Nezávislá recenze Skylink TV – zkušenosti a hodnocení

Skylink známe zejména jako poskytovatele satelitní televize, nyní ale poskytují také internetovou televizi s bohatou nabídkou programů. A my s společně podíváme, zda se Skylink TV vyplatí nebo bude lepší sáhnout po konkurenci.

Co je Skylink TV?

Jedná se o internetovou neboli také digitální televizi, kterou nabízí společnost Skylink. Na webu skylink.cz ji najdete pod názvem Skylink Live TV. Poskytovatelem služby je lucemburská společnost Canal+ Luxembourg S. à r.l.. 

Jak můžete sledovat Skylink TV?

Pokud si Skylink TV zaplatíte, můžete ji sledovat odkudkoliv v rámci EU, možností jak digitální televizi sledovat máte hned několik:

 • na vaší chytré televizi, která podporuje službu Skylink Live TV
 • na klasické televizi pomocí set top boxu
 • na mobilu či tabletu prostřednictvím mobilní aplikace
 • na webu livetv.skylink.cz

Na kolika zařízeních současně můžete Skylink TV sledovat?

V televizi začíná fotbal, ale vy si přesto nechcete nechat ujít svůj oblíbený seriál a děti chtějí dokoukat pohádku? Žádný problém, Skylink TV můžete sledovat až na 4 zařízeních současně. Omezení platí pouze pro CANAL+ Sport, ten je možné současně sledovat jen na 2 zařízeních. 

Náš tip: Recenze televizí největších operátorů: T-mobile TV, O2 TV, Vodafone TV

Cena Skylink TV – balíčky programů

Pokud máte zájem o Skylink TV, můžete si vybrat ze 4 základních balíčků programů:

1) Skylink TV balíček MINI 

Cena: 149 Kč měsíčně

Počet TV kanálů: 44 

Z toho v HD: 32 

Kanály: 18 všeobecných, 2 sportovní, 5 filmových, 4 dokumentární, 6 hudebních a lifestyle, 4 dětské a 5 zpravodajských.

2) Skylink TV balíček SMART

Cena: 199 Kč měsíčně

Počet TV kanálů: 56

Z toho v HD: 43

Kanály: 18 všeobecných, 5 sportovních, 7 filmových, 7 dokumentární, 6 hudebních a lifestyle, 5 dětských, 3 erotické a 5 zpravodajských.

3) Skylink TV balíček MULTI

Cena: 249 Kč měsíčně

Počet TV kanálů: 67

Z toho v HD: 48

Kanály: 18 všeobecných, 7 sportovních, 9 filmových, 10 dokumentární, 8 hudebních a lifestyle, 7 dětských, 3 erotické a 5 zpravodajských.

4) Skylink TV balíček KOMBI+

Cena: 399 Kč měsíčně – první 3 měsíce za 259 Kč měsíčně

Počet TV kanálů: 75

Z toho v HD: 55

Kanály: 18 všeobecných, 8 sportovních, 9 filmových, 11 dokumentární, 12 hudebních a lifestyle, 7 dětských, 5 erotických a 5 zpravodajských.

A k tomu máte všech 380 zápasů Premier League.

Videotéka Skylink TV

Ať už si objednáte kterýkoliv z balíčků, dostanete automaticky bezplatný přístup do videotéky, ve které najdete stovky filmů a seriálů napříč nejrůznějšími žánry od dokumentárních pořadů National Geographic až po 18+ videotéku LEO TV. 

Náš tip: Sledování TV – nezávislá recenze a hodnocení.

Doplňující balíčky Skylink TV

Kromě základních balíčků si můžete svou nabídku programů rozšířit také o:

Balíček Canal+ Sport

Cena: 189 Kč měsíčně 

Počet TV kanálů: 37

Z toho v HD: 30

Kanály: 18 všeobecných, 2 sportovní, 3 filmových, 3 dokumentární, 5 hudebních a lifestyle, 1 dětský a 5 zpravodajských.

A k tomu všech 380 zápasů Premier League.

Filmotéku Skylink TV

Cena: 99 Kč měsíčně 

Obsahuje 500 atraktivních titulů dostupných v aplikaci Skylink Live TV.

Skylink mediabox

Pokud nemáte chytrou televizi, která podporuje Skylink Live TV, bude nezbytné pořízení speciálního set top boxu – tzv. mediaboxu. Na výběr máte ze dvou variant:

 • multimediální centrum Strong SRT 202 EMATIC za 1 890 Kč
 • multimediální centrum Tesla MediaBox XA400 ze 1 990 Kč

Pronájem mediaboxu tak, jako například u T-Mobile TV možný není

Recenze Skylink TV – zkušenosti zákazníků

Většina zákazníků využívá od Skylinku spíše satelitní vysílání, proto je velmi těžké například podle recenzí na Googlu zhodnotit jen službu Skylink digitální televize. 

Zaměřili jsme se tedy na drobnější recenzní weby a internetové diskuze či fóra. Obecně z nich lze vyčíst, že zákazníci jsou se Skylink TV spokojeni, technický servis a poradenství funguje dobře a kvalita služeb odpovídá ceně. Samozřejmě se najdou i takoví, kteří službu hodnotí negativně, ale počet nespokojených zákazníků není nikterak vysoký. 

Náš tip: Nezávislá recenze Nordic TV. Znáte i tuto internetovou televizi?

Mobilní aplikace Skylink TV 

Samozřejmě nechybí ani mobilní aplikace pro android a iOS. Ty si ale v uživatelských recenzích nestojí zrovna dobře. 

Na Google Play hodnotí uživatelé aplikaci Skylink Live TV jen 2,9 hvězdičkami z 5 možných, na Apple Store je ale hodnocení ještě kritičtější, a to 2,4 hvězdiček z 5

Výhody a negativa Skylink TV

Abychom vám trošku usnadnili práci, sepsali jsme stručný seznam hlavních plusů a mínusů Skylink TV, které by vám při rozhodování mohly pomoci …

Hlavní výhody Skylink TV

 • příznivá cena balíčků
 • stabilní společnost s dlouholetým působením na CZ trhu
 • 7 dní zpětného přehrávání
 • žádné smluvní závazky
 • videotéka v ceně balíčků
 • sledování až na 4 zařízeních
 • filmotéka za 99 Kč měsíčně
 • cenově dostupné mediaboxy
 • dobrý poměr ceny a kvality

Hlavní nevýhody Skylink TV

 • není zde možnost nahrávání pořadů
 • špatně hodnocené mobilní aplikace

Náš tip: Srovnání top digitálních televizí! Obstojí Skylink mezi konkurencí?

Shrnutí závěrem …

U Skylinku dostanete za slušnou cenu poměrně rozsáhlou nabídku služeb, které navíc zákazníci docela dobře hodnotí. Skylink TV tedy můžeme doporučit, jedinou výtkou je mobilní aplikace, která si na androidu ani iOS nezískala srdce uživatelů a má slabší hodnocení. 

Co je Skylink TV?

Jedná se o internetovou neboli také digitální televizi, kterou nabízí společnost Skylink. Na webu skylink.cz ji najdete pod názvem Skylink Live TV. Poskytovatelem služby je lucemburská společnost Canal+ Luxembourg S. à r.l.

Jak můžete sledovat Skylink TV?

Pokud si Skylink TV zaplatíte, můžete ji sledovat odkudkoliv v rámci EU, digitální televizi můžete sledovat na vaší chytré televizi, která podporuje službu Skylink Live TV, na klasické televizi pomocí set top boxu, na mobilu či tabletu prostřednictvím mobilní aplikace nebo na webu livetv.skylink.cz.

Na kolika zařízeních současně můžete Skylink TV sledovat?

Skylink TV můžete sledovat až na 4 zařízeních současně. Omezení platí pouze pro CANAL+ Sport, ten je možné současně sledovat jen na 2 zařízeních. 

Máte i vy zkušenost se Skylink TV nebo byste rádi doplnili náš článek o svůj názor? Podělte se s námi i dalšími čtenáři v komentářích níže …

Recenze a srovnání internetových televizí:

1/5 - (1)

2 vašich komentářů a zkušeností: Nezávislá recenze Skylink TV – zkušenosti a hodnocení

 1. Pokud budete publikovat recenze, tak si prosím nejprve evidujte správné informace. Ceny Skylink balíčku v době kdy je váš článek publikován nejsou aktuální. Velice neprofesionální přístup.

 2. Včera celý den nešly veškeré placené programy. Viděli jsme místo nich jen červený pruh s hlášením, že máme kontaktovat poskytovatele služby, že karta nemá oprávnění. Opakovaně jsem kontaktoval poskytovatele SKYLINK, jejich zákaznickou zónu. Telefonicky to nešlo – operátor nedostupný. Přes kontaktní formulář – bez reakce… Večer se to samo od sebe rozběhlo, a již to jde. Celý den jsme ovšem byli bez televize kromě volně dostupných programů jako ČT24 apod… Dnes se mi ozvala technická podpora SKYLINK jako reakce na mé včerejší dotazy na nefunkčnost služeb. Jejich zpráva byla bez omluvy, bez vysvětlení, proč včera celý den nešly placené programy. Poslali mi předtištěnou obecnou zprávu, kterou zřejmě posílá nějaký automat, ve kterém mne informovali, že se pokud i nejdou placené programy, mám se obrátit na jejich smluvní servisní středisko v mém okresu a mám počítat s úhradou za výjezd technika a za opravu. O tom, že takový výjezd by byl zbytečný, když porucha je jednoznačně na straně poskytovatele, což ostatně bylo napsané i v tom chybovém hlášení na obrazovce, je diskuze zbytečná. Nakonec mi poskytli radu, že když mi nehrají programy přes satelit, mám si ty programy pustit na internetu… A to bylo všechno, co mi poradili….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *