HelloPay recenze a zkušenosti

HelloPay je služba na odložené platby, kterou provozuje Hello bank. Nakupovat je možné ihned a platit až za 30 dní. Pokud zaplatíte částku včas do 30 dnů je pro vás HelloPay zdarma bez úroků a dalších poplatků.

HelloPay se chová jako úvěr se všemi jeho výhodami i nevýhodami. Nakupujte až do výše 500 000 Kč z celkové objednávky. Služba je extrémně jednoduchá a nemá žádné omezení na vše vám stačí jeden účet zdarma.

TIP: Twisto recenze a zkušenosti

Žádný poplatek se neplatí jestliže zaplatíte svoji objednávku do 30 dní. Pokud v tomto období nezaplatíte dlužnou částku musíte zaplatit úrok nejčastěji 28% ročně z dlužné částky jako smluvní pokutu. K vašemu účtu je k dispozici platební karta a mobilní aplikace.

HelloPay karta

Revolvingový úvěr ve výši 70 000 Kč, roční pohyblivá úroková sazba 26,28 % (díky využívání HelloPay odložené platby na nákupy a jiným akčním nabídkám může být úroková sazba při používání karty nižší), měsíční poplatek za rezervaci úvěrových zdrojů 0 Kč, měsíční splátka úvěru 6 697 Kč, celková splatná částka 80 364 Kč, RPSN 29,70 % (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned odchozí úhradou na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na dobu 1 roku a je splácen stejně vysokými měsíčními platbami jistiny, příslušnou částí úroků a poplatky, počínaje 1 měsíc po dni prvního čerpání, bez dalšího čerpání v průběhu splácení). Doba trvání úvěru: na neurčito. Spotřebitel je povinen sdělit poskytovateli úvěru nebo zprostředkovateli úvěru úplné a pravdivé informace nutné pro posouzení úvěruschopnosti. Pokud tuto povinnost spotřebitel nesplní a poskytovatel proto nebude schopen posoudit jeho úvěruschopnost, spotřebitelský úvěr neposkytne.

Reprezentativní příklad

PlatimPak recenze a podmínky

Výhody

  • Odložení platby až na 30 dnů bez poplatku
  • Jeden účet zdarma
  • Platební karta a aplikace
  • Zajišťuje Hello Bank
  • Limit až 500 000 Kč

Nevýhody

  • Vysoký úrok při nesplacení částky
  • Neposkytuje pokročilé funkce

HelloPay seznam obchodů

V rámci HelloPay získáváte kreditní kartu, virtuální kartu i mobilní aplikaci. Můžete tak nakupovat naprosto kdekoliv kromě sázkových společností a kanceláří, heren, kasin a jim podobných zařízeních, které provozují hazardní hry.

Časté dotazy

Co je a jak funguje HelloPay?

HelloPay funguje podobně jako kreditní karta. Při nákupu využijete předschválený limit pro platbu. Pokud úvěr zaplatíte ve lhůtě 30 dnů neplatíte žádné úroky. Pokud potřebujete splátky rozložit nebo prodloužit platíte klasické úroky jako u úvěru.

Kolik peněz můžu mít s HelloPay k dispozici?

S HelloPay můžete mít k dispozici až 500 000 Kč. 

HelloPay zkušenosti

Přímo na HelloPay se na internetu nenalézají zkušenosti nicméně s Hellobank mají lidé různorodé zkušenosti s poskytováním úvěrových produktů.

Katastrofa. Při zastupování mého klienta ve věci získání úvěru mi banka odmítla sdělit dokonce i informaci jestli s nimi můj klient může přijít vyřídit úvěr osobně. Následně klientovi zavolali jeho žádost zrušili tak, že se tvářili, že jí ruší vlastně můj klient. Poslali ho na pobočku jiné firmy a nesdělili mu žádné další informace. Horší přístup jsem ještě neviděl.

Jan R. z Firmy.cz

Jsem klientkou této banky už řadu let. Cokoliv jsem potřebovala, vždy se snažili mi vyjít vstříc a najít pro mne schůdné řešení.

Kateřina z Google

jsem nespokojeny před lety jsem dostal kreditni kartu na jejich pujčky karta nikdy nebyla aktivována a ouvej po několika letech přišel dopis že mám dluh na kartě a že ho nesplácím.Po asi desátém mailu zjistili že jim nic nedlužím tak co je to za jednání a asi tam mají peknej b…… Jan

Jan z Firmy.cz

Rychle jsem dostal EKO půjčku, na kterou jsem čekal. Vše mi vysvětlili, byli slušní a rychlí.
Zároveň se mne zeptali, jestil chci kreditku, což jsem s díky odmítl.

Mirek z Google

Dobrý den, 20.4,2020 jsem platil splátku kreditního účtu 6966,- Kč. Při vyplňování VS jsem nedopsal poslední číslo.Peníze dorazily do Hello bank do sběrného účtu 20.4.2020 Přišel jsem na to až 4.5.2020. Zavolal jsem do banky a tam mi bylo oznámeno, že peníze přiřadily k mém účtu ale že naběhl úrok 275 Kč. Dělat s tím prý už nejde nic a že to musím zaplatit. Vím,že je to moje chyba ale přístup banky se mi zdá divný, protože peníze měli na svém účtu v termínu. Proto Kr.kartu zruším.

Václav B. z Firmy.cz

TIP: Odložené platby srovnání

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *