Jak zrušit Voyo předplatné – návod, cena, hodnocení

Chcete si své oblíbené filmy a seriály pouštět kdykoliv dostanete chuť? Neohlížet se na televizní program a užít si sledování bez reklam? Řešením může být předplatné některé ze streamovacích platforem. Dnes se zaměříme na Voyo, povíme si, co nabízí i jak Voyo zrušit …

Co je Voyo?

Voyo je VOD služba, která funguje již od roku 2011. Stejně jako Netflix nebo Disney+ nabízí možnost online sledování filmů a seriálů. Voyo provozuje TV Nova s.r.o. a velkou část obsahu tak tvoří právě pořady z tvorby televize Nova. Voyo zpočátku fungovalo jako bezplatná knihovna, dnes je ke sledování nutná registrace a platba měsíčního tarifu.

Co je VOD?

Zkratka VOD pochází z anglického výrazu video on demand – tedy video na vyžádání. Jedná se tedy o službu, která uživatelům poskytuje možnost sledovat filmy, seriály a další pořady kdykoliv je jen napadne bez ohledu na předepsaný televizní program. Jedná se tedy o knihovny videí, mezi které patří například Netflix, Voyo nebo HBO Max.

Jak zrušit Voyo?

Nejste spokojeni s nabídkou Voyo nebo celkovými službami? Poradíme vám jak zrušit Voyo předplatné a na co si dát pozor. 

Voyo předplatné, které jste si zvolili se vám stahuje automaticky na každý měsíc dopředu. Pokud již tedy nechcete, aby se vám platba sama stáhla a předplatné se obnovilo pro další období, je potřeba jej zrušit. 

To uděláte jednoduše na webových stránkách Voyo.cz, kde se přihlásíte pomocí údajů, které jste si zvolili při registraci. 

Po přihlášení kliknete v pravém horním rohu na svůj profil a zvolíte Moje předplatné

Uvidíte své aktivní předplatné, u kterého máte k dispozici možnost Zrušit předplatné. Tu bude potřeba opakovaně potvrdit dle pokynů. 

Předplatné je potřeba zrušit minimálně 1 hodinu před automatickým obnovením předplatného na další období. V opačném případě se vám platba na další měsíc opět stáhne.

Předplatné můžete klidně zrušit hned první den po stržení částky bez toho, abyste o ni zbytečně přišli. Předplatné zůstane aktivní i po jeho deaktivaci po celou dobu předplaceného období

Pokud jste tedy rozhodnutí, že již Voyo nechcete využívat nebo jste jen využili 7 denního zkušebního období, doporučujeme deaktivaci předplatného neodkládat, ať na ni zbytečně nezapomenete a neplatíte další období.

Náš tip: Srovnání streamovacích platforem. Jak dopadlo Voyo?

Jak zrušit Voyo hrazené přes Apple ID?

Pozor si dejte v případě, kdy jste jako možnost automatické platby zvolili Apple ID. V tomto případě nepostačí zrušení prostřednictvím vašeho profilu na Voyo, ale bude nutné automatickou platbu zrušit přímo v Apple ID. 

Předplatné hrazené přes Apple ID navíc musíte zrušit s větším předstihem, a to nejpozději 24 hodin před koncem aktuálního předplaceného období

Pokud chcete zrušit předplatné přes Apple ID, běžte ve svém chytrém zařízení do Nastavení a klikněte na své jméno. V nabídce vyberte Předplatné – zde už stačí najít to, které připadá k Voyo a (většinou ve spodní části) naleznete možnost Zrušit předplatné

Může se hodit: Filmy online a zdarma – kde sledovat legálně filmy?

Jak zrušit předplatné Voyo na zkoušku?

Novým klientům nabízí Voyo možnost bezplatného zkušebního období. Stačí se zaregistrovat na Voyo pod e-mailem, které ještě nebyl k registraci použit a automaticky vám bude nabídnuto 7 dní zdarma

Budete pak mít k dispozici téměř celý obsah Voyo na týden zdarma, výjimkou je prémiový Voyo obsah (tedy vlastní tvorba Voyo, např. Jitřní záře, Guru nebo Případ Roubal), živé vysílání TV Nova a nejprestižnější sportovní ligy (NHL, NBA, MotoGP apod.).

Podmínkou pro získání 7 denního předplatného zdarma je ale zadání údajů z vaší platební karty a souhlas s následnými automatickými platbami. Jednoduše si tak aktivujete předplatné s automatickou obnovou, které se vám začne stahovat po skončení 7 denní lhůty. 

Pokud tedy Voyo nechcete využívat, je nezbytné předplatné včas zrušit, jinak dojde ke stažení částky za následující období předplatného. 

Doporučujeme přečíst: Voyo recenze – ceník předplatného vs. nabídka seriálů

Kolik stojí Voyo předplatné?

Voyo předplatné vychází na 159 Kč měsíčně a je zcela bez závazků. Předplatné tak můžete dle návodu výše kdykoliv zrušit – a to bez zbytečného papírování nebo smluvních pokut a penále. 

Jak Voyo hodnotí zákazníci?

Přestože cena na první pohled vypadá velmi lákavě, zákazníci Voyo bohužel často s poměrem cena / výkon spokojení nejsou

Obsah se jim zdá v porovnání s konkurencí malý, také nabídka dle recenzí není dostatečně často doplňována o nové tituly. 

S čím ale mají zákazníci největší problém, je nízká kvalita obrazu a velmi časté technické problémy – ať už při sledování online přes web nebo přes staženou aplikaci. Pořady se často sekají nebo i několik dní vůbec nejdou přehrát. 

Pro představu jsme pro vás vybrali několik recenzí, které shrnují nejčastější důvody pro zrušení Voyo …

“Čím dál častěji totální výpadky Voya, několikrát do týdne nejde vůbec načíst.Stále píše -něco se pokazilo, pracujeme na odstranění. Nevím za co si člověk platí,občas se může stát nějaká závada,ale je to opravdu často. Přemýšlím, že si ho zruším,za ty peníze to nestojí.”

Lucie Ranšová, 5nej.cz

“Jsem zklamaná. Jeden den VOYO jde, další dny ne. Stále mi to píše – nejste připojena k Internetu, video nelze přehrát, chyba spojení a další bláboly. Rady, jako odpojte Wifi i Tv na několik minut jsou kecy. Wifi je v pořádku, k internetu připojena jsem. Odinstalujte a znovu nainstalujte, no za ty peníze rady k nezaplacení. Dochází mi trpělivost, už druhý den se nelze připojit. Asi to brzy ukončím.”

Naza 1955, Mapy.cz 

“Kvalita obrazu je nejhorší ze všech podobných služeb na trhu”

Petr, Vseumel.cz

“Dobrý den,filmy i seriály se sekají,obraz předchází mluvu,takže se na to nedá koukat. Doufám,že dojde k zlepšení jinak budeme muset předplatné zrušit.”

Marie Visingerová, Mapy.cz

“Na Voyu jsem krátce, hlavně kvůli sportu. Velké zklamání, stále načítá (každě 3 minuty), u filmů to samé. Zatím jsem nedokoukal nic. Po 10 minutách jsem z Voya musel odejít. Můžete mi poradit, co dál? Asi jediné, ukončit, zrušit.”

Miroslav Latocha, 5nej.cz

Shrnutí závěrem …

Voyo má zajisté celou řadu spokojených zákazníků, kteří si službu oblíbili, a to zejména díky originálnímu obsahu TV Nova nebo Voyo. 

Pokud ale nejste příznivcem nekonečných seriálů nebo tvorby TV Nova, určitě doporučujeme zvážit i jiné streamovací platformy, které za srovnatelnou cenu nabízí mnohem širší obsah. Největší problém vidíme v méně kvalitním obrazu a také častých technických problémech. 

Máte také zkušenost s Voyo? Ať už patříte mezi příznivce nebo jste naopak utekli ke konkurenci, podělte se s námi i dalšími čtenáři o názor v komentářích níže …

Zdroje: https://voyo.nova.cz/, https://cs.wikipedia.org/wiki/Voyo, https://www.5nej.cz/voyo-recenze/, https://mapy.cz/zakladni?source=firm&id=13174985&recenze=1&x=14.3923197&y=50.0301906&z=17 a https://www.vseumel.cz/voyo-cz-recenze/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *