Home Credit půjčka recenze a hodnocení

Home Credit je takovou českou stálicí ve světě nebankovních půjček. Setkáváme se s ním již od roku 1997 a jeví se tak jako spolehlivá finanční instituce. Jaké má ale Home Credit recenze zákazníků, co aktuálně nabízí a bude opravdu dobrou volbou právě pro vás? To zjistíte v našem nezávislém hodnocení.

Home Credit recenze a hodnocení

Jak už jsme zmínili, funguje u nás tato nebankovní společnost již nějakých 25 let, což jí rozhodně přidává na důvěryhodnosti. Home Credit také patří do skupiny PPF stejně jako například Air bank nebo Zonky.

Uživatelské hodnocení je na nebankovní společnost velice solidní a nenašli jsme závažnější problémy, na které by bylo potřeba upozornit. Nespokojených zákazníků je opravdu celkem málo a většinou mají problém s řešením nenadálých situací, kdy své půjčky nemohou splácet a představovali by si vstřícnější přístup.

Stejně jako u ostatních nebankovních společnosti, také Home Credit nabízí půjčky s poměrně vysokým úrokem či RPSN, celková částka, kterou přeplatíte tak může být i násobkem půjčené částky. Pozor si dávejte také na včasné splacení, které by vás mohlo přijít draho.

Jak získat půjčku Home Credit?

Jelikož má Home Credit smlouvy s velkým množstvím prodejců a obchodních domů, můžete k nim přijít snadno už při nákupu. Ať už se jedná o auto, myčku nebo sedací soupravu. Zde stačí sepsat potřebné dokumenty a během chvíle bude jasné, zda na půjčku dosáhnete. Po schválení pak zapůjčená částka nejde na váš účet, ale přímo prodejci.

Pokud potřebujete bezhotovostní půjčku k jiným účelům, můžete o ni jednoduše zažádat online. Na stránkách Homecredit.cz můžete pomocí online formuláře okamžitě zjistit předběžné podmínky.

Stačí zadat výši potřebné částky, kolik jste schopni splácet a online kalkulačka k Flexibilní půjčce vám prozradí, jaké podmínky vás mohou čekat. Ty se pak samozřejmě odvíjejí od vašich příjmů nebo případných záznamů v registrech.

Více se o půjčkách dozvíte také na tel. číslech +420 542 100 100 a +420 727 618 618 nebo na e-mailu info@homecredit.cz.

Šikovný účet Home Credit

Poslední novinkou Home Creditu je právě jejich Šikovný účet. Ten je ideální nejen pro ty, kdo jejich služby využívají opakovaně. Vy tak máte možnost opakovaných okamžitých půjček a nákupů na splátky.

Na Šikovném účtu máte zkrátka předschválené finance, které si můžete jedním klikem půjčit a převést na svůj účet. Jedná se tedy o takový nebankovní kontokorent. Vy prostřednictvím Šikovného účtu můžete například:

  • opakovaně si půjčovat peníze ze stanoveného limitu
  • převést zvolenou částku na váš účet a zvolit si splátky
  • využít splátkový program Desetina 1/10, kdy si zvolíte 11 splátek a přeplatíte 10 %
  • nakupovat na splátky ve vybraných e-shopech
  • využít bezúročné nákupy kartou až na dobu 51 dnů
  • využít jeden měsíční výběr z bankomatu bez poplatků

Financování automobilu Home Credit

Home Credit je velice známou společností, která se stará o financování vozidel. V případě, že tedy zvažujete koupi ojetého vozu, stačí si vybrat ze seznamu spolupracujících autobazarů a úvěr si sjednáte přímo na místě při koupi vozu.

blank

Minimální částka při koupi automobilu je 30.000 Kč, u motorky je to pak 15.000 Kč. Nižší částky ale můžete pořešit bezúčelovou flexibilní půjčkou. Každou Home Credit půjčku můžete bez poplatků předčasně splatit nebo úvěr ponížit mimořádnou splátkou.

Odložení splátek Home Credit

Po každých 6 řádně a v termínu zaplacených splátkách si můžete bez zbytečného vysvětlování jednu splátku odložit. Toto odložení je bez poplatků a nijak neovlivní výši úroků ani další sjednané podmínky.

Home Credit konsolidace

Máte více nevýhodných nebankovních půjček, které vás děsí svými astronomickými úroky, a víte, že v bance neuspějete? Home Credit nabízí poměrně výhodné konsolidace půjček, díky kterým je spojíte do jedné a budete mít neustálý přehled o splácení.

blankblank

 Zdroje: https://www.homecredit.cz/

5/5 - (1)

Zkušenosti “Home Credit půjčka recenze a hodnocení

  1. Lidi od nich si nic nepůjčujte.Půjčili jsme si 70 000 a musel jsem splatit přes 200 000 .To i šmejdi s nádobím jsou solidnější.Bylo mi řečeno že úroky jsou přes 35procent.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *