Ferratum půjčka – recenze a hodnocení

Ferratum je první nebankovní společností, která v Evropě začala poskytovat mobilní mikropůjčky. Chcete vědět, jaké recenze Ferratum za tu dobu získala, jak jsou výhody Ferratum půjčky a za jakých podmínek ji můžete získat? Přečtěte si naše nezávislé hodnocení …

blankblank

Co je Ferratum?

Jak už jsme zmínili v úvodu, jedná se o nebankovní společnost, která se zaměřuje především na krátkodobé rychlé půjčky. Ferratum spadá pod finanční skupinu Ferratum Bank a její pobočky najdete dokonce ve 25 zemích světa. Na českém trhu působí již od roku 2005.

Ferratum recenze a hodnocení

Služby společnosti Ferratum už využily více než 2 miliony uživatelů a většina z nich je dle recenzí převážně spokojená. Například na Googlu mají 3,7 z 5 hvězdiček, což na nebankovní sféru není až tak zlé. Určitě se tedy nejedná o podvodnou firmu.

blankblank

Pokud by vás zajímalo, s čím zákazníci spokojeni nejsou, pak se jedná především o příliš vysoké úroky, poplatky a koneckonců o celkovou přeplacenou částku. Smlouvy a podmínky však mají přehledné a před sjednáním půjčky se dozvíte konkrétní potřebné informace a to, na kolik vás půjčka celkem vyjde.

Část zákazníků uvádí také problematické řešení případných problémů, odkladu splátek nebo situace, kdy nejsou schopni splácet. I kvůli poměrně malým částkám tak vše často zbytečně bez ochoty se domluvit končí u soudů či exekutorů.

A ještě jedno mínus bychom přidali za nepříliš obsáhlé webové stránky, ze kterých nám část informací není příliš jasná.

Výše Ferratum půjčky

U společnosti Ferratum si můžete sjednat rychlou krátkodobou půjčku až na 30 dní. Jelikož ale rozmezí výše půjčky je ve výši 2.500 až 80.000 Kč, můžete vše uchopit také jako flexibilní půjčku se splatností v řádech měsíců.

blankblank

Je ale potřeba si uvědomit, že jsou zde povětšinou udávány denní úroky a takový měsíční či roční úrok už pak příliš dobře nevypadá a vy zkrátka dost přeplatíte.

Pro koho je půjčka Ferratum určená?

Samozřejmě pro české občany, kteří již dosáhli plnoletosti, u Flexibilní půjčky je pak minimální věková hranice pro její získání 20 let. Nezbytná je také trestní bezúhonnost, půjčka není vhodná pro lidi v insolvenci.

Prohřešky v předešlém splácení vždy nemusí být problémem a řeší se individuálně, půjčka je tak vhodná i pro osoby se záznamy v registrech. Individuálně je posuzován také váš příjem. Na půjčku tak mohou dosáhnout i nepříliš bonitní žadatelé.

Jak získat Ferratum půjčku

Ideální a nejsnazší cestou je online žádost o půjčku, kterou vyplníte prostřednictvím interaktivního formuláře. V něm stačí vyplnit cílovou částku a výši možných měsíčních splátek, vaše osobní a kontaktní údaje a vyčkat na další pokyny.

Následně bude potřeba zaslat scan či fotografii vašeho dokladu dle pokynů a prokázat vaše měsíční příjmy. Očekávat je potřeba také ověření vlastnictví bankovního účtu a případně jeho kladného zůstatku odesláním 1 Kč na účet Ferratum Bank.

Telefonní podpora funguje 7 dní v týdnu na čísle +420 245 001 715, využít můžete také online chat na stránkách Ferratum.cz

Pokud bude vaše žádost schválena, částku budete mít zpravidla připsanou na účet do několika minut – v závislosti na vaší bance a možnosti přijímání okamžitých plateb.

Co je Ferratum Credit?

Nejnovější služba společnosti Ferratum vám nabízí možnost opakovaných půjček, které si sami řídíte. Ve Ferratum účtu vám jednoduše předschválí částku, kterou jsou ochotni vám maximálně půjčit a vy ji můžete libovolně čerpat.

blankblank

Jedná se o finanční rezervu, revolvingový úvěr či nebankovní kontokorent, kdy si můžete opakovaně a dle své potřeby půjčovat až do výše 80.000 Kč. Splátky si určujete sami a vždy hradíte „pouze“ denní úrok z právě využívané částky.

Právě na denní úroky je potřeba si dát pozor. U bankovních půjček se běžně setkáváte s roční úrokovou sazbou (tedy p. a. – per annum). U nebankovních společností by ale roční úrok nevypadal příliš vábně a je snazší uvést denní úrok 0,4%, což je v přepočtu 146 % p. a., při dlouhodobém splácení je tak přeplacená částka opravdu závratná.

blankblank

blank

Ferratum je první nebankovní společností, která v Evropě začala poskytovat mobilní mikropůjčky. Chcete vědět, jaké recenze Ferratum za tu dobu získala, jak jsou výhody Ferratum půjčky a za jakých podmínek ji můžete získat? Přečtěte si naše nezávislé hodnocení …

Výhody
  • Vyřídit lze 100%  online
  • Výplata na bankovní účet nebo v hotovosti
  • Revolvingový úvěr – můžete čerpat stále dokola, vždy stačí zaplatit minimální měsíční splátku
  • Peníze lze použít na cokoli
  • Nemusíte ničím ručit
Nevýhody
  • Lehce nižší míra schválení než u konkurence
post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *