Jak stahovat filmy z Netflixu?

Také patříte mezi nadšené předplatitele Netflixu? A věděli jste, že si jejich pestrý výběr filmů a seriálů můžete užívat i ve chvíli, kdy nemáte přístup k WiFi a data jsou téměř na nule? Máme pro vás jednoduchý a stručný návod, ve kterém zjistíte, jak si přehrát na Netflixu filmy offline a jak stahovat filmy z Netflixu do PC i mobilu.

Tip: Nejlepší horory na Netflixu

Jak stáhnout filmy z Netflixu do jeho aplikace

Netflix má pro vás skvělou možnost, jak šetřit svá mobilní data na cestách. Stačí si předem postahovat pár filmů nebo dílů vašeho oblíbeného seriálu. Nemyslete si ale, že si je vesele stáhnete do pc a hodíte na flashku. Film si můžete stáhnout do své aplikace a na tomto zařízení si jej také následně bez nutnosti dat či WiFi připojení přehrát. Jak na to?

Tip: Jak změnit zemi na Netflixu?

  1. Stáhněte a nainstalujte si do svého zařízení Netflix aplikaci. Přes prohlížeče stahování možné není.

Aplikace jsou dostupné pro Androidy a iOs zařízení nebo Windows 10 a 11, ale také pro méně obvyklý Tablet Amazon Fire a Chromebook.

  1. Spusťte aplikaci a přihlaste se do svého předplaceného Netflix účtu
  2. Vyberte si film či seriál, který si chcete stáhnout a později přehrát. Nelze však stáhnout úplně vše (v závislosti na právech a licencích), můžete tedy využít filtr pořadů „Ke stažení“
  3. Na stránce s popisem a informacemi o zvoleném filmu či pořadu pak stačí kliknout na  Stáhnout.
  4. Po stažení svůj pořad najdete ve své Netflix aplikaci v záložce  Stažené pořady. Stačí si tedy vybrat a spustit přehrávání.

Stahování je velmi rychlé a na jednom zařízení můžete na jednou stahovat až 100 pořadů, zásobit se tak můžete velice rychle. Samozřejmě v závislosti na rychlosti vašeho připojení.

Tip: V jakém pořadí sledovat Marvel seriály?

Je však potřeba mít na mysli, že stažené pořady nebudete mít v účtu k dispozici navždy a možnost jejich přehrání po čase vyprší. U některých pořadů navíc máte omezený počet stažení za rok, stahujte tedy jen to, co máte skutečně šanci zhlédnout.

Jak stáhnout film z Netflixu do počítače

Není to sice možnost, kterou by vám na Netflixu zrovna schvalovali, ale existuje několik šikovných programů a doplňků pro váš počítač, které zvládnou film z Netflixu stáhnout ve vámi požadovaném jazyce, formátu a kvalitě. Rádi vám je nyní představíme.

Tip: Recenze krypto peněženky Ledger Nano S

TunePat Netflix Video Downloader

Běžně dostupná aplikace pro Windows 10 a 11 vám umožní snadné stažení videí z Netflixu v HD kvalitě. Stačí aplikaci stáhnout, přihlásit se do svého Netflix účtu a vyhledat film či seriál, který chcete stáhnout. Následně jej dáte stahovat nebo využijete možnost rozšířeného nastavení stahování a sami si zvolíte výstupní formát, kvalitu a další náležitosti.

Že to zní až moc jednoduše? Máte pravdu. TunePat vám totiž v neplacené verzi povolí stáhnout jen prvních 5 minut pořadů na zkoušku. Pak je potřeba si zaplatit měsíční či roční plán, případně si program jednorázově zakoupit.

FlixiCam pro stahování videí z Netflixu

Další velmi zdařilou aplikací, kterou jednoduše nainstalujete, je FlixiCam. Stejně jako TunePat nabízí možnost rychlého stažení filmů a seriálů z Netflixu přímo k vám do počítače, možnost nastavení staženého výstupu. Háček má ovšem úplně stejný. Opět se jedná o placenou aplikaci, kterou si můžete předplatit za naprosto stejné ceny, jako TunePat.

Jak stáhnout film z Netflixu zdarma?

Přestože se zdá, že aplikace pro stahování z Netflixu zdarma je nedostupným zbožím, dají se občas najít akce a výjimky. Mezi ně aktuálně patří zejména FreeGrabApp. Můžete s ní stahovat videa z Netflixu zdarma a s kompletním možným nastavením.

K aktivaci produktu – tedy aplikace sice potřebujete aktivaci placeného účtu, aktivační klíč ale můžete jednoduše získat zdarma a po celý rok si tak užívat stahování z Netflixu ve free režimu. Stačí pro to jen chvilka vašeho času, během kterého napíšete hodnocení aplikace o rozsahu minimálně 1000 znaků a vložíte ji na jedno z určených míst. Následně stačí zaslat link na vaši recenzi tvůrcům aplikace, a pokud bude znění v pořádku, klíč je váš!

Stahovat ovšem můžete i zcela zdarma, jen si nenastavíte požadovaný výstup a rychlost stahování bude výrazně omezena. 

Zdroj: https://cs.gov-civil-setubal.pt/top-10-best-video-editing-software a https://help.netflix.com 

3.3/5 - (7)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *