Recenze Nordic TV – jak zákazníci hodnotí služby?

Rozhodli jste se pro digitální televizi? Řešením může být Nordic TV, která nabízí spoustu českých, ale také zahraničních programů. A my dnes společně zjistíme, jak jsou s ní spokojení ostatní uživatelé, co vše nabízí a na kolik vás její pořízení vyjde …

Co je Nordic TV? 

Nordic TV je digitální televize, kterou mimo ostatní služby nabízí český poskytovatel Nordic Telecom Regional s.r.o. Kompletní nabídku najdete na nordictelecom.cz, služby si ale můžete sjednat také osobně na některé z partnerských prodejen.

Jak sledovat Nordic TV?

Stejně jako většina digitálních televizí, i Nordic TV nabízí hned několik způsobů sledování:

 • na vaší chytré televizi po instalaci aplikace (pro android TV, iOS TV a LG)
 • na starší televizi prostřednictvím chytrého set-top boxu
 • v mobilní aplikaci pro iOS i android
 • online na webu sleduj-nordic.tv

Nordic TV navíc můžete sledovat současně až na 4 různých zařízeních

Náš tip: Jak zákazníci hodnotí Telly TV? Máme pro vás recenzi.

Cena Nordic TV – balíčky služeb

Službu Nordic TV si můžete zřídit jen v případě, že již využíváte nebo si hodláte zřídit Nordic Telecom zelený internet. V nabídce mají dva základní tarify, které ale můžete rozšířit ještě o tematické balíčky. Ty si ale popíšeme až níže, nyní k samotným TV tarifům … 

1) Nordic TV HD

Základní tarif vychází na 245 Kč měsíčně, kdy s internetem dostanete slevu 50 Kč … bez internetu si ale tarif ani neobjednáte. Nordic TV HD tak vychází na 195 Kč. 

V ceně máte:

 • více než 80 kanálů v nejlepší kvalitě
 • prémiové hudební a dětské kanály
 • možnost přikoupení TV balíčků
 • videotéku s 50 filmy zdarma

2) Nordic TV HD Plus

Rozšířený tarif vychází na 495 Kč měsíčně, kdy s internetem dostanete slevu 50 Kč … bez internetu si ale tarif taky neobjednáte. Nordic TV HD tak vychází na 445 Kč. 

V ceně máte:

 • přes 120 kanálů v nejlepší kvalitě
 • většinu programů z balíčků Dětský a Sport
 • možnost přikoupení TV balíčků
 • videotéku s 50 filmy zdarma

Náš tip: Podívejte se na kompletní srovnání internetových televizí.

Doplňkové balíčky Nordic TV

Svůj základní tarif si pak můžete rozšířit ještě o další doplňkové balíčky kanálů podle vašich priorit … 

1) Dětský balíček – za cenu 85 Kč měsíčně získáte navíc programy Baby TV, Boomerang, Cartoon Network EN, Cartoon Network CZ, Cartoon Network HD, Disney Channel, Disney Junior, Nick JR EN, Nickelodeon, Nick JR. 

2) Sportovní balíček – za cenu 145 Kč měsíčně se můžete těšit na Eurosport, Eurosport2, Golf Channel, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Arena sport 1, Arena sport 2.

3) Přírodní balíček – za cenu 95 Kč měsíčně si užijete DocuBox, Fishing&Hunting, National Geographic Wild, TV Natura, National Geographic HD, Viasat Explore, Viasat Nature.

4) Filmový balíček + HBO Max – za cenu 255 Kč měsíčně vám budou k dispozici HBO, HBO 2, HBO 3 a HBO Max.

5) Vašich 7 balíček – za cenu 165 Kč měsíčně si vyberete 7 prémiových kanálů, které můžete každý měsíc měnit.

Další doplňky Nordic TV 

Kromě doplňkových balíčků si můžete také dokoupit sledování na dalších fixních zařízeních…

1) Fixní zařízení navíc – budete moci sledovat Nordic TV až na 3 televizích a 2 mobilních zařízeních. 

2) 2 fixní zařízení navíc – Nordit TV si může současně užívat celá rodina, a to až na 4 televizích a 2 mobilních zařízeních. 

Náš tip: Sledování TV – nezávislá recenze a hodnocení

Recenze Nordic TV – hodnocení zákazníků 

Nejprve se podíváme na společnost Nordic Telecom obecně. Na Googlu mají 3,5 hvězdiček z 5, což je v tomto oboru průměrné hodnocení. Zákazníci si zde stěžují zejména na časté výpadky internetu nebo jeho nedostatečnou rychlost. Jelikož v tomto článku řešíme jen službu Nordic TV, nemuselo by být toto hodnocení užitečné, přeci jen je ale využívání jejich internetu podmínkou k objednání Nordic TV

Teď už ale k samotné digitální televizi. Tu oproti Nordic internetu zákazníci většinou hodnotí velmi kladně. Vyhovuje jim cena tarifů i nabídka programů, například na recenzním webu Recenzer si většina klientů služby skutečně pochvaluje …

Pro mobilní zařízení nechybí k instalaci ani mobilní aplikace, tu si můžete stáhnout pro android nebo iOS. Na Google Play jsou uživatelé s aplikací poměrně spokojení a získala dokonce 4,1 hvězdiček z 5 možných, jablíčkáři jsou ale v hodnocení tentokrát přísnější a aplikace Nordic TV New na AppStore dosáhla jen na 2,7 hvězdiček z 5

Výhody a negativa Nordic TV

Prošli jsme recenze i veškeré potřebné informace za vás a na základě průzkumu sestavili přehlednou tabulku s plusy i zápory Nordic TV. 

Výhody Nordic TV

 • přijatelná cena tarifů 
 • dostatek doplňujících balíčků
 • možnost sledování na 4 zařízeních v ceně
 • sledování na více zařízeních si můžete doplatit
 • mobilní aplikace pro iOS i android
 • dobré recenze uživatelů
 • až 7 dní zpětného přehrávání
 • až 120 hodin nahrávání

Nevýhody Nordic TV

 • bez internetu Nordic si digitální TV neobjednáte
 • možnost vyzkoušet na 3 měsíce zdarma
 • jen 50 filmů ve videotéce

Shrnutí závěrem …

Nordic TV svou nabídkou i hodnocením rozhodně patří k digitálním televizím, které bychom vám mohli s klidným svědomím doporučit. Jediný zásadní problém vidíme v nutnosti využívat také internet Nordic, který podle uživatelských recenzí nepatří k nejstabilnějším ani k nejrychlejším. 

Co je Nordic TV? 

Nordic TV je digitální televize, kterou mimo ostatní služby nabízí český poskytovatel Nordic Telecom Regional s.r.o. Kompletní nabídku najdete na nordictelecom.cz, služby si ale můžete sjednat také osobně na některé z partnerských prodejen.

Cena Nordic TV – balíčky služeb

Službu Nordic TV si můžete zřídit jen v případě, že již využíváte nebo si hodláte zřídit Nordic Telecom zelený internet. V nabídce mají dva základní tarify – základní tarif Nordic TV HD vychází na 245 Kč měsíčně, rozšířený tarif Nordic TV HD Plus vychází na 495 Kč za měsíc. První 3 měsíce máte zdarma na zkoušku, poté dostanete 50 Kč slevu. 

Jak sledovat Nordic TV?

Nordic TV můžete sledovat na vaší chytré televizi po instalaci aplikace (pro android TV, iOS TV a LG), na starší televizi prostřednictvím chytrého set-top boxu, v mobilní aplikaci pro iOS i android nebo online na webu sleduj-nordic.tv. Nordic TV navíc můžete sledovat současně až na 4 různých zařízeních nebo si další přikoupit.

Máte zkušenost s Nordic TV nebo dalšími službami společnosti? Pomozte ostatním čtenářům s rozhodováním a napište svůj názor do komentářů níže …

Recenze a srovnání internetových televizí:

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *