Provident – recenze a hodnocení půjčky

Provident je velmi známá nebankovní společnost, která na českém trhu funguje již od roku 1997. Je ale její dlouhé působení zárukou kvalitních služeb? Pojďte se s námi mrknout na hodnocení Provident, zkušenosti uživatelů s půjčkami nebo zjistěte, jaké půjčky Provident nabízí.

blankblank

Provident recenze a hodnocení

Jelikož jsou zkušenosti ostatních uživatelů asi nejdůležitějším aspektem při výběru budoucího věřitele, zaměříme se na ně hned ze startu…

Většina klientů Provident je spokojená s jednáním, schválením a vyřízením půjčky. Pokud se objevují stížnosti, pak je to zejména na jejich vysoký úrok a další podmínky, kvůli kterým půjčenou částku opravdu přeplatíte. I několikanásobně. Tyto informace ovšem máte samozřejmě k dispozici před podpisem smlouvy a u nebankovních společností je s vyššími náklady potřeba počítat.

Hlavní výhody a zápory půjčky Provident:

blankblank

+ rychlé vyřízení online nebo s obchodními zástupci, kteří za vámi přijedou domů

+ srozumitelné a jasné podmínky, férové jednání

+ půjčka v hotovosti … Provident je jedna z mála společností, která vyplácí částku tzv. na ruku

+ možnost splátkových prázdnin v případě finančních problémů

vysoký úrok

– nepříliš dobře vyřešené pojištění, které má problém pokrýt výši půjčky

– podmínky půjčky i celkový přeplatek nezjistíte online, ale až po individuálním posouzení

Jak získat půjčku Provident

Pokud jste zaměstnaní nebo máte pravidelný prokazatelný příjem, nejste v exekuci či insolvenci, bude pro vás získání půjčky Provident velice snadné.

O půjčku můžete zažádat z pohodlí domova, stačí navštívit stránky Provident.cz a přes interaktivní formulář vyplnit nejprve výši cílové částky k zapůjčení a možnou výši měsíčních splátek. V druhém kroku již pouze vyplníte své osobní a kontaktní údaje, na kterých vás mohou zastihnout obchodní zástupci Providentu, se kterými půjčku snadno dořešíte.

Případně můžete s žádostí o půjčku Provident kontaktovat přímo na tel. čísle  800 153 153 nebo na e-mailové adrese zakaznicky.servis@provident.cz, která ale slouží pro stávající zákazníky.

Výše půjčky Provident

blankblank

… samozřejmě záleží jen a jen na vás. Půjčit si můžete od 3.000 až do 170.000 Kč, a splátky si můžete rozložit až do 48 měsíců. Podmínky jsou jiné pro nové a stávající klienty, Provident navíc nabízí také časté Promo akce, pro aktuální přesnou nabídku tak vždy doporučujeme navštívit přímo jejich webové stránky.

Možnosti půjčky Provident a jejich finanční produkty

Provident mimo své bezhotovostní a hotovostní půjčky nabízí také tři velice oblíbené finanční produkty, které by neměly uniknout vaší pozornosti.

Půjčka 25ka bez navýšení

Bude pro vás ideální částkou k zapůjčení právě 25.000,- Kč? Pokud ji zvládnete splatit do pěti měsíců, pak nezaplatíte ani korunu navíc. Nulové RPSN, úrok i poplatky. Částku můžete mít doma hned při podpisu smlouvy, třeba i o víkendu, může se jednat o půjčku v hotovosti nebo na váš účet.

Samozřejmě si ale dejte pozor na nesplácení a porušení podmínek, jejichž následky by vám měl obchodní zástupce na schůzce vysvětlit, případně je najdete přímo ve smlouvě.

Půjčka Provident s balíčkem Plus

Oproti základní Provident půjčce najdete v rozšířeném balíčku Plus také zmíněnou možnost splátkových prázdnin – resp. možnost odložení splátek nebo také ochranu před poplatky z prodlení.

Provident půjčka 10+1

blankblank

Pokud chcete pouze krátkodobou půjčku na několik týdnů či měsíců, můžete využít právě půjčku 10+1. Částku si v ní rozložíte do 10 splátek a jen jednu zaplatíte navíc. Konečné náklady na půjčku jsou vám tak okamžitě jasné.

Online půjčka Creditea

Potřebujete okamžitou finanční výpomoc? Půjčku Creditea vyřídíte online z vašeho domova a peníze tak můžete mít na účtu do pár minut. Jedná se o klasickou rychlou mikropůjčku.

Pojištění půjčky Provident

Ke standardním Provident půjčkám je samozřejmě nabízeno i pojištění KOMPLEX. To pokryje případnou neschopnost splácet, ať už ji způsobí úraz či hospitalizace, má ale také celou řadu dalších výhod. Právě toto pojištění je však častým cílem kritiky zákazníků a dle jejich názorů není schopno pokrýt potřebné náklady.

blankblank

Zdroje: https://www.provident.cz

3/5 - (2)

Zkušenosti “Provident – recenze a hodnocení půjčky

  1. Hrůza nebrat okrádají a preplatite rovnou dvakrát tolik raději Rair credit ty s těmi se domluvíme lépe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *