O2 TV recenze. Stojí opravdu za ty peníze?

5 komentářů a zkušeností: O2 TV recenze. Stojí opravdu za ty peníze?

O2 TV je asi nejznámější z digitálních televizí v Česku. Možná už s ní zkušenosti máte, možná teprve zvažujete … My pro vás nyní máme základní info o 02 TV, nezávislou recenzi této televize a přidáme také hodnocení zákazníků. 

Co je O2 TV?

Mobilního operátora O2 asi není potřeba představovat. Možná vám ale uniklo, že kromě tarifů, volání či internetu nabízí také digitální televizi s názvem O2 TV. Tu můžete sledovat na své televizi nebo online.

Jak sledovat O2 TV?

O2 TV můžete sledovat na každé televizi, ke které připojíte speciální set-top box (O2 TV box). Pokud ale vlastníte novější chytrou televizi (například Samsung nebo LG vyrobenou nejdříve v roce 2017) nebo televizi se systémem Android (verze 9 a výše), najdete O2 Tv přímo v nabídce aplikací – případně ji sem můžete doinstalovat.

O2 TV ale můžete sledovat také přes notebook či stolní počítač online v prohlížečích Chrome, Safari a Firefox. Stačí zde najet na stránky O2 TV a přihlásit se ke svému účtu. 

Pokud chcete O2 TV sledovat z mobilu nebo tabletu, můžete si snadno stáhnout mobilní aplikaci pro iOS nebo Android (dostupná i pro zařízení Huawei). 

Recenze O2 TV – zkušenosti zákazníků

Najít na internetu hodnocení zákazníků, kteří by psali recenze pouze k O2 TV a ne obecně k celé společnosti O2, je velice těžké. Abychom mohli objektivně posoudit, jako jsou zákazníci spokojeni se službami a nabídkou O2 TV, zabruslili jsme tedy do sektoru skupin a diskuzních fór.

Obecně jsou zákazníci poměrně spokojení, našlo se ale také pár diskuzí, ve kterých si v posledních měsících stěžovali na mnohé nedostatky – zejména ty, které jsou spojeny s přechodem na novější systém.

Obecně se zákazníkům na O2 TV líbí:

 • více služeb u jednoho poskytovatele
 • výhodnější ceny při odběru více služeb
 • dostupná technická podpora
 • až 100 hodin nahrávání
 • velký výběr sportovních kanálů a soutěží
 • nízká pořizovací cena set-top boxu
 • dostatečně široká nabídka programů

Na co si zákazníci nejvíce stěžují?

 • nutnost pořízení set-top boxu ke starším či nepodporovaným smart TV
 • zpoplatnění sledování O2 TV na více zařízeních
 • vyšší cena oproti některým digitálním TV (za srovnatelnou nabídku)
 • problémy při přechodu na nový systém
 • televize se seká a vypadává
 • časté problémy s aplikací v TV

Cena O2 TV a Tarify pro celou rodinu

Stejně jako u většiny poskytovatelů digitální televize, také u O2 TV si můžete vybrat ze tří tarifů, které se liší svou nabídkou a samozřejmě také cenou. Všechny tarify jsou bez závazků a můžete je kdykoliv zrušit …

1) Bronzová O2 TV

 • Cena: 349 Kč měsíčně 
 • Počet  TV kanálů: 65 – z toho 31 v HD kvalitě
 • Max. počet zařízení, ze kterých můžete TV sledovat: libovolný, ale vždy jen na 1 ve stejný čas
 • Co obsahuje: 38 základních kanálů, které jsou běžně v TV dostupné, 8 zpravodajských a 4 sportovní kanály, 4 dětské programy, 3 filmové a 2 dokumentární kanály a k tomu 2 hudební kanály a 4 kanály pro volný čas.

2) Stříbrná O2 TV

 • Cena: 499 Kč měsíčně (první 2 měsíce za 349 Kč)
 • Počet  TV kanálů: 106 – z toho 59 v HD kvalitě
 • Max. počet zařízení, ze kterých můžete TV sledovat: libovolný, ale vždy jen na 1 ve stejný čas
 • Co obsahuje: 38 základních kanálů, které jsou běžně v TV dostupné, 8 zpravodajských a 15 sportovních kanálů, 10 dětských programů, 11 filmových a 10 dokumentárních kanálů a k tomu 6 hudebních kanálů a 6 kanálů pro volný čas + si můžete užívat jeden program pro dospělé. 

3) Zlatá O2 TV

 • Cena: 799 Kč měsíčně (první 2 měsíce za 499 Kč)
 • Počet  TV kanálů: 138 – z toho 69 v HD kvalitě
 • Max. počet zařízení, ze kterých můžete TV sledovat: libovolný, ale vždy jen na 1 ve stejný čas
 • Co obsahuje: 38 základních kanálů, které jsou běžně v TV dostupné, 8 zpravodajských a 16 sportovních kanálů, 10 dětských programů, 16 filmových a 13 dokumentárních kanálů a k tomu 11 hudebních kanálů a 6 kanálů pro volný čas + si můžete užívat 9 programů pro dospělé, 10 zahraničních kanálů a využívat 3 knihovny filmů a seriálů.

Náš tip: Znáte 10 nejlepších filmů podle skutečné události?

Doplňkové balíčky O2 TV

Pokud již máte zvolený základní balíček programů, můžete jej doplnit o další doplňkové balíčky s několika výhodami:

 • Rodinné sledování – za 100 Kč měsíčně můžete O2 TV sledovat současně až na 3 zařízeních.
 • Balíček Kino – za 200 Kč měsíčně, kdy první měsíc máte zdarma, nabízí rozšíření k balíčkům Stříbrná a Zlatá O2 TV, ve kterém budete mít k dispozici HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2 a HBO Max – videotéka obsahuje více než 6 500 seriálů a 800 filmů nonstop ke shlédnutí (bez reklam, v češtině i angličtině).
 • Balíček Svět – za 100 Kč měsíčně nabízí rozšíření k balíčkům Stříbrná a Zlatá O2 TV s 10 zahraničními kanály, jako jsou RTL, VOX nebo :24. 

Předplacené sportovní tarify O2 TV 

Pokud patříte ke sportovním fanouškům, kteří si rádi užijou oblíbené zápasy, turnaje a utkání v pořádné kvalitě, můžete si vybrat z následujících sportovních O2 balíčků:

blank

1) Sport Plus

 • Cena: 299 Kč na 30 dní nebo 799 Kč na 3 měsíce
 • Zahrnuje sportovní soutěže: Liga mistrů, 1. česká fotbalová liga, Bundesliga, La Liga, Serie A, Extraliga ledního hokeje, WTA, NFL, UFC, EuroLeague, MLB, Evropská liga UEFA, One Championship, WRC. Z toho 8 programů v HD.

2) Sport Max

 • Cena: 499 Kč na 30 dní
 • Zahrnuje všechny nabízené sportovní kanály a k tomu navíc širokou nabídku televizních kanálů.
 • Počet programů: 105 kanálů – z toho 14 sportovních

3) HBO a Sport

 • Cena: 299 Kč na 30 dní
 • Výběr oblíbených sportovních a filmových kanálů, 8 z nich je v HD.
 • Zahrnuje sportovní soutěže: 1. česká fotbalová liga, Extraliga ledního hokeje, WTA, UFC, EuroLeague, MLB, Evropská liga UEFA, One Championship, WRC. 

Náš tip: Je možné stahovat filmy z Netflixu?

Nová O2 TV a její O2 TV Box

O2 TV prochází neustálým vývojem, upravuje svou nabídku programů a vylepšuje úroveň svých služeb. Posledním tahem byl rozvoj v podobě nového O2 TV Boxu, který z vaší klasické televize udělá chytrou TV

Můžete tak využívat veškerých chytrých funkcí, které dosud vaše televize nezvládala. Nejen vaše děti si budou pochvalovat přístup ke stovkám aplikací a her v Google Play. Výhodou je i nový podsvícený ovladač, který se ve tmě neztratí. A samozřejmě zapracovali i na rychlosti odezvy při ovládání set-top boxu.

Co je O2 TV?

Mobilního operátora O2 asi není potřeba představovat. Možná vám ale uniklo, že kromě tarifů, volání či internetu nabízí také digitální televizi s názvem O2 TV. Tu můžete sledovat na své televizi nebo online.

Jak sledovat O2 TV?

O2 TV můžete sledovat na každé televizi, ke které připojíte speciální set-top box, na chytré televizi (například Samsung nebo LG – výroba od roku 2017) nebo na televizi se systémem Android (verze 9 a výše). O2 TV ale můžete sledovat také přes notebook či stolní počítač online v prohlížečích Chrome, Safari a Firefox. Pro sledování O2 TV z mobilu nebo tabletu, stačí stáhnout mobilní aplikaci pro iOS nebo Android (dostupná i pro zařízení Huawei). 

Co nabízí O2 TV?

Rodinné balíčky pro sledování základních televizních kanálů i rozšířené balíčky s množstvím světově známých programů. Sportovní balíčky vyladěné pro fanoušky nebo kombinované balíčky se základní i nadstandardní nabídkou.

Máte také zkušenost s O2 TV? Doporučte ji ostatním nebo se podělte o nepříjemné zážitky v komentářích níže …

Zdroje: https://www.o2.cz/osobni/televize, https://www.5nej.cz/o2-tv-recenze/, https://www.google.com/

Recenze a srovnání internetových televizí:

1/5 - (2)

5 vašich komentářů a zkušeností: O2 TV recenze. Stojí opravdu za ty peníze?

 1. Od 17.dubna bez mého souhlasu „aktualizovali“ stb02TV. Tato verze je nepřehledná a z 80% nefunkční. Při použití EPG „běhá“ uprostřed obrazu kolečko asi 8 až 15 sec, pak se možná přepne. Načítání se výrazně zpomalilo – tedy pokud to „funguje“.
  Spíš se ovšem objeví hláška / Nefunkční přehrávač/, případně na nabídce chybí poslední řádek pro možnost volby zapnutí programu. Nějak nepomáhá ani restart /vypnutí napájení a internetu/ Proč je ovládání hlasitosti na DO vlevo a na TV vpravo, na některém programu se objevily svévolně titulky bez možnosti je vypnout? Atd…
  Zmizela nabídka vlastního seznamu programů. Pokud chcete posouvat čas programu ten je skoro neovladatelný, jezdí si jak chce.
  Dále např.: přestala fungovat čtyři barevná plochá tlačítka (nahrávání, vlastní seznamy…)
  Dvakrát jsem se pokusil tuto nepovedenou aktualizaci smazat, program potom v zásadě dobře běhal v původní kvalitě, dal se ovládat, ale při dalším spuštění zde byla zase ta nepovedená aktualizace. Pokoušel jsem komunikovat s Guru chat /David/ ale mimo omluv žádný výsledek. Požadoval jsem a dále požaduji návrat starší aktualizace a to do funkčního zprovoznění tzv aktualizace – to prý nelze
  Proč pouštíte neozkoušenou nefunkční verzi zákazníkům? Proč jste v minulém roce bez jakéhokoliv vysvětlení a změny smlouvy zvýšili měsíční poplatek?
  Nechci žádné omluvy, mrzení ale plnou funkčnost, a to velmi rychle. Již vyhlížím jiného poskytovatele
  služby v pevné síti,/

  1. Mám úplně stejné zkušenosti, od března letošního roku jakýsi nový software, který nefunguje, měl jsem kvůli tomu dvakrát StB v servisu, napsali mi, že když to budu reklamovat znovu, tak jedině přes ČOI…furt se to seká, píše, že mám cybu v přehrávači a nezbývá než to vytrhnout ze zdi, aby se to resetovalo…úplně nejlepší pecka, když jsem telefonoval s operátorem O2, ten mi spustil několik minut trvající diagnostiku přístroje na dálku, já stál na náměstí před jejich pobiočkou a měl StB v kapsei s kabely, oznámili mi, že přístroj po diagnostice funguje správně!!! nechápu jak správně může pracovat, když jsem tři kilometry od domova a mám přístroj v kapse??? Blbce z nás dělají za ty peníze!!!

 2. Nikomu nedoporučuji novou o2tv dokud poskytovatel neodstraní veškeré nedostatky a poruchy jež jsou denně je to sekání přerušení pořadů vždy před jeho koncem neustálé točení modrého kolečka nefunguje MD u sportovních pořadů atd atd nikde se nedovoláte nápravy jen sliby že na odstranění se pracuje místo živého člověka s vámi mluví jen o2guru automat jedním slovem hrůza

 3. Kdy vrátíte původní bezchybnou aplikaci? Vám opravdu nevadí stovky stížností? Kdy budu moci řadit a mazat kanály? Obskurní Novy, Přímý, Barrandovy? Počkám za 1150 Kč do konce roku. Jinak přecházíme k Vodafonu. Totální paskvil. Šrubař

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *