Golden Gate recenze – výhody, nevýhody, zkušenosti

V době digitálního obchodu otevřel internet nespočet příležitostí k investicím a finančnímu růstu. Internetový obchod Golden Gate se stal významným hráčem v oblasti spoření a investic a specializuje se na drahé kovy, bitcoiny a finanční vzdělávání.

Společnost Golden Gate CZ a.s., založená v roce 2011 Pavlem Rybou a Pavlem Kupkou, je společností s hrdým českým vlastnictvím, která se stala jedním z předních evropských obchodníků s investičním stříbrem a významným zástupcem na českém trhu s drahými kovy.

Výhody a nevýhody Golden Gate

Pro začátek si pojďme porovnat pozitiva a negativa této služby.

Výhody

 • Diversifikace investic
 • Nabídka investičních kovů
 • Možnost investovat do Bitcoinu
 • Záruka zpětného odkupu
 • Umožňuje likviditu investic
 • Certifikovaní poradci
 • Pomoc s výběrem investic
 • Kvalitní dodavatelé
 • Spolupráce s renomovanými dodavateli kovů
 • Edukační zdroje
 • Informace o vzdělávacích akcích a seminářích
 • Flexibilní možnosti doručení
 • Osobní vyzvednutí nebo doručení Českou poštou
 • Různé platební metody
 • Investice na Golden Gate mohou být dražší ve srovnání s konkurencí

Nevýhody

 • Omezená geografická dostupnost: Fyzické pobočky Golden Gate jsou omezeny na několik lokalit v České republice, což může být nevýhodné pro klienty mimo tyto oblasti
 • Investice do Bitcoinu mohou být rizikové: Kryptoměny, včetně Bitcoinu, jsou známé svou volatilitou a rizikem ztráty hodnoty
 • Omezený výběr investičních kategorií: Golden Gate se specializuje na investice do drahých kovů a Bitcoinu, což může omezit možnosti diverzifikace portfolia.

Tato tabulka vám pomůže lépe porozumět výhodám a nevýhodám spojeným s investicemi prostřednictvím Golden Gate a umožní vám vybrat investiční platformu, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a cílům.

Zkušenosti se společností Golden Gate

Webové stránky společnosti Golden Gate nabízejí ucelenou škálu možností pro ty, kteří chtějí rozšířit své bohatství v souladu s ekonomickými cykly. Jejich základní nabídka je rozdělena do několika klíčových sekcí, které uživatelům poskytují bohatý výběr a informace.

Investice do drahých kovů

Vybrat si můžete například z široké nabídky investic do drahých kovů.

 • Investice do zlata: Portál umožňuje prozkoumat a nakoupit investiční zlato, což vám umožní diverzifikovat své portfolio tímto nadčasovým aktivem.
 • Investiční stříbro: Stříbrné investiční zlato: Stříbrné investiční kovy, které jsou součástí investičního portfolia, se mohou stát součástí investičního portfolia: Investiční stříbro: Stříbro, často označované jako „zlato chudých“, je k dispozici pro investice a nabízí alternativu ke zlatu se svými jedinečnými vlastnostmi a hodnotou.
 • Investiční platina: Investiční platina: Objevte svět investiční platiny, drahého kovu ceněného pro svou vzácnost a průmyslové využití.
 • Mince a numismatika: Zlatá brána vychází vstříc sběratelům i investorům výběrem mincí a numismatických předmětů, které jsou ideální pro nadšence, kteří chtějí spojit historii s investicí.

Investice do bitcoinu

Vzhledem k tomu, že kryptoměny získaly ve finančním světě na významu, Golden Gate poskytuje platformu pro zájemce o investování do bitcoinu.

 • Účet u bitcoinu: Uživatelé si mohou zřídit také bitcoinový účet, který jim usnadní bezproblémové transakce a správu jejich digitálních aktiv.
 • Kategorie e-shopů: Bitcoinová služba je určena pro všechny, kteří chtějí nakupovat v bitcoinech:
 • Slitky (tyče): Ty jsou mezi investory do drahých kovů oblíbené díky jejich pohodlnému skladování a přepravě.
 • Investiční mince: – investiční mince, které jsou určeny pro investory, kteří se rozhodnou pro investici do mincí: Pro ty, kteří dávají přednost půvabu mincí, nabízí tato sekce řadu investičních mincí.
 • Moderní numismatika: Golden Gate si uvědomuje přitažlivost moderních numismatických předmětů, které představují jedinečnou investiční příležitost.
 • Příslušenství: Najděte potřebné příslušenství k uložení a ochraně svých drahých kovů a mincí.
Co je to Bitcoin?

Bitcoin je digitální měna, která byla poprvé představena v roce 2009 osobou nebo skupinou lidí známou pod pseudonymem Satoshi Nakamoto. Jedná se o kryptoměnu, což znamená, že existuje pouze v digitální podobě a není regulována žádnou centrální autoritou, jako jsou banky nebo vlády. Bitcoin je postaven na technologii nazývané blockchain, což je veřejný distribuovaný účetní systém, který zaznamenává všechny transakce prováděné s touto měnou.

Kde se používá Bitcoin?

Bitcoin lze použít k provádění online platby, investování nebo jako uchovávání hodnoty. Jeho hodnota je volatilní a může se výrazně měnit během krátké doby. Lidé mohou bitcoin koupit na kryptoměnových burzách nebo ho získat tím, že se zapojí do procesu nazývaného těžba, kdy se provádí složité matematické výpočty pro ověření transakcí a zabezpečení sítě.

Proč je Bitcoin tak oblíbený?

Bitcoin je známý svou decentralizovaností, což znamená, že není ovládán jedinou entitou, a transparentností díky blockchainu, který zaznamenává veškeré transakce. Tato kryptoměna měla významný dopad na finanční a technologický svět a byla zdrojem zájmu pro mnoho lidí, jak investiční, tak technologický.

Na co si dát pozor při investování do Bitcoinu?

Pamatujte, že investování do bitcoinu a jiných kryptoměn je spojeno s riziky, a je důležité důkladně studovat a rozumět této oblasti, než se do ní pustíte.

Co je FIAT měna?

Fiat měna je tradiční formou měny, která nemá žádnou hodnotu zajištěnou fyzickými komoditami, jako jsou drahé kovy (například zlato) nebo jiné materiály. Je to měna, která má hodnotu jen proto, že jí tak bylo rozhodnuto státem nebo vládou a lidé ji používají jako zákonné platidlo. Fiat měna má hodnotu jen ve smyslu, že věříme, že ji má, a že ji lze používat k nákupu zboží a služeb. V České republice je fiat měnou česká koruna (CZK), která je zákonným platidlem. Fiat měny jsou běžně používány po celém světě, ačkoli jejich hodnota může fluktuovat v závislosti na ekonomických a politických faktorech.

Přístup zaměřený na zákazníka

Ať už se rozhodnete zadat objednávku online, nebo navštívit některou z jejich fyzických poboček, jsou vám k dispozici certifikovaní poradci, kteří vám pomohou učinit informovaná investiční rozhodnutí. Společnost také nabízí záruku zpětného odkupu vašich investičních prutů a mincí, čímž zajišťuje likviditu a flexibilitu.

Golden Gate spolupracuje s renomovanými dodavateli, jako jsou Valcambi Suisse, Scottsdale Mint, PAMP, Perth Mint a Argor Heraeus, čímž zajišťuje kvalitu a pravost drahých kovů a mincí dostupných prostřednictvím své platformy.

Mimo obchod: Vzdělávání a další informace

Webové stránky společnosti Golden Gate přesahují roli tradičního internetového obchodu. Slouží jako vzdělávací centrum, které poskytuje informace o různých vzdělávacích akcích, přednáškách a seminářích. Tento závazek k finančnímu vzdělávání svědčí o jejich touze vybavit své zákazníky znalostmi, které jim umožní činit informovaná investiční rozhodnutí.

Uživatelské recenze a srovnání

Podle online recenzí je Golden Gate uznáván jako spolehlivý e-shop s nadprůměrnými službami. Stojí však za zmínku, že ve srovnání s některými konkurenty mohou být jejich investiční možnosti o něco dražší. Nicméně oddanost společnosti kvalitě a spokojenosti zákazníků zůstává pro mnohé přesvědčivým faktorem. Tady jsou některé recenze:

Společnost GOLDEN GATE mohu jenom doporučit a hlavně poradce p. Kulicha. Vždy vše trpělivě vysvětlí, poradí a navrhne svůj pohled. Pokud je někdo nerozhodnutý, není na co čekat.“

Jan, Facebook

Spoluzakladatel firmy vydal knížku – jak je čestný pravdomluvný, dělá osvětu v investování do zlata… Ale investiční zlato nabízí absolutně nejdráže, viz porovnání s 10 nejznámějšími obchody. Své zákazníky bere na hůl až o 10 % oproti konkurenci. Nedoporučuji.“

Pavel, Firmy.cz

Tuto společnost nemohu hodnotit kladně. Lidé se snaží působit jako odborníci, kteří mají přehled. Nicméně pokud si člověk ověří jejich tvrzení, tak jsou v řadě případů značně zavádějící. Krásným příkladem je vztah ceny zlata a inflace, který není tak provázaný, jak mi bylo předkládáno. Jejich predikce ohledně vývoje ceny zlata a jiných kovů jsou velmi pochybné – opět konkrétní příklad: 22. 6. 2021 jsem obdržel e-mail s informací „Již letos nejspíše uvidíme ceny zlata okolo 2 000 – 2 500 USD za unci.“ Za 6 měsíců (17. 12. 2021) jsem obdržel prakticky stejný email s informací „Již příští rok nejspíše uvidíme ceny zlata okolo mezi 2 000 – 2 500 USD za unci.“ Na otázku proč jsou ceny u Golden Gate vyšší mi bylo odpovězeno, že si jako klient platím kromě zlata i partnerství s největší firmou a poradenství. Bohužel se ukázalo, že zcela zbytečně, neboť úspěšnost jejich poradenství je velmi mizivá. Jsem velmi zklamán přístupem této společnosti, od které jsem očekával profesionalitu podloženou ekonomickými znalostmi a nikoliv používáním stejných frází o nutnosti neustálého dokupování a dokupování.“

Adam, Facebook

Na tomto místě jsem se dozvěděla tolik přínosných a užitečných informací jak bezpečně investovat, že musím vřele doporučit si zde sjednat schůzku každému. Děkuji za tuto službu.“

Petronela, uživatelka

Pohodlné možnosti doručení a způsoby platby

Společnost Golden Gate nabízí flexibilní možnosti doručení, aby vyhověla preferencím zákazníků. Kromě osobního odběru v jejich pobočkách v Praze 6, Praze 1, Praze 4, Otrokovicích nebo Ústí nad Orlicí si zákazníci mohou zvolit zaslání objednávky prostřednictvím České pošty. Pro zahraniční zákazníky lze podmínky doručení sjednat individuálně.

Golden Gate prodejny v Praze

 • Plzeňská 18, 150 00 Praha 5
 • V Jámě 699/5, 110 00 Praha 1
 • Čerčanská 30 B, 140 00 Praha 4
 • Atrium House, V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

Golden Gate prodejny v dalších oblastech ČR

 • Plotní 688/75, 602 00 Brno
 • Palackého 14, 586 01 Jihlava
 • Jaselská 302,293 01 Mladá Boleslav
 • Pod Všemi svatými 1665/5, 301 00 Plzeň
 • Veverkova 1343, 500 02 Hradec Králové
 • Sovova 584/2, 460 14 Liberec
 • tř. Budovatelů 1997, 434 01 Most
 • 17. listopadu 229, 530 02 Pardubice
 • T. G. Masaryka 859/18, 360 01 Karlovy Vary

Platební metody jsou různorodé, zákazníci si mohou vybrat z bankovních převodů, online bankovních převodů, online platebních karet, ale i z plateb v hotovosti nebo kartou na pobočkách.

Ať už jste zkušený investor, nebo nováček ve světě investic, Golden Gate vám poskytuje bránu k rozmanitým finančním příležitostem. Určitě se tedy vyplatí propátrat možnosti této společnosti trochu hlouběji.

Zdroj: https://www.recenzer.cz/obchod/goldengate/, https://recenziste.cz/golden-gate/, https://finex.cz/recenze/golden-gate/, https://www.emimino.cz/diskuse/golden-gate-183435/ , https://www.goldengate.cz/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *