Sledování TV – nezávislá recenze a hodnocení

Internetové televize jsou hitem posledních let. Není se čemu divit. Kdykoliv si můžete pustit právě to, na co máte chuť, reklamy můžete přetočit a své oblíbené pořady sledovat zpětně nebo si je nahrávat. Bude ale právě internetová televize Sledování TV správnou volbou nebo je lepší dát přednost konkurenci?

Co je Sledování TV?

Jedná se o internetové televizní vysílání – přesněji o digitální televizi IPTV, jejímž provozovatelem je společnost Sledovanitv.cz, s.r.o. Aktuální nabídku a kompletní prezentaci služeb najdete na webu společnosti www.sledovanitv.cz.

Tip: Voyo recenze – ceník předplatného vs. nabídka filmů a seriálů

Jak sledovat programy a využívat služby Sledování TV?

Základem pro sledování internetové televize je samozřejmě přístup k internetu a chytré zařízení, které zvládne přehrávání Sledování TV. Na výběr tak máte ze 4 základních možností:

1) Smart TV 

Pokud máte chytrou televizi podporovaných značek (LG, Panasonic, Samsung …), případně televizi se systémem Android, stačí si stáhnout aplikaci SledovaniTV a můžete své pořady okamžitě přehrávat až ve 4K kvalitě. 

2) Klasická TV

Nemáte doma chytrou televizi nebo právě ta vaše nepodporuje aplikaci SledovaniTV? Stačí si pořídit speciální set-top box nebo obdobné chytré zařízení. Vybrat si můžete přímo ten, který nabízí Sledování TV ke svým balíčkům, nebo využít jiný chytrý box, který třeba máte doma (kompletní seznam zařízení najdete na webu Sledování TV).

3) Mobil nebo tablet

Pro všechny zařízení se systémy Android (4.1 a výše), iOS (12.0 a výše), Windows Phone (8 a výše), ale také pro mobily či tablety Huawei a Honor je k dispozici mobilní aplikace SledovaniTV.

4) Internetový prohlížeč

Stačí na počítači nebo jiném zařízení najet na stránky Sledovanitv.cz a přhlásit se ke svému účtu. Okamžitě si můžete vybrat některý z kanálů, který máte zahrnut v balíčku. Vysílání je dostupné ve většině běžných prohlížečů, jako jsou Chrome, Firefox, Safari, Edge, Operu nebo Vivaldi … ať už máte operační systém Windows, MacOS nebo Linux.

Náš tip: Nezávislá recenze T-Mobile TV. Jak ji hodnotí zákazníci?

Recenze Sledování TV – zkušenosti zákazníků

Diváci jsou čím dál náročnější a neodpustí sebemenší výpadek při sledování jejich oblíbených pořadů. A právě proto musíme velmi pochválit množství kladných recenzí Sledování TV, které se nám podařilo na internetu najít. 

Své zkušenosti kladně shrnují v nejrůznějších diskuzích – jako například na webu Recenzer a většina zákazníků by Sledování TV ostatním zájemcům doporučilo

Na oficiální Facebook stránce Sledování TV by průměrně 3,7 z 5 uživatelů tuto internetovou televizi doporučilo. Najdou se samozřejmě ale i takoví, kteří se službou mají špatné zkušenosti.

blank

Jelikož při sledování budete nejspíše často používat mobilní aplikaci, podívali jsme se také na její hodnocení. Z více než 12 700 recenzí na Google Play pak vyšlo průměrné hodnocení na 3,8 z 5 hvězdiček. Zákazníci většinou aplikaci hodnotí dobře, jen se jim částečně nelíbí některá z funkcí. 

blank

Ceník Sledování TV – nabídka základních balíčků

Stejně jako například Telly TV, které jsme se nedávno také podívali na zoubek, má i Sledování TV v nabídce 3 základní balíčky …

1) Balíček Základ

 • Cena: 199 Kč měsíčně – první měsíc za 1 Kč
 • Počet TV kanálů: 110
 • Nahrávky: až 25 hodin
 • Přehrávání zpětně: až 7 dní
 • Kvalita: Full HD
 • Bonus: 6 filmů od FilmBox OD Promo, Spektrum a přístup k HBO Max na 1. měsíc

2) Balíček Standard

 • Cena: 399 Kč měsíčně
 • Počet TV kanálů: 156
 • Nahrávky: až 50 hodin
 • Přehrávání zpětně: až 7 dní
 • Kvalita: Full HD
 • Bonus: 6 filmů od FilmBox OD Promo

3) Balíček Premium

 • Cena: 799 Kč měsíčně
 • Počet TV kanálů: 195
 • Nahrávky: až 120 hodin
 • Přehrávání zpětně: až 7 dní
 • Kvalita: Full HD/4K 
 • Bonus: 265 filmů FilmBox OD

Ve všech hlavních balíčcích navíc najdete také 119 rádií.

Doplňkové balíčky Sledování TV

Pokud máte vybraný nebo aktivovaný některý ze základních balíčků Sledování TV, můžete si jej rozšířit také o:

 • Balíček HBO – cena 199 Kč měsíčně – obsahuje HBO, HBO 2 a HBO 3.
 • Balíček HBO + HBO Max – cena 255 Kč měsíčně, první měsíc za 1 Kč – obsahuje Balíček HBO rozšířený o HBO Max.
 • Balíček HBO Maxpack – cena 279 Kč měsíčně – obsahuje Balíček HBO + HBO Max rozšířený o kanály Cinemax 1 a Cinemax 2.
 • Balíček Filmový – cena 129 Kč – obsahuje 6 kanálů: Cinemax, Cinemax 2, FilmBox, CS Film a zahraniční Film Europe a Film Europe + HD v původním znění.
 • Balíček Filmbox + Filmbox OD – cena 139 Kč měsíčně – obsahuje 10 “… BOX” kanálů (FilmBOX, DocuBOX …), jeden hudební a dva erotické kanály. K tomu navíc získáte přístup k 265 filmům od FilmBox OD.
 • Balíček Dokumentární – cena 109 Kč měsíčně – obsahuje 10 dokumentárních kanálů (například History Channel, National Geographic HD nebo Viasat Nature.
 • Balíček Pro Děti – cena 79 Kč měsíčně – obsahuje 7 dětských kanálů s pohádkami
 • Balíček Mých 7 – cena 165 Kč měsíčně – vyberete si z nabídky svých 7 programů, které můžete po 30 dnech měnit za jiné. Nepočítejte ale s tím, že byste si sem šoupli HBO a ušetřili, nabídka kanálů k výběru je omezená. 

Náš tip: O2 TV recenze. Stojí nabídka opravdu za ty peníze?

Shrnutí závěrem …

Většina zákazníků či uživatelů je s internetovou televizí Sledování TV spokojená a doporučila by ji ostatním uživatelům. A jelikož můžete využít akce, kdy si za 1 Kč můžete na celý měsíc vyzkoušet balíček 112 programů včetně HBO a HBO Max, nahrávání a zpětného přehrávání, asi bychom se moc nerozmýšleli a službu otestovali. 

Pokud si ale Sledování TV neoblíbíte, nezapomeňte službu v testovacím měsíci zrušit, jinak vám bude automaticky z účtu stržen poplatek za následující měsíc a služba bude pokračovat. 

Co je Sledování TV?

Jedná se o internetové televizní vysílání – přesněji o digitální televizi IPTV, jejímž provozovatelem je společnost Sledovanitv.cz, s.r.o. Aktuální nabídku a kompletní prezentaci služeb najdete na webu společnosti www.sledovanitv.cz.

Jak sledovat programy a využívat služby Sledování TV?

Základem pro sledování internetové televize je samozřejmě přístup k internetu a chytré zařízení, které zvládne přehrávání Sledování TV. Na výběr tak máte ze 4 základních možností … sledování pomocí aplikace na smart TV, sledování na klasické TV pomocí speciálního set-top boxu, sledování z mobilu či tabletu prostřednictvím mobilní aplikace nebo sledování na webu přes běžný webový prohlížeč.

Kolik stojí Sledování TV?

Základní balíček se 110 programy stojí 199 Kč měsíčně, balíček Standard se 156 programy vychází měsíčně na 399 Kč a nejširší balíček Premium se 195 programy vás vyjde každý měsíc na 799 Kč. K dispozici je také několik doplňkových balíčků od 79 do 279 Kč.

Máte také zkušenost se službami Sledování TV? Podělte se o ni s našimi čtenáři v komentářích níže …

Recenze a srovnání internetových televizí:

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *