Kdy je AliExpress Singles Day 2022?

11. listopadu 2023

Kdy letos začíná Singles day 2023?

Co je Singles Day?

Jedná se o neoficiální čínský svátek všech lidí kteří jsou singles (sami). Den nezadaných vznikl v roce 1993, na univerzitě v Nanjingu. Tento den na rozdíl od Svatého valentýna oslavuje život nezadaných. Je to velmi populární slevová akce, která vychází každoročně na termín 11.11. V daném datumu jsou samé jedničky, které se odkazují na single tematiku. Tento populární nákupní den byl z počátku populární hlavně v Asii ale celosvětově jej proslavil Aliexpress. Tento největší asijský e-shop dodávající produkty do celého světa dělá každoročně velkou marketingovou akci. V oběmu prodejů je Aliexpress vůbec největší světovou prodejní akcí, která během jednoho dne vygeneruje větší tržby než black friday a cyber monday dohromady.

AliExpress Singles Day 2022
AliExpress Singles Day 2023

POZOR akce trvá opravdu pouze 24 hodin v daný den 11.11.2023

Aliexpress CLO a DPH v roce 2023?

Se clem už to tak snadné není a AliExpress se o něj za vás nepostará. Od roku 2021 je povinné podávat celní prohlášení ke všem zásilkám ze zemí mimo EU. Způsob podání celního prohlášení i hodnota cla se liší podle hodnoty zásilky a typu dováženého zboží. Výše cla může při nákupu z AliExpressu dosáhnout i k 10 %. 

Pokračovat ve čtení na https://1t.cz/jak-nakupovat-na-aliexpress/

Rozdíl mezi Singles Day a Black Friday?

Singles day je nákupní festival který předchází Black Friday protože je o 2 týdny dříve. Na rozdíl od Black Friday, který trvá i několik týdnů je Singles Day pouze časově omezen na daných 24 hodin.

TIP: Kdy je Black Friday

TIP: Jak ušetřit ještě více s cashbackem?

blank
  • Vytvořte si účet na Tipli.cz a získejte 300Kč
  • Vyhledejte obchod kde budete nakupovat
  • Proveďte nákup přes odkaz na Tipli
  • Na Tipli vám budou připsány peníze
  • Peníze si můžete kdykoliv vybrat

TIP: Kdy je Cyber Monday?

Kdy letos začíná Singles Day 2023?

11. 11. 2023

Co je Singles Day?

Jedná se o neoficiální čínský nákupní svátek všech lidí, kteří jsou singles. V tomto globálním nákupním festivalu může nakoupit naprosto kdokoliv za velmi výhodné ceny ale pouze daný den 24 hodin.

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *