Lemon Brand jewels recenze – pozor na velmi podezřelou firmu

blank

Nakupování online se v posledních letech stalo nedílnou součástí našeho života a nabízí pohodlí a přístup k široké škále produktů. Vznikl však také významný problém: podvodné internetové obchody, které klamou nic netušící zákazníky.

Jedním z takových pochybných internetových obchodů, který se dostal pod drobnohled, je Lemon Brand Jewels (lemonbrandco.com). Na co si tedy u něj dát pozor?

Lemon Brand jewels: pravděpodobný podvod

Lemon Brand Jewels, zkráceně Lemon Brand, si získal pověst pravděpodobného podvodného e-shopu specializujícího se na šperky. Řada zákazníků hlásí negativní zkušenosti s tímto internetovým obchodem, což naznačuje, že se nemusí jednat o důvěryhodné místo pro nákup šperků. Zde jsou některé z problémů, které byly vzneseny:

  • Komunikace: Mnoho zákazníků si stěžovalo, že po zadání objednávky u společnosti Lemon Brand komunikace s obchodem náhle ustala. Tato nedostatečná reakce vyvolává podezření a zanechává zákazníky v nejistotě a pocitu, že se při nákupu necítí dobře.
  • Šperky s nízkou hodnotou: Několik zákazníků oznámilo, že obdrželi balíčky z Číny, které obsahovaly šperky výrazně nižší hodnoty, než jaké si objednali. Tento rozpor mezi očekáváním a skutečností naznačuje, že se společnost Lemon Brand může podílet na klamavých praktikách.
  • Nedodání zboží: Někteří nešťastní zákazníci své objednávky vůbec neobdrželi, a to ani po provedení platby. To je závažný signál, který ukazuje na možné podvodné jednání v rámci provozu společnosti Lemon Brand.
  • Potíže s dosažením podpory: Pro mnoho zákazníků se pokus o podání stížnosti nebo vrácení peněz od společnosti Lemon Brand ukázal jako obtížný proces. Nedostatek pohotového systému zákaznické podpory téměř znemožňuje řešení problémů nebo sporů.

TIP: Nezávislá recenze Modivo – bezpečný nákup nebo riziko? Podívejte se na recenzi, která vám poradí, zda zde nakupovat nebo ne

Zařazení na seznam podvodných internetových obchodů

Společnost Lemon Brand je od 1. června 2022 uvedena v seznamu podvodných a rizikových internetových obchodů (https://www.recenzer.cz/obchody/podvodne-eshopy/). Zařazení na takový seznam je silným indikátorem pochybných obchodních praktik a mělo by sloužit jako varování pro potenciální zákazníky. Při zvažování jakékoliv transakce se společností Lemon Brand Jewels je nutné dbát zvýšené opatrnosti.

Recenze zákazníků Lemon Brand jewels

Nekomunikace, neposláno číslo zásilky, PODVOD. Obchod nekomunikuje, adresa v USA.Telefonní číslo udávané v kontaktu :688 839 786 neexistuje“

Radek Brothánek, Recenziste.cz

Posílala jsem zpět a penize vrátí, ale bez DPH. Nějakou dobu to trvalo cca 4 týdny určitě.“

Andrea Kalvachová, Facebook

Dobrý den, prošla jsem si tim, co Vy vsichni v této skupině, „sperky“ byly tak otřesné, že jsem si rekla, ze to nosit nechci a nez hodit do koše, zkusim to vrátit-pokud se nepodari- vysledek bude stejny – prisla jsem o penize. Ja mela zbozi za 823 vcetne dane a vratili mi castku celou. Trvalo to tedy od října, ale ted tento tyden mam na uctu zpet celou castku. Zkousela jsem i pres banku, chteli to stejne, co jsem si vyridila sama – tedy v mem pripade i vic KB – to jsem vzdala, nebyli vubec vstřícní. Poslala jsem zpet postou doporučeně a na email, kterym se mnou komunikovali jsem zaslala fotku listku z posty s doklady o objednavce, kopii prilozeneho dopisu ze zasilky- podotykam vse v cestine. A povedlo se. Necekala jsem na zadne jejich pokyny a komunikaci,to bylo o nicem a pro banku nedostačujici.Preji Vam vsem hodne zdaru, ať se Vam to zadari!! Jde to.P.s. zboží se mi vrátilo, poničené tim cestovanim,nikdo to neprevzal, tak necekat, odeslat a emailem poslat doklad o odeslani zpet a cekat.“

Veronika Rausalova, Facebook

TIP: Recenze Ozonee – vyplatí se nákup polské módy? Podívejte se na recenzi, která vám poradí, zda zde nakupovat nebo ne

Pomoci může i banka

Pokud jste už u této společnosti nakoupili, mohl by se vám hodit šikovný tip od zákaznice:

Dobrý den, obrátila jsem se na svou banku, vysvětlila jsem celou situaci. Dnes mi přišla zpětná vazba z banky, že provedli reklamaci platby, takže mi vrátili celou částku. Jinak zboží jsem před měsícem odeslala zpět, na emaily nereagují.“

Daniela Nagyová, Facebook

Rostoucí problém online podvodů

Podvodné internetové obchody, jako je Lemon Brand Jewels, se staly významným problémem pro spotřebitele po celém světě. Tyto nelegální podniky lákají nic netušící zákazníky na lákavě nízké ceny a sliby rychlého dodání, aby je pak nechaly s prázdnýma rukama nebo jako oběti krádeže identity.

Chcete-li se chránit před tím, abyste se stali obětí těchto podvodů, přinášíme několik důležitých rad:

Před nákupem v internetovém obchodě proveďte důkladný průzkum. Zkontrolujte recenze zákazníků, prověřte datum založení obchodu a ujistěte se, že má platnou licenci a kontaktní údaje. Pokud tyto informace nejsou k dispozici nebo jsou podezřelé, raději se jim vyhněte.

TIP: Recenze Lapert.cz – pozor na rizikový nákup! Tohle varování se opravdu vyplatí brát vážně

Jak poznat podvodný e-shop?

Dávejte si pozor na běžné indikátory podvodných webových stránek, jako jsou špatná gramatika a používání jazyka, anonymní provozovatelé, názvy domén, které neodpovídají obsahu obchodu, zahraniční vlastníci domén, požadavky na platby předem a příliš velkorysé slevy.

Závěrem lze říci, že Lemon Brand Jewels se jeví jako pochybný internetový obchod se šperky s četnými stížnostmi zákazníků a zprávami o podvodných aktivitách. Při nakupování online je nezbytné dbát zvýšené opatrnosti a ověřit si legitimitu jakéhokoli elektronického obchodu, u kterého zvažujete nákup. Pokud budete informováni a budete dodržovat tato opatření, můžete se chránit před tím, abyste se stali obětí online podvodů, jako je Lemon Brand Jewels. Nakupování online může být bezpečné a příjemné, ale pouze pokud si vyberete důvěryhodné a seriózní prodejce.

Zdroj: https://www.facebook.com/groups/354407426828360/posts/380630790872690/, https://rejstrik-firem.kurzy.cz/03719243/lemons-brand-sro/nazory-diskuze-forum/, https://recenziste.cz/e-shopy-a-internetove-sluzby/podvodne-e-shopy/, https://www.recenzer.cz/obchody/podvodne-eshopy/, https://recenziste.cz/lemon-brand/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *