Jak změnit zemi na Netflixu?

V současné době je Netflix tak rozšířenou streamovací službou, že jen málokdo ještě nevyzkoušel jeho služby. Výše měsíčního poplatku je velice příjemná a jeho služby jsou na špičkové úrovni. Málokdo ale tuší, že jeho využití může být opravdu neomezené…

Netflix a práva ke sledování

V současné chvíli je Netflix dostupný v téměř 200 zemích světa, což je opravdu úctyhodné. Každá z těchto zemí má však rozdílnou nabídku služeb a s ním spojenou výši měsíční platby v závislosti na originálních a licencovaných filmech, seriálech a pořadech. Jinou nabídku tedy budeme mít u nás v Česku a v ostatních zemích. Změna země na Netflixu tedy vůbec není jednoduchá, ale díky přirozené lidské vynalézavosti ani nemožná.

Tip: Nejlepší horory na Netflixu

Proč vlastně měnit zemi na Netflixu?

Pokud cestujete nebo jste se přestěhovali, je změna země Netflixu samozřejmostí a rádi vám s ní pomohou či vyhoví. Častým důvodem pro tento krok, který Netflix ovšem neumožňuje a vlastně jím obcházíme jeho zásady, je rozšíření nabídky pořadů či přístup k takovým filmům, které u nás Netflix nenabízí. Druhým nejčastějším důvodem k obcházení podmínek používání je snaha ušetřit za poplatek, protože Netflix má různé ceny podle kupní síly konkrétního státu.

Jak změnit zemi na Netflixu

Chcete-li na Netflixu tedy změnit zemi, aniž byste k tomu měli schvalovaný důvod, bude potřeba zmást jeho systém a změnit svou viditelnou lokaci. K tomuto úkolu většinou postačí běžné VPN připojení, ovšem systém Netflixu většinu klasických VPN efektivně blokuje a vy se tak dočkáte jen chybové hlášky.

Jakmile najdete VPN, které Netflix neblokuje nebo jednoduše nezná, přichází další nepříjemné zjištění. Většinou je připojení přes VPN tak pomalé, že namísto očekávaného filmu se dočkáte zasekané obrazovky a neustálého načítání.

Jako ideální volba se zatím jeví ExpressVPN. Dokáže totiž obejít geolokaci Netflixu, má rychlé stabilní připojení a servery ve více než 90 zemích světa. Nabídka filmů a pořadů tak bude skutečně téměř neomezená.

Tip: Jak stahovat filmy a seriály z Netflixu?

Jak nastavit VPN pro sledování?

  1. Stáhněte si ExpressVPN nebo jiné použitelné VPN do svého zařízení a proveďte jeho instalaci. Ať už se jedná o mobil, PC nebo tablet.
  2. Zaregistrujte se a případně si vyberte svůj měsíční plán, který je potřeba uhradit (některá VPN nabízejí pár dní na zkoušku zdarma).
  3. Připojte se k serveru v zemi s požadovaným Netflix obsahem. Ve většině VPN to zvládnete pomocí pár kliků.
  4. Pak už jen zapněte prohlížeč a přihlaste se ke svému Netflix účtu – případně spusťte Netflix aplikaci ve vašem zařízení.
  5. Užívejte si filmy a seriály, ke kterým jste se dříve nedostali.

Ke kterým zemím se na Netflixu připojit?

Pokud nehledáte konkrétní film či pořad a chcete si jen rozšířit jejich nabídku, doporučujeme určitě knihovny USA. Největší nabídku filmů ale najdete v Kanadě. Mezi oblíbené Netflix knihovny ale patří také ty ve Velké Británii, Austrálii nebo v Japonsku.

Zdroj: https://help.netflix.com

https://cs.vpnmentor.com/blog/jak-u-netflixu-zmenit-zemi-nebo-region/#ExpressVPN

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *