Komerční banka termínovaný vklad recenze – úroky a zkušenosti

webová prezentace Komerční banka
✅ Maximální roční úrok5.5 % p.a.
✅ Poplatek za zřízení0 Kč
✅ Poplatek za výběr0 Kč
✅ Minimální počáteční vklad5 000 Kč
✅ Interval připisování úrokůměsíčně
✅ Sjednání onlineANO
✅ Zřízení produktuzdarma
✅ Pásmové úročeníNE
Komerční banka termínovaný vklad základní informace

Komerční banka nabízí výhodný úrok 5,5 % p.a. s roční fixací na termínovaném vkladu

Komerční banka termínovaný vklad recenze

Komerční banka nabízí výhodný termínovaný vklad se zhodnocením 5,5 % p.a., kdy minimální výše vkladu činí 5 000 Kč. Termínovaný vklad je možné sjednat na dobu od 3 měsíců do 1 roku.

Recenze Komerční banky

Komerční banka patří pod francouzskou finanční skupinu Société Générale. Byla založena roku 1990 a v současné době se jedná o jednu z největších bank na území České republiky. Kód banky je 0100. Společnost nabízí veškeré produkty a služby.

TIP: Nejlepší termínované vklady srovnání

Komerční banka termínovaný vklad úroky a poplatky

Nejvýhodnější podmínky nabízí termínovaný vklad pro období fixace 1 rok pro českou korunu. Banka vám umožňuje vklad 3 měn (CZK, EUR, USD).

Měnafixace 3 měsícefixace 6 měsícefixace 12 měsíce
CZK0,010,015,50
Tabulka úrokových sazeb (% p.a.) na termínovaném vkladu od Komerční banky
 • Zřízení a vedení účtu: zdarma
 • Měsíční výpis: zdarma
 • Předčasný výběr vkladu: 250 Kč

Jak založit termínovaný vklad?

Stávající klienti Komerční banky mohou založit termínovaný vklad také online. Ostatní klienti musejí navštívit některou z poboček. Poté budete moct prostřednictvím internetového bankovnictví a mobilní aplikace MojeBanka sledovat svůj termínovaný vklad.

Nejčastější dotazy

Mohu si termínovaný vklad u Komerční banky sjednat online?

Ano, je to možné, ale pouze pro klienty Komerční banky. V opačném případě je nutné navštívit pobočku.

Jaký úrok nabízí termínovaný vklad od Komerční banky?

Nejvýhodnější úrok nabízí termínovaný vklad pro fixaci na 1 rok a to 5,5 % p.a.

Za jakých podmínek mohu vybrat vklad?

Vklad je možný vybrat při splatnosti a během následujících šesti kalendářních dnů. Pokud chcete finance vybrat mimo uvedenou lhůtu, je možné si je také vybrat, ale za poplatek 250 Kč.

Komerční banka zkušenosti

Na Komerční banku najdete na internetu nespočet zkušeností klientů.

Začal jsem tam se studentským kontem a u KB jsem zůstal. Vystřídal jsem již několik poradců, ale vždy se mi podařilo natrefit na spřízněné duše, které mi rozumí a vždy pomohou.

Petr – financer.com

Kdyz si udelate u nich hypoteku, tak urcite pockat, nez vyprsi fix a zdrhejte co nejdriv pryc. Banka na baterky. Zenska vam rekne, ze neco zada do systemu. Tak pocitate, ze mate termin jasne danej. Ale kdyz pak zacnete resit problem, zistite ze to zadala o tyden pozdeji a uz nestihate. I kdyz mate potvrzeno mailem a telefonem, ze je zadano. Slib predcasneho splaceni s pokutou 0 je vysmech. Pak si udelaji vlastni kalkuaci a napali vam to na maximalni pokutu. Co nejdriv pryc. Jeste se tvari, ze vsechno mate vedet a mate informace o vsem,. Jasne, ze vam nikdo nic nerekne, ale pak se ohani smlouvou. Pritom nevite zakladni informace i kdyz si 5krat volate a domlouvate schuzky, kde se taky jaksi zapomene rict podstatne veci. A pak se jen divite. Hnus, chovani rezcnickyho psa. Urcite nedoporucuji.

Tomáš K. – financer.com

Pro mne příjemné prostředí elektronického bankovnictví, velmi dobrá komunikace s bankovní poradkyní, jsem klientem 30 let, nemám potřebu změny.

Zdeněk J. – firmy.cz

Je to banka,která nabízí placené služby co jiné banky mají zdarma. Většinu služeb po osobní návštěvě jde domluvit bez poplatků KB má ale pro mě nejlepší mobilní bankovnictví bez reklam bez nabídek

Ivo T. – firmy.cz

Jednoznačně jedna z nejvíce zaostalých bank v ČR. Pomalé připisování plateb, zaostalé bankovnictví a hrdě se k nim hlásí i ESSOX, který patří mezi nejhorší firmy na poskytování úvěrů.

Petr F. – firmy.cz

S KB jsem spokojen. Rychlá a kvalitní obsluha produktů komerční banky spolu s perfektním vystupováním zaměstnanců banky v Lovosicích mi dávají jistotu, že jsem si zvolil tu správnou banku.

Jiří T. – firmy.cz

Výhody

 • Založení termínovaného vkladu zdarma online
 • Výhodný úrok na 1 rok za 5,5 % p.a.
 • Pojištění vkladů
 • Pevně daný úrok po celou dobu spoření

Nevýhody

 • Poplatek za předčasný výběr (250 Kč)
 • Sjednání online jen pro stávající klienty KB
 • Nízké úroky při kratší a delší splatnosti než 1 rok
post

Zkušenosti “Komerční banka termínovaný vklad recenze – úroky a zkušenosti

 1. Dobrý den,
  Nová éra bankovnictví-to si dělají srandu.Pro založení termínovaného vkladu musím na pobočku s objednáním,už podruhé, vždy po týdnu.A výsledek nula.Jsem konzerva,ale takovéto slibované online služby byly u jiných bank asi před 5ti lety.Reklama předeběhla realitu.Vážně uvažuju o změně,ale to je se vším mobilní operátoři,banky,dodavatelé energií,jenom Vás zaháčkovat a pak tlusťochu plat,žádná úcta k letitým zákazníkům.Jenom sledujou plánovaný zisk-nenažranost.Nakonec pochcípem hlady a zimou,jen když je to jinde levnější/Rusko,Čína/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *