Recenze televize Telly TV – je na co se dívat?

Dobře naladěná telka, která hraje podle vás … takto je alespoň Telly prezentována na svém oficiálním webu. Skutečně budete ale se službami spokojeni nebo vás spíše rozladí? Povíme vám, co vše Telly nabízí a prozradíme recenze zákazníků. 

Co je Telly? 

Jedná se o digitální televizi, kterou si můžete poměrně snadno pořídit. Telly je přesněji provozovatelem satelitního a internetového televizního vysílání na českém trhu. Kromě toho ale nabízí také internet a volání. 

Co má společného Telly a Digi TV?

Dalo by se říci, že vlastně všechno. Digi TV je totiž dřívějším názvem pro Telly TV, jedná se tedy o stejnou službu pod novým jménem. Telly sjednocuje TV vysílání, internet a volání. 

Náš tip: Znáte nejnapínavější a nejlépe hodnocené severské filmy?

Co Telly nabízí?

Pokud nebudeme řešit volání, internet ani doplňkový prodej, je základním tahounem nabídky Telly TV. A tu můžeme rozdělit na internetovou a satelitní televizi

Ceny, balíčky a programy Telly internetová televize

Hlavním a nejpopulárnějším produktem Telly TV je internetová televize. Díky ní máte možnost si vybrat programy z databáze, na které se můžete podívat kdykoliv nebo je třeba přetáčet. Stejně tak si zde můžete užít sledování běžných programů, které znáte z klasické televize, ale také například HBO nebo sportovní kanály.

Telly TV

blank

Internetová i satelitní televize

 • Vyzkoušení na 14 dní zdarma
 • Velmi dobré hodnocení zákazníků
 • První 3 měsíce výhody Velkého balíčku v ceně

Záleží na balíčku, který si vyberete, v každém z nich najdete jinak pestrou nabídku.

1) Internetová televize – Malý balíček …

Cena: 250 Kč měsíčně 

Počet  TV kanálů: 64 – z toho 38 v HD kvalitě

Max. počet zařízení, ze kterých můžete TV sledovat: 4, v případě set-top boxů 2

Co obsahuje: základní české a slovenské televizní programy – kanály ČT, Primy i Novy, regionální vysílání, hudební programy včetně MTV nebo například BBC a Nasa.

2) Internetová televize – Střední balíček …

Cena: 450 Kč měsíčně 

Počet  TV kanálů: 103 – z toho 66 v HD kvalitě

Max. počet zařízení, ze kterých můžete TV sledovat: 4, v případě set-top boxů 2

Co obsahuje: nabídku Malého balíčku rozšířenou například o další hudební a zejména dětské kanály, spoustu dokumentární kanálů nebo české i zahraniční sportovní a filmové kanály.

Internetová televize – Velký balíček …

Cena: 650 Kč měsíčně 

Počet  TV kanálů: 121 – z toho 78 v HD kvalitě

Max. počet zařízení, ze kterých můžete TV sledovat: 4, v případě set-top boxů 2

Co obsahuje: nabídku Středního balíčku rozšířenou například o další populární kanály nejrůznějších žánrů – od dokumentárního Discovery Science, přes dětmi oblíbený Disney Junior až po Auto Moto Sport HD. 

Tip: Voyo recenze – ceník předplatného vs. nabídka seriálů

Kromě těchto balíčků si můžete dokoupit ještě:

 • HBO 1-3 HD a HBO MAX balíček – cena 250 Kč měsíčně.
 • Sport balíček – Liga mistrů, Formule 1, Bundesliga, UFC, NFL – cena 250 Kč měsíčně.

Telly TV

blank

Internetová i satelitní televize

 • Vyzkoušení na 14 dní zdarma
 • Velmi dobré hodnocení zákazníků
 • První 3 měsíce výhody Velkého balíčku v ceně

Ceny, balíčky a programy Telly satelitní televize

Druhou variantou, jak se dostat ke svým oblíbeným pořadům, je objednávka některého z balíčků satelitní TV Telly

1) Satelitní televize – Malý balíček …

Cena: 250 Kč měsíčně 

Počet  TV kanálů: 40 – z toho 21 v HD kvalitě

Co obsahuje: základní české a slovenské televizní programy – kanály ČT, Primy i Novy, regionální vysílání, hudební programy včetně MTV nebo například dětskou DuckTV.

Náš tip: Kde sledovat filmy online legálně zdarma?

2) Satelitní televize – Střední balíček …

Cena: 450 Kč měsíčně 

Počet  TV kanálů: 77 – z toho 40 v HD kvalitě

Co obsahuje: nabídku Malého balíčku rozšířenou například o filmové kanály AXN a Paramount Network, několik sportovních kanálů nebo více než 10 dokumentárních kanálů a pár dětských programů. 

3) Satelitní televize – Velký balíček …

Cena: 650 Kč měsíčně 

Počet  TV kanálů: 95 – z toho 46 v HD kvalitě

Co obsahuje: nabídku Středního balíčku rozšířenou například o 3 filmové kanály, 4 sportovní programy nebo pár dokumentárních a několik dětských kanálů. 

Stejně jako u internetové televize, také k satelitní Telly TV si můžete doobjednat balíčky HBO a Sport. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Náš tip: Užijte si napínavý večer, máme pro vás nejlepší horory (nejen) na Netflixu!

Telly TV na 14 dní zdarma

Nevíte, zda pro vás bude Telly TV to pravé? Nebo nevěříte, že se skutečně nebude sekat či padat? Telly TV můžete nyní vyzkoušet na 14 dní zdarma. Stačí na stránkách telly.cz vyplnit v online formuláři:

 • jméno a příjmení
 • telefonní číslo
 • e-mail
 • adresu 
 • datum narození 

… a pomocí své platební karty zaplatit 1 Kč jako ověřovací poplatek, který vám bude následně do 4 dnů vrácen zpět na účet. Pokud vám nebude Telly TV vyhovovat, můžete ji kdykoliv během bezplatného období zrušit. V opačném případě vám bude po 14 dnech automaticky stržen z karty poplatek za vybraný balíček, který si tak předplatíte na následující měsíc.

Cashback Telly TV – až 385 Kč zpět

Vybrané Cashback programy vám pomohou ušetřit. Například na Tipli nebo VratnéPeníze můžete při nákupu získat zpět až 385 Kč. Jedinou informací, kterou se nám ale ke cashbacku podařilo získat, je, že “Odměnu lze získat pouze za registraci nového zákazníka.” … zda se tedy jedná o předpokládaný cashback za sjednání služeb nebo za nákup na e-shopu, není uvedeno.

Shrnutí na závěr …

Telly TV je poskytovatel satelitní a internetové televize, který má poměrně pozitivní hodnocení svých zákazníků. Nemusíte mít strach z podvodu nebo z toho, že budete zbytečně platit nefunkční službu. 

Ceny jsou v porovnání s konkurencí průměrné a můžete využít například akci, kdy po dobu 3 měsíců budete mít u kteréhokoliv balíčku všechny programy, které obsahuje Velký balíček.

Co je Telly? 

Jedná se o digitální televizi, kterou si můžete poměrně snadno pořídit. Telly je přesněji provozovatelem satelitního a internetového televizního vysílání na českém trhu. Kromě toho ale nabízí také internet a volání. 

Co má společného Telly a Digi TV?

Digi TV je dřívějším názvem pro Telly TV, jedná se tedy o stejnou službu pod novým jménem. Telly sjednocuje TV vysílání, internet a volání.

Co Telly nabízí?

Pokud nebudeme řešit volání, internet ani doplňkový prodej, je základním tahounem nabídky televize Telly. A tu můžeme rozdělit na internetovou a satelitní televizi, v obou z nich najdete hned 3 balíčky k výběru.

Máte také zkušenost s předplatným Telly TV? Podělte se o ni s našimi čtenáři v komentářích níže …

Zdroje: https://telly.cz/, https://www.google.com a https://www.recenzer.cz/telly-cz/

post

4 vašich komentářů a zkušeností: Recenze televize Telly TV – je na co se dívat?

  1. Pane Romane, autorku jsem platil já za nezávislou recenzi. Můžete prosím napsat, jaké další informace byste v recenzi Telly TV očekával?

 1. Dostali jsme „dárek“ k nové televizi. Tři měsíce počínaje devátým říjnem podle mě uplynou osmého ledna. Dva dny před tímto datem mi strhli z účtu plnou cenu. Na můj dotaz mi bylo sděleno, že se jedná pouze o devadesát dní a nic mi nevrátí. Zrušení služby? Nemožné se přihlásit. Naštěstí paní na infolince poslala nové heslo. A ejhle: NIC! Ale aspoň mi tvrdila, že může službu zrušit ona na infolince a na mou žádost to prý udělala. Jsem docela zvědavý, hovor mám taky nahraný. Pro jistotu. Nicméně mám na další měsíc televizi, která se seká (a to máme rychlý internet přes pevnou linku), netušíš kde je který kanál (to aby si jeden napsal seznam), když přehodíš a pokusíš se o dva kanály, aniž bys počkal na obraz, zásek. A nedejbože použít myš… Jedna velká katastrofa, jednání, řekl bych, šmejdovské. Rok 2023? Vřele nedoporučuji!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *