Klarna recenze a zkušenosti

Klarna je švédská společnost zajišťující odložené platby, která funguje od roku 2005. Klarna působí celosvětově ve více než 45 zemích a demokratizuje nákup na internetu. Nakupovat je možné ihned a zaplatit poté ve 3 splátkách. Pokud zaplatíte zakoupíte zboží pomocí mobilní aplikace, získáte možnost bezúročně splácet celkovou sumu ve třech následujících měsících zdarma bez úroků a dalších poplatků.

Klarna se chová jako úvěr se všemi jeho výhodami i nevýhodami. Používání Klarny je extrémně jednoduché díky moderní mobilní aplikaci a stačí jeden účet zdarma.

TIP: Twisto recenze a zkušenosti

Žádný poplatek se neplatí jestliže zaplatíte svoji objednávku ve třech splátkách včas. Pokud v tomto období nezaplatíte dlužnou částku musíte zaplatit úrok nejčastěji 20% ročně z dlužné částky a dále poplatek 170 korun jako smluvní pokutu. K vašemu účtu je k dispozici mobilní aplikace, přes kterou probíhá veškerá komunikace a placení.

Výhody

 • Nákup a splácení po třetinách
 • Bez poplatku při včasné platbě
 • Výborná mobilní aplikace

Nevýhody

 • Malý výběr obchodů
 • Vysoké poplatky za pozdní zaplacení

Klarna seznam obchodů

Pokud chcete nakupovat pomocí aplikace Klarna je potřeba si vybrat z dostupných obchodů. Zatím je v ČR bohužel platební možnost pomocí Klarny málo rozšířená, ale postupně se počet obchodů rozrůstá. Při nákupu tak vyberete platbu pomocí Klarny z jednoho z níže uvedených obchodů:

 • H&M
 • eObuv
 • Footshop
 • Pilulka
 • TATUUM
 • DESIGNSPOT

Klarna zkušenosti

Bohužel se nám nepodařilo dohledat zkušenosti uživatelů se službou Klarna. Pokud máte s tímto produktem zkušenost podělte se o ni prosím v komentářích.

Časté dotazy

Co je Klarna?

Klarna je mobilní aplikace na odložený nákup a platbu po třetinách.

Jaké poplatky budu platit?

Při včasném placení se neplatí žádné poplatky. Pokud v tomto období nezaplatíte dlužnou částku musíte zaplatit úrok nejčastěji 20% ročně z dlužné částky a dále poplatek 170 korun jako smluvní pokutu.

TIP: Odložené platby srovnání

4.2/5 - (4)

3 vašich komentářů a zkušeností: Klarna recenze a zkušenosti

 1. Vyzkoušeno.Při nákupu uživatelsky velmi příznivé.Obrovský problém nastal však při vracení zboží, což se u obuvi či oblečení stává.Už druhý měsíc spolu komunikujeme přes chatbot který má tendenci si povídat vždy když nejsem k dosažení …Pak se zřejmě urazí a na dlouhou dobu se odmlčí..Reklamaci dodavatel okamžitě vyřídil ,platbu stornoval,Klarna to však ignoruje a splátky si strhává vesele dal.S bankou také nedoreseno..Musela jsem pozastavit komplet platby na kartě,pak se sice ozvali hned ,ale opět přes chatbot.,,

 2. Při placení kartou jste nuceni kartu uložit pro případné budoucí nákupy jinak nelze dokončit objednávku a provést platbu! Nemám na výběr, jestli údaje z karty ukládat nebo ne! Za mě tedy velké mínus. Navíc po zaplacení Vám ani na email nepřijde potvrzení o platbě a vystavená faktura na zboží.

 3. Klarnu v životě ne , první platba ok a pak se všechny vrací, podle mě chtějí co nejvíce okrádat na pokutách , odpovědi píše za ně stroj a vy tím pádem nemáte odvolání , takhle se vydělávají peníze

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *