Pillow pojišťovna recenze – zkušenosti a diskuze

My Pillow je produktem progresivní společnosti Pillow pojišťovna a.s. kterou ovládá česká společnost Simply Fair Insurance. Zakládá si na přehledných a jednoduchých podmínkách a nabízí pojištění auta, majetku, úrazu a nemoci.

Klíčové vlastnostiParametry
Co lze pojistitauta, majetku, úrazu a nemoci
Co nelze pojistithypotéka, koronavirus, investiční životní pojištění
Bonusysleva 20% na pojištění při sjednání online
PodporaEmail a Telefon, Online chat
Rychlé shrnutí mypillow.cz

Pillow pojištění recenze

Pillow je unikátní pojištění, které na trhu zatím chybělo. Nabízí 3 velice jednouché produkty, které vyřídíte online do 15 minut. Cena pojištění vozidla je závislá na počtu ujetých kilometrů. Pojištění nemoci a úrazu se přizpůsobuje přesně podle požadavků klienta. Ten si může online ihned spočítat kolik ho pojištění bude stát a nastavit limity plnění pojistných událostí. Lze si také sjednat pojištění pracovní neschopnosti, pojištění smrti z důvodu nemoci nebo úrazu a pojištění závažných onemocnění. U pojištění majetku myslí Pillow také na všechny případy. Můžete si pojistit byt, dům ale také vybavení bytu a to i pro případ že jste v pronájmu. Pillow nabízí také pojistku na blbost.

Mutumutu nemá žádné fyzické pobočky ani velké množství zaměstnanců, díky tomu může nabízet levnější služby než konkurence a navíc neúčtuje žádné poplatky za předčasné zrušení smlouvy. Pojištění můžete zrušit kdykoliv bez sankcí online.

TIP: Mutumutu pojištění recenze – zkušenosti, diskuze a sleva

Pillow historie

Pillow pojišťovna je česká pojišťovna s licencí ČNB. Pillow pojišťovna je zajištěna u mezinárodních zajišťoven Hannover Re, R+V, AXA XL, Partner Re, Deutsche Ruck a SCOR.

Pojišťovna byla založena 15. července 2015 pod názvem První klubová pojišťovna. V roce 2019 došlo k přejmenování na Pillow pojišťovnu a zároveň společnost Simply Fair Insurance vystřídala finanční skupinu RSJ na pozici jediného akcionáře pojišťovny.

Pillow výluky:

 1. Škody vzniklé pod vlivem alkoholu nebo drog
 2. Sebevražda nebo trvalé následky vlivem pokusu o sebevraždu
 3. Řídili jste auto a další stroje bez příslušného oprávnění
 4. Pracovní neschopnost způsobená těhotenstvím, potratem nebo porodem
 5. U rizikových sportů není kryta pracovní neschopnost a invalidita
 6. Pojištění nekryje škody související s válkou, vzpourami, teroristickými čin
 7. Jaderná havárie, radioaktivní kontaminace
 8. Duševní nemoci

Jak použít Pillow

1.klikněte na tlačítko Chci si spočítat pojištění

2.doplňte údaje o pojistiteli

blank

3.počkejte na nabídku a upravte parametry dle potřeby

blank

4.zjistěte cenu pojištění a možnou slevu

blank
blank

Pillow kontakty

 • Telefon: +420 734 510 530 Pondělí – Pátek 8.00 – 17.30
 • Email: info@mypillow.cz
 • Pillow pojišťovna, a. s., Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 – Chodov

Pillow zkušenosti

Na Google.com má firma 3,5 hvězdiček z 5 a celkem 95 recenzí.

Na tuhle pojišťovnu jsem narazil náhodou a nechal jsem si u nich pojistit auto. Hned při prvním seznámení s jejich procesy jsem zjistil, že to mají dobře propracované. Aplikace dokonalá a jednání na jedničku. A ceny pojistného jsou bezkonkurenční. Tedy alespoň u aut. Je to tím, že nepojišťují drahá auta a auta firemní, to je auta, u kterých hrozí v případě poškození vysoké náklady na opravy. To pak zdražuje pojistné i těm, kteří provozují svá rodinná standardní autíčka pro příležitostné jízdy. Mám letité zkušenosti s velkými pojišťovnami, jež vlastní Italové, Němci, nebo Rakušané. Tohle je Česká pojišťovna. A jaká je jistota jejího plnění? Vždy 100% jako u každé pojišťovny v ČR. Má licenci a podléhá finanční kontrole ČNB a musí být pojištěna proti nepředvídatelným rizikům. Musí přispívat do garančního fondu kanceláře pojistitelů. To vše garantuje na 100% to, že i přes relativně nízké pojistné dostanete pojistné plnění vždy přesně podle smluvních podmínek. Vždy!! A kdo není cvičená opice (což podle některých recenzí nelze vyloučit) prostuduje si řádně pojistné podmínky a zjistí, že za daleko nižší cenu dostane stejně kvalitní pojištění jako u obří pojišťovny. Jenom neuvidí tisíce reklam v televizi ročně na Pillow. A v tom je taky ten cenový zakopaný pes. Za mě spokojenost. A kromě toho. Reakce pojišťovny na negativní recenze jsou logické a odpovídají standardním postupům všech pojišťoven.

Milan

Škoda, že nejdou dávat černé puntíky jako ve škole. Nedoporučuji. Lidi nehloupněte. Jsem poškozený po nehodě s klientem této pojišťovny. Bez mého souhlasu dali předmět škody do aukce. Dle jejich rétoriky si odečtou od aktuální ceny amortizaci a dají Vám neadekvátní zbytek. Takže si mám nový předmět doplácet ještě za svoje? Na call centru lžou a každý den mi říkají něco jiného. Jak můžu někdo posuzovat škodu od stolu? Jak vůbec může být takové pojišťovně udělená licence?

Pavel V.

Na Firmy.cz má firma 3,2 hvězdiček z 5 a celkem 81 recenzí.

Na tuto pojišťovnu jsem narazil ve srovnávači s nejlepší cenou, ale vůbec jsem ji neznal. Proto jsem nejprve kouknul na stránky a následně si pojištění sjednal přímo po telefonu. Pan Vašek mi vše vysvětlil, jak je to s focením tachometru, vozidla i vyúčtováním podle ujetých kilometrů a že je vždy při výročí nebo ukončení smlouvy nutné dodat stav tachometru. To je férový přístup zaplatit jen to co najedu, protože auto moc nevyužívám. Děkuji.

Pavel M.

Jednoduše katastrofa. Zrušil jsem pojistku, zaslal všechny údaje a můj preplatek ? Světe div se, pillow peněženka. Ja chci peníze na učet. Vám jsem je zaplatil z účtu, tak tam ten přeplatek vraťte. Nemám zájem o tu vaši aplikaci. Po výzvě emailem údajně pošlou na účet. Jsem zvědav.

HyrMiroslav

Často hledané dotazy

Co Pillow pojišťuje?

Pojištění auta, majetku, úrazu a nemoci

Je možné sjednat pojištění Pillow online zdarma?

Ano, pojištění můžete sjednat do 15 minut online sami nebo za pomoci telefonické podpory.

blank

Pillow je unikátní pojištění, které na trhu zatím chybělo. Nabízí 3 velice jednouché produkty, které vyřídíte online do 15 minut.

Výhody
 • Jednoduché pojistné podmínky
 • Výborná a přehledná mobilní aplikace
 • Možnost nastavit si pojištění dle potřeby
 • Vrácení peněz za neprojeté kilometry
Nevýhody
 • Pro některé případy vyšší cena
 • Nelze pojistit firemní vozy

TIP: Srovnávače pojištění recenze

5/5 - (1)

3 vašich komentářů a zkušeností: Pillow pojišťovna recenze – zkušenosti a diskuze

 1. Dobrý den,
  prosím o pomoc .Chci zrušit havarijní pojištění .Konec mám 9.3. jako i den splatnosti .Píše se tu , že mohu 3 dny před ukončením.Jak mám prosím postupovat, stačí telefonicky nebo máte formulář.
  Děkuji za pomoc a přeji hezký den.

 2. Koupil jsem auto v bazaru bazar zařídil i pojištění povinné ručení u společnosti Pillow pojišťovna a.s. 25.11.2023 vypověděl jsem smlouvu dle zákona písemnou formou komunikace a i e-mail také brána jako písemná forma komunikace kdy na ni pamatuje zákon,žádal jsem peníze zaslat na svůj běžný účet v písemně formě komunikace , společnost Pillow pojišťovna a.s. má Pillow peněženku svoji aplikaci svoje Call centrum, aplikaci která mi od prvopočátku na zařízení nejde i jsem tak v monitorovaném hovoru zdělil call centru paní v hovoru, aniž bych jakkoliv žádal pojišťovnamá svou aplikaci převedla Přeplatek pojištění na svoji aplikaci Pillow peněženka ,nikterak jsem tak nežádal!!!!! ,nyní se čeká na vyjádření písemnou formou komunikace, kdy jsem žádal o zrušení profilu Pillow pojišťovny i o zrušení Pillow peněženky a žádám tak své peníze na běžný účet,Pojišťovna klienta má o svém počínání předem informovat navíc i nemá žádné právo mé přeplatky odvádět peníze na jakoukoliv aplikaci než na běžný účet v písemně formě komunikace jsem tak žádal . Pojišťovna Pillow je to vskutku zajímavá a moderní pojišťovna

 3. U Pillow mám sjednané havarijko přes Srovnátor pro svou starší Fábii, přičemž jsem již minimálně 2x řešil událost a pokaždé bez problému a vykrucování. Sic se jednalo o částky v menších tisících, ale i tak se to počítá. Doporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *