Missiva – recenze společnosti a nabídka produktů

Missiva je česká společnost, zabývající se prodejem, distribucí a především vývojem produktů každodenní potřeby, které jsou navrženy tak, aby byly šetrné k přírodě.

Jádrem filozofie společnosti Missiva jsou tři hlavní zásady:

 1. vyrobit a neuškodit přírodě
 2. používat a neuškodit lidem
 3. spotřebovat a neublížit přírodě

Společnost věří, že jsme naši planetu nezdědili po našich předcích, ale spíše jsme si ji vypůjčili od našich dětí. S ohledem na to je Missiva odhodlána vyrábět vysoce kvalitní produkty a přitom dbát na jejich dopad na životní prostředí.

Missiva výhody a nevýhody

Pokud přemýšlíte nad nákupem produktů Missiva, měli byste se seznámit s jejich výhodami a nevýhodami.

Výhody

 • Jsou šetrné pro životní prostředí
 • Jde o českou výrobu
 • Vyrábí se v souladu s udržitelností
 • Při vývoji výrobků byly použity nejmodernější technologie
 • Široká nabídka produktů
 • Neustále inovovaná složení

Nevýhody

 • V porovnání s výrobky stejné kategorie mohou být trochu dražší
 • Nejširší nabídku najdete on-line

Produkty, které Missiva vyrábí pod značkou Club 21, jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a jsou superkoncentrované, což pomáhá snižovat jejich dopad na životní prostředí. Jedna 0,5 litrová láhev produktu může být zředěna vodou a vznikne jedenáct 0,5 litrových lahví funkčního produktu. Výsledkem jsou vysoce kvalitní produkty za dostupnou cenu. Club 21 je stále rostoucí skupina lidí, kteří chápou svou odpovědnost za své postoje k ekologii, ekonomice a hlavně morálce svého každodenního jednání. Společně se učí vážit si darů a zákonů přírody a učí rodiče a děti milovat přírodu víc než peníze.

TIP: FatFix recenze – přípravek pro efektivní hubnutí, nebo další podvod? Podívejte se na zoubek oblíbenému doplňku stravy

Missiva – produkty a nabídka

A co můžete od této společnosti poptat? Na webu najdete několik kategorií:

 • Úklidové prostředky
 • Prací program
 • Doplňky stravy
 • Potraviny z přírody
 • Produkty s bylinnými výtažky
 • Autokosmetika
 • Kosmetika
 • Férové produkty z Ugandy
 • Přídavná zařízení

Prací prostředek Permon – U Premium – recenze a složení

Jedním z nejoblíbenějších produktů od firmy Missiva je prací prostředek Permon – U Premium. Jde o ekologický, univerzální, tekutý a vysoce koncentrovaný přípravek na praní barevného i bílého prádla. Má optimální teplotu praní 40 °C, ale lze ho použít i při teplotách od 10 – 60 °C, a to i na silně znečištěné tkaniny, jako jsou utěrky. Obsahuje složky, které účinně chrání barvy a v kombinaci s bělící složkou Permon B Percarbonát lze použít i na bílé prádlo. Součástí tohoto přípravku je velmi účinný ekologický systém změkčující vodu, což zvyšuje prací účinnost mýdlové složky přípravku.

Permon – U Premium je vybaven nejmodernějším enzymatickým komplexem, který zvyšuje prací účinnost a ošetřuje vlákno. Používáním tohoto ekologického pracího programu získáte spokojenou zdravou pokožku a příjemný pocit při nošení prádla, vysokou životnost barevnosti a kvality tkanin, měkčí prádlo, svěží vůni jarní přírody, úsporu elektrické energie, dobrý pocit z toho, že šetříte přírodu od fosfátů a zeolitů, současně s praním i čištění pračky, množstevní slevy a přípravek neobsahující plnidla. Šetříte tedy množství vody určené k máchání prádla a budete mít navíc dobrý pocit z toho, že šetříte zdraví, přírodu, čas i peníze. Tento přípravek nelze použít i na vlnu a hedvábí.

TIP: Harmonelo recenze – účinná probiotika pro zdraví? Podívejte se, zda jsou populární sirupy s bylinkami tím pravým

Složení: Aqua, Glycereth-6 Cocoate, Alfa-olefin sulfonát sodný, Potassium Stearate, Propylene Glycol, Sodium TEA, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Oleate, Quaternary ammonium compounds, alkyltrimethyl, methosulfate, Pectate lyase, Amylasa, Mannaway 4.0, Carezime Premium, Parfém, Bromo-2 Nitropropan.

„Neumím si představit, v čem jiném bych své dceři nechal prát prádlo, když byla novorozenec. Tím, že tento prací systém neobsahuje ropné soli, které jinak zůstávají v prádle, tak vyprané prádlo neškrábe a nezpůsobuje kožní problémy.“

František Zach

Kalhoty z „paintballového“ tábora od barevných kuliček, smůly, trávy, mízy a hlíny po druhém praní jen v Permonu Premium ve vodě 30°C, jsou opět čisté. Permon Premium je SUPER!“

Ivana Špeldová, Řehlovice

MARY JANE extra chladivý gel

Missiva však nabízí i řadu konopné kosmetiky. Jejím asi nejznámějším zástupcem je MARY JANE extra chladivý gel s rostlinnými výtažky. Účinně pomáhá zmírňovat bolesti kloubů, svalů a šlach. Obsahuje vysokou koncentraci konopného oleje, který má hojivé a protizánětlivé účinky, pomáhá také při křečových žilách. Mentol a ethanol dodávají produktu chladivý, osvěžující a prokrvující účinek. Extrakt zkaštanu zvyšuje elasticitu cévních stěn, zlepšuje žilní odtok a tím zabraňuje vzniku otoků. Extrakt z kostivalu lékařského má hojivé účinky, které pomáhají urychlit proces hojení a zmírnit bolest.

MARY JANE extra chladivý gel můžete použít při celé řadě problémů s klouby, svaly a šlachami, jako jsou obtíže s páteří, bolesti zad, ztuhlé šíje nebo svalové křeče. Gel je ideální také pro prokrvení svalů a jako pomoc při rekonvalescenci po úrazech. Pokud máte problémy s nohama po celodenním stání, MARY JANE Vám také pomůže. Produkt je vhodný také při bodnutí hmyzem, a to díky svému protizánětlivému účinku. Navíc je vysoce koncentrovaný, takže Vám bude stačit jen malé množství. Díky svému chladivému účinku budete mít dlouhotrvající pocit svěžesti a uvolnění.

Složení: Aqua, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Alcohol Denat., Menthol, Aesculus Hipposcastanum Extract, Symphytum Officinale Extract, Carbomer, Mentha Piperita Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Sodium Hydroxide, Limonene.

„Vzala jsem vzorek konopného krému Mary Jane kamarádce, která konopí nesnáší. Má za sousedy lidí, co konopí pěstují, používají dnes a denně, takže vůně, no jako u pěstitelů konopí. Když ale uviděla vzorek Mary Jane krému, jen se ptala, co to je. A moc se divila, když jsem ji řekla, že je to z konopí. Moc se jí líbilo, že to příjemně voní.“

Andrea Vyhnalíková

Missiva přihlášení

Nejširší nabídku produktů najdete přímo na stránkách firmy. Nakupovat však lze jen po registraci. Pokud si tímto krokem procházet nechcete, budete si muset najít prodejce, který vám tyto produkty poskytne. Lze je však najít v některých e-shopech.

Missiva zkušenosti – výjimečné produkty nebo podvod?

Missiva nabízí opravdu kvalitní produkty. Ovšem proto, že k distribuci svých výrobků využívá tzv. síťový marketing jí řada lidí nevěří. Je však třeba přiznat, že díky tomu jim také nabízí příležitost založit vlastní podnikání bez významných investic nebo rizika. S tímto modelem mohou jednotlivci začít v malém a vyzkoušet si podnikání a zároveň si udržet své stávající zaměstnání. Zahrnuje vytvoření spotřebitelské sítě pro každodenní produkty, které jsou také ohleduplné k jejich dopadu na životní prostředí. Lidé jsou odměňováni za to, že se podělí o své pozitivní zkušenosti s produkty a doporučí je ostatním. Určitě tedy nejde o podvod.

Nejčastější dotazy

Co vyrábí společnost Missiva?

Missiva je společnost, která se zavázala zkoumat vztah mezi lidmi a přírodou a zároveň vyrábět vysoce kvalitní produkty šetrné k životnímu prostředí. Filozofie společnosti je založena na jejím přesvědčení, že jsme správci planety a musíme udělat vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že ji zanecháme v lepším stavu pro budoucí generace.

Jaké výhody má Missiva pro zákazníky?

Díky své značce Club 21 a modelu síťového marketingu nabízí Missiva lidem příležitost vytvořit lepší život pro sebe i pro ostatní a zároveň pozitivně ovlivnit životní prostředí.

Zdroj: https://www.missiva.cz/o-firme/, https://www.missiva.cz/produkt/balicek-energoton/, https://bioapetit.cz/52_missiva, https://www.naturis.cz/missiva-m18

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *