Nutrabona recenze – složení produktů a zkušenosti s MLM

Nutrabona je česká rodinná společnost, která se již 28 let zabývá výrobou doplňků stravy. Firma byla založena v roce 1993 Ing. Rudolfem Treutnerem, CSc., který měl podporu vědecké a lékařské elity naší republiky. Společnost navázala na výsledky rozsáhlého výzkumu civilizačních chorob a vyvinula ucelenou řadu originálních doplňků stravy, které (alespoň podle tvrzení svých tvůrců) předběhly dobu o mnoho let.

Nutrabona je známá svými kvalitními produkty a mimořádně příznivou cenou. Její aktivity jsou zaměřeny na oblast zdraví a životního stylu, což je v dnešní době velmi důležité. Společnost se snaží nabídnout svým zákazníkům produkty, které jsou nejen účinné, ale cenově dostupné a skvěle chutnající

Nutrabona Výhody a nevýhody

I když si produkty této firmy na trhu již udělaly jméno, ne všem samozřejmě vyhovují. Je tedy třeba pečlivě porovnat jejich výhody a nevýhody.

Výhody

 • nabízí ucelenou řadu originálních doplňků stravy
 • jedinečné receptury
 • patentované technologie
 • stabilní pozice na českém trhu
 • příznivá cena
 • kvalita a účinnost
 • společnost podporuje různé charitativní a dobročinné aktivity.
 • mnoho spokojených zákazníků

Nevýhody

 • odbyt zajišťuje především síť poradců a obchodních partnerů
 • v běžné prodejní síti těžko k dostání
 • pokud je třeba produkty kombinovat, je cena vyšší

Produkty aneb co nabízí Nutrabona

Nutrabona nabízí nejrůznější produkty vhodné pro zdraví. Stačí se zaměřit na to, jaký zdravotní problém potřebujete řešit, a podle toho si vybrat vhodný produkt. V e-shopu lze najít tyto kategorie:

 • Imunitní systém
 • Spánek a dobrá psychika
 • Hubnutí a vyvážená strava
 • Energie a pohyb
 • Pleť, vlasy a nehty
 • Kosti, klouby a zuby
 • Detoxikace a očista organismu
 • Paměť a koncentrace
 • Oběhový systém, krev a cévy
 • Trávení a zažívání

TIP: Premium Collagen Complex recenze – může vám tato kloubní výživa přinést opravdu všechno, co potřebujete?

Z produktů je pak možné volit tyto:

 • Bonapur
 • Gastronut mg plus
 • Gelasilk
 • Graciela
 • Linie exclusive
 • Linie lifeactive
 • Memorin
 • Neurosil
 • Nutra bona symba s probiotiky, prebiotiky a β-glukanytip
 • Nutrathin forte (vylepšená receptura)
 • Praeostin
 • Revitin

Nutrathin Lecithinový koktejl – recenze a složení

K zajímavým produktům patří například Nutrathin Lecithinový koktejl. Jde o unikátní lecitinový nápoj, který obsahuje esenciální fosfolipidy s vysokým obsahem cholinu, omega-3 mastné kyseliny DHA z mořských řas, a nukleosid uridin 5‘-monofosfát UMP. Dále obsahuje 10 vitamínů a 4 minerály, které podporují zdravou činnost jater, dobré zpracování tuků a homocysteinu, udržení zdravé činnosti mozku i při psychické zátěži a stárnutí, dobrou funkci nervů a psychickou odolnost i při hektickém životním stylu, a dobrou funkci nervových přenosů pro rychlou a pohotovou reakci. Tento produkt má unikátní technologii s patentní ochranou Úřadu pro průmyslové vlastnictví ČR a je určen pro lidi, kteří chtějí udržet a podpořit své zdraví. Produkt je zaměřen na podporu zdraví jater a nervového systému, a může být užitečný pro lidi s hektickým životním stylem, kteří čelí vysoké psychické zátěži.

Složení: sójový lecitin 28 %, sušené odstředěné mléko, glukóza, kyselina dokosahexaenová (DHA) z mořských řas life’s DHA TM 13 %, kakaový prášek (pouze chuťová varianta čokoláda), přírodní mléčný komplex vápníku 1,6 %, aroma, vitamínový premix (L-askorbová kyselina, tokoferyl-acetát 50%, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin), uridin 5‘- mono- fosfát Ribocare ® 0,58 %, antioxidanty: vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát) a vitamín C (L-askorbylpalmitát), barvivo: β-karoten (pouze chuťová varianta vanilka), sladidlo: steviol-glykosidy, seleničitan sodný. Minerály jsou přirozenou součástí přítomných surovin.

TIP: Zkušenosti s Tramalem – pozor na závislost! Co je Tramal, jak účinkuje a kdy je jeho užívání v pořádku…

Syn byl po prodělané mononukleóze stále velmi unavený a měl zhoršené jaterní testy. Na doporučení pana docenta MUDr. Kužely jsme synovi začali denně dávat Nutrathin a Memorin. Jaterní testy se neuvěřitelně rychle zlepšily a únava zmizela během 10 dnů. Jsme velmi spokojení.“

Lída Čáslav, uživatel

Linie exclusive Nutrabona

Dalším z oblíbených druhů produktů je komplexní koktejl „nové generace“, jak ho na webu nazývají. Tento produkt se nazývá „LINIE Exclusive“ a je určen pro zdravé hubnutí. Jedná se o lahodný proteinový koktejl, který je komplexní superpotravinou nové generace s rychlou přípravou. Produkt je 2 v 1, protože slouží jako proteinový koktejl a zároveň jako doplněk stravy. Každá porce obsahuje 18 g plnohodnotných živočišných bílkovin, což pomáhá rychlejšímu a účinnějšímu spalování tuků. Tento produkt také pomáhá udržet normální chuť k jídlu a celkovou pohodu nejen při hubnutí, ale i během celého dne. V neposlední řadě tento produkt pomáhá potlačit hlavní příčiny celulitidy. Je vhodný pro každého, kdo chce zhubnout zdravým způsobem a udržet si své tělo v dobré kondici. LINIE Exclusive je ideální pro lidi, kteří chtějí zhubnout, ale zároveň si užít skvělou chuť a podpořit své tělo v boji proti celulitidě.

Složení: sušené mléko odstředěné 40 %, vaječný bílek 16 %, Oat Well® (22% β-glukanů z ovsa) 11 %, sušená syrovátka 10 %, inulin 5 %, kakaový prášek (pouze chuťová varianta mléčná čokoláda), maltodextrin, slunečnicový olej, emulgátor sójový lecithin, konjugovaná linolová kyselina CLA 80 %, zahušťovadlo xanthanová vláknina, aroma, L-karnitin tartarát, inozitol, β-karoten (pouze chuťová varianta vanilka), vitamínový premix (L-askorbová kyselina, tokoferyl-acetát 50%, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin), extrakt z listů Ilex paragueariensis (maté zelené, cesmína paraguayská), extrakt z Garcina cambogia (60% HCA), antioxidanty vitamin E (DL-α-tokoferyl-acetát) a L-askorbylpalmitát, sladidlo steviol-glykosid, sójové isoflavony (40% fytoestrogenů) 0,04 %, síran železnatý, glukonan zinečnatý, retinyl-acetát, cholekalciferol, síran manganatý, glukonan měďnatý, chlorid chromitý, jodičnan draselný, seleničitan sodný. Ostatní minerální látky jsou přirozenou součástí přítomných surovin.

TIP: TummyTox recenze – pomohou vám přírodní byliny v hubnutí? Zjistěte, zda se vyplatí do něj investovat, nebo se jedná o další reklamní tahák

Linie Exclusive je to nejlepší co na trhu je. Nejenom že zdravě zhubnete, ale také se cítíte velmi dobře. Bratr má nadváhu a to docela dost, ale co začal brát přípravek Linie Exclusive, tak zhubl za 3 neděle 6 kilo a přitom se cítí velmi dobře. K tomu Graciela a Bonapur aby se pročistily játra a ledviny. Jsou to opravdu velmi dobré přípravky a kvalitní a hlavně pomáhají. A také se mu upravil cholesterol. Nadmíru velká spokojenost.“

Věra Zirklerova, uživatelka

Nutrabona přihlášení

Produkty Nutrabona je možné koupit přímo na webu této firmy anebo vsadit na služby certifikovaných prodejců a poradců. Pokud se sami stanete prodejcem, získáte rovněž zajímavé slevy.

Nutrabona zkušenosti – výborné produkty nebo podvod na uživatele?

Nutrabona je rodinná firma se stabilní pozicí na českém trhu. Odbyt zajišťuje především síť poradců a obchodních partnerů. Jejich aktivity jsou zaměřeny na oblast zdraví a životního stylu, kde kvalitou produktů a mimořádně příznivou cenou patří k tomu nejlepšímu, co trh nabízí.

Díky kvalitě a účinnosti svých produktů si firma získala mnoho spokojených zákazníků, kteří věří v kvalitu a důvěryhodnost této společnosti. Nutrabona je zároveň společností, která si je vědoma své společenského zodpovědnosti a podporuje různé charitativní a dobročinné aktivity. Rozhodně tedy o žádný podvod nejde. A naopak můžete u ní bez obav nakupovat.

TIP: FatFix recenze – přípravek pro efektivní hubnutí, nebo další podvod? Podívejte se na zoubek oblíbenému doplňku stravy

Často kladené dotazy

Odkud pochází společnost Nutrabona?

Nutrabona je česká rodinná společnost, která se specializuje na výrobu doplňků stravy pro zlepšení zdraví a životního stylu. Firma vstoupila na trh v roce 1993 a od té doby si získala mnoho spokojených zákazníků, kteří jsou s nimi po celou dobu.

Kdo založil firmu Nutrabona?

Společnost Nutrabona byla založena členem bývalého vědeckého výzkumného týmu Ing. Rudolfem Treutnerem, CSc. Výzkumný tým se zaměřil na rozsáhlý výzkum civilizačních chorob, který odhalil nejen rizika, ale také východiska. Tento tým odborníků vyvinul ucelenou řadu originálních doplňků stravy.

Zdroj: https://shop.nutrabona.cz/nutrathin-s-lecitinem/?gclid=Cj0KCQjww4-hBhCtARIsAC9gR3bbjp2RZgzCfCJksqC_ESS3lQZ0XXZUx-mIZlCdvvCN16-NF0yfGb0aAigYEALw_wcB, https://www.havirov-katalog.cz/firma/144474/nutra-bona.html, https://shop.nutrabona.cz/nutrathin-s-lecitinem/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *