Filmy online a zdarma – kde sledovat legálně filmy?

Ať už ležíte doma s virózu nebo jen chcete přečkat deštivé odpoledne, budou se vám hodit naše tipy na filmy online zdarma. A samozřejmě se jedná o prověřené tipy, kvůli kterým se z vás pirát nestane. 

Filmy zdarma v iVysílání

Jedná se samozřejmě o projekt České televize, který zahrnuje přehledný web i mobilní aplikaci. Sledovat zde můžete filmy online zdarma, ale také seriály a pořady ČT, zpravodajství nebo sportovní pořady. 

Veškerý obsah je dostupný zcela zdarma (obsah si platíme již v rámci koncesionářských poplatků) a vy se tak můžete zabavit skutečně na několik dní. Z filmů jsou to zejména ty české nebo odvysílané na ČT, skvělá je také nabídka českých i zahraničních seriálů, které si můžete pustit od prvních dílů až po nejnovější řady. 

Největší výhodou je ale určitě živé vysílání, kdy si můžete online zdarma pustit aktuální program na ČT1, ČT2, ČT24, ČT Sport a na dětmi oblíbeném Déčku.

Filmy a seriály online na iPrima 

Stejně jako Česká televize, tak i TV Prima nabízí možnost přehrání filmů, seriálů a pořadů nebo záznamů ze CNN Prima News zpravodajství zcela zdarma

Kromě filmů můžete sledovat své oblíbené telenovely nebo populární reality show jako je Like House nebo zahraniční verze reality show Výměna manželek nebo Svatba na první pohled. 

Samozřejmě vás ale budou neustále otravovat reklamy při přehrávání, pokud tedy chcete na iPrima obsah kouknou opravdu v klidu, doporučujeme si předplatit iPrimu bez reklam za 89 Kč měsíčně. Sledovaná videa budou navíc v HD kvalitě. 

A pokud by vám obsah zdarma nestačil, má iPrima také Videopůjčovnu, kde si můžete za 39 Kč přehrát předpremiérové díly oblíbených seriálů nebo vybírat z velkého množství filmů, které přehrajete od 49 do 69 Kč

Filmy zdarma na Stream.cz

Portál Stream se proslavil jako videoportál se zábavnými videi populárních i méně známých producentů a velmi rychle po svém vzniku si našel řadu fanoušků. 

V dnešní době spadá pod společnost Seznam.cz a v nabídce Streamu najdete kromě oblíbených online seriálů a pořadů také pořádný výběr filmů

Při sledování vás ale samozřejmě budou neustále rušit reklamy, doporučujeme tedy zvážit předplatné Seznam Premium za 29 Kč měsíčně, díky kterému se vyhnete reklamám u videí na všech stránkách Seznamu (patří mezi ně například také Novinky, Super, Seznam zprávy nebo Garáž).

Jak získat Voyo zdarma? 

Voyo je služba TV Nova, díky které si můžete užívat filmy, seriály, pořady a další videoobsah. Voyo je ale placené a vyjde vás na 159 Kč měsíčně. Pokud ale chcete využít Voyo jen krátkodobě, máme pro vás řešení zdarma. 

Tip: Voyo recenze – ceník předplatného vs. nabídka seriálů

Voyo si můžete vzít tzv. na zkoušku, kdy po 7 dní můžete zdarma zhlížet téměř celý obsah (kromě sportu a exkluzivních pořadů TV Nova). Nezapomeňte ale před koncem zkušebního období předplatné zrušit, jinak vám bude platba automaticky stržena z účtu. 

Jak je to s Netflixem a HBO Max? 

Na obou těchto platformách můžete sledovat jinde nedostupné filmy, seriály a pořady. Bohužel ale není možnost, jak se k obsahu Netflixu a HBO Max zdarma dostat. 

Netflix vás bude stát od 199 Kč do 319 Kč měsíčně – záleží na požadované kvalitě obrazu a HBO Max vás vyjde měsíčně na 199 Kč – pokud si vezmete roční předplatné, můžete výrazně ušetřit a zaplatíte jen 1 590 Kč.

Tip: Jak změnit zemi na Netflixu?

Filmy online zdarma na YouTube

Občas na Youtube unikne i nějaký ten oscarový trhák, většinou zde ale můžete sledovat zdarma v češtině filmy horších kategorií. Přestože se ale z 90 % jedná o béčkové záležitosti, občas svým obsahem mohou příjemně překvapit.

Na YouTube většinou moc nepochodíte při vyhledávání svého oblíbeného filmu a zjistíte, že v nabídce buďto není, má otřesnou kvalitu nebo si jej musíte “koupit” a vidět jej vícekrát nebo “vypůjčit” k jednorázovému shlédnutí. 

Tip: YouTube Premium recenze a ceník předplatného

Pokud ale hledáte filmy online z YouTube zdarma bez poplatků, máme pro vás několik tipů na YouTube kanály s legálním obsahem, které nabízejí filmy v češtině nebo s cz titulkama:

Filmy česky

YouTube kanál s názvem “Filmy česky a zadarmo” si zamilují hlavně vaše děti. Najdete zde totiž celou řadu krásných večerníčkových pohádek od Pejska a kočičky až po pavoučí příběhy Websterových.

Tip: Nejlepší dobrodružné filmy pro děti

Stejně tak si ale užijete zábavu vy u některého z méně známých filmů i komediálních kultovek jako jsou Šakalí léta nebo Samotáři. Není tedy divu, že má tento kanál více než 511 tisíc odběratelů.

Filmy v češtině

Je o něco málo menší YouTube kanál, který ke zhlédnutí nabízí více než 130 filmů zdarma a samozřejmě v českém jazyce. 

Jedná se o skutečně béčkové a méně známé tituly – od těch dětských až po horory a akční drama

Tip: Nejlepší horory na Netflixu na dnešní večer

Česká filmová klasika

Už samotný název YouTube kanálu hovoří za vše. Pokud milujete černobílé filmy nebo je vám více jak třicet a rádi se nostalgicky zasníte u filmů ze svého dětství, tady si přijdete na své. 

Od pohádek, přes dokumenty až po krásné filmy, mezi které patří například Táto sežeň štěně, Bílá paní nebo nezapomenutelné Svatby pana Voka. 

Tip: 10 nejlepších filmů podle skutečné události

Zdroje: https://www.skrblik.cz/telefon/filmy-online-zdarma/ a https://www.youtube.com 

Recenze internetových televizí

post

Zkušenosti “Filmy online a zdarma – kde sledovat legálně filmy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *