování půjčky probíhá ve většině případů velice rychle, většinou máte jasno nejpozději do druhého dne. Celý proces se může zdržet jen dokládáním vašich příjmů nebo dalších nutných dokumentů.

Po schválení půjčky vám obchodní zástupce doručí celou částku v hotovosti domů běžně do 24 hodin

Předčasné splacení půjčky ExpressCash

Opět ukázka férového jednání – půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit a nebude vám navíc účtována ani koruna. Samozřejmě ale splácíte půjčku v plné výši i s úroky, které vám byly při sjednání vypočteny.

Co když nemohu půjčku splácet?

Alespoň podle vyjádření společnosti na stránkách jsou ochotni se s klienty na odkladu splátek či jiném řešení domluvit. Ale samozřejmě pouze v případě, kdy je z klientovy strany snaha a jedná čestně

Pokud přestanete splácet a nekomunikujete, nejprve vás budou uhánět po telefonu, pak očekávejte osobní návštěvu. A po neúspěšné písemné komunikaci přijdou na řadu zákonné možnosti vymáhání dané legislativou ČR.

Zdroje: https://www.expresscash.cz/o-spolecnosti/caste-dotazy

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *