Jaké banky nabízí bonusy za založení účtů?

Banky a další finanční služby lákají nové klienty na různé časově omezené akce a bonusy. Jedná se o marketingové techniky jak přilákat nové zákazníky a nemusíte se bát že by se jednalo o podvodné techniky. Při splnění podmínek dané banky získáte opravdu hotovost na váš nově založený účet se kterým můžete disponovat dle libosti.

ČSOB bonus 2000 Kč

Zdroj: csob.cz

ČSOB nabízí bonus 2000 Kč pokud si založíte běžný účet Plus konto online zdarma. Stačí se přihlásit do mobilní aplikace ČSOB Smart do 30 dnů a odměna 2000 Kč se připíše automaticky na účet. Platí pouze pro nově založené účty.

Moneta Money Bank bonus 1500 Kč

blank
Zdroj: moneta.cz

Moneta nabízí velice štědrý bonus 1500 Kč pokud si založíte online běžný účet bez poplatků Tom Plus. Jedinou podmínkou je že musíte provést platby kartou v celkové výši alespoň 1500 Kč a bonus vám bude automaticky připsán na běžný účet. Dejte si pozor byste tyto platby provedli do konce následujícího měsíce kdy byl váš bankovní účet založen.

Raiffeisenbank bonus 1000 Kč

blank
Zdroj: rb.cz

Raiffeisenbank nabízí bonus 1000 Kč pokud si založíte běžný účet online zdarma. Pro připsání bonusu je nutné zaplatit alespoň 3x platební kartou, buď v obchodě nebo na eshopu. Platí i pro účty založeny před 6 měsíci.

mBank bonus 500 Kč

blank
Zdroj: mbank.cz

Stačí založit účet u mBank online z webu nebo mobilní aplikace a požádat si o bonus 500 Kč.

Expobank bonus 500 Kč

blank
Zdroj: expobank.cz

Expobank nabízí bonus 500 Kč pokud si založíte běžný účet online zdarma. Pro připsání bonusu je nutné zaplatit alespoň 3x platební kartou, buď v obchodě nebo na eshopu. Platí pouze pro nově založené účty.

Airbank bonus 500 Kč

blank
Zdroj: airbank.cz

Expobank nabízí bonus 500 Kč pokud si založíte běžný účet online zdarma. Stačí si účet propojit s mobilní aplikací My Air a během pár dnů vám na něm peníze přistanou.  Platí pouze pro nově založené účty.

Závěrem

Akce bankovních domů se v průběhu času mění a obvykle jsou časově omezené. Každopádně pokud chcete založit nový účet s výhodným úrokem na spoření a zároveň získat odměnu za založení je škoda této šance nevyužít. Věříme že náš seznam vám ve výběru pomohl. Pokud víte o nějaké další akci nebojte se podělit v komentářích.

Jaké banky poskytují nejlepší bonusy?

ČSOB bonus 2000 Kč, Moneta Money Bank bonus 1500 Kč, Raiffeisenbank bonus 1000 Kč, mBank bonus 500 Kč, Expobank bonus 500 Kč, Airbank bonus 500 Kč.

Jaké jsou podmínky získání bonusu?

Velice častou podmínkou je platba kartou nebo použití mobilní aplikace. Každá banka má jiné podmínky.

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *