Jak aktivovat dárkovou kartu Lidl

Pokud jste dostali například k Vánocům nebo k narozeninám místo peněz šikovnou dárkovou kartu, měli byste se seznámit s podmínkami jejího použití. Jinak se může stát, že vám například vyprší a vy už ji jednoduše neuplatníte. Podívejte se, jak aktivovat dárkovou kartu Lidl, aby vás nic podobného nepotkalo.

Dárková karta od obchodu Lidl je v poslední době velmi oblíbená. Tento obchod totiž nabízí velmi široký sortiment zboží. Jde například o ucelený sortiment potravin, nápojů, hygienických potřeb, drogerie, oblečení, sportovního vybavení, elektroniky, nábytku a dalšího zboží pro domácnost.

Jak na aktivaci dárkové karty Lidl

Aktivovat dárkovou kartu Lidl můžete pomocí následujícího postupu:

  • Přejděte na stránky Lidl Plus a zaregistrujte se.
  • Vložte číslo a PIN z dárkové karty do aplikace Lidl Plus.
  • Dárková karta bude automaticky aktivována a bude připravena k použití. Poté už ji stačí jen uplatnit.

TIP: Recenze 2jakost.cz – vyplatí se nákup nižší kvality? Podívejte se, zda je opravdu dobré šetřit právě na tomto místě

Pokud máte problémy s aktivací, obraťte se na zákaznickou podporu Lidlu.

Kde aktivovat dárkovou kartu Lidl?

Stačí přejít na stránky Lidl Plus a tam kartu zaregistrovat. Žádné ověřování není nutné.

Nejčastější problém s dárkovou kartou Lidl

Karty, které lze získat v obchodě, nejsou automaticky aktivované. To se stane až jejich naskenováním a následným zaplacením na pokladně. Účtenka přitom slouží právě jako doklad aktivace. Někdy se však v tomto procesu může vyskytnout chyba, proto účtenku nikdy nevyhazujte, dokud nebude dárková karta použita.

TIP: Jak aktivovat Kaufland Card?

Jak zjistit platnost dárkové Lidl karty?

Abyste zjistili platnost Lidl dárkové karty, můžete využít jednu ze tří možností: Zavolat na zákaznickou linku Lidl, navštívit kamennou prodejnu Lidl nebo použít online nástroj pro kontrolu stavu karty na webových stránkách Lidl, kam jednoduše zadáte číslo své karty.

Zdroj: https://informace-pro-zakazniky.lidl.cz/SelfServiceCZ/s/article/Jak-mohu-dostat-zobrazit-kartu-Lidl-Plus-Lidl-Plus, https://informace-pro-zakazniky.lidl.cz/SelfServiceCZ/s/article/Jakou-ma-darkova-karta-platnost-1575646878677

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *