Půjčka 7 – hodnocení a recenze

Potřebujete si půjčit rychle nižší částku a u své banky jste neuspěli? Pak přicházejí na řadu krátkodobé půjčky od nebankovních společností. A mezi ně patří také Půjčka 7. A my vám prozradíme, zda se jedná o férovou nabídku a jak půjčku hodnotí zákazníci.

Nezávislá recenze Půjčka 7 – hodnocení zákazníků

Na Googlu z referencí moc nevyčtete, protože u Půjčky 7 je pouze pět hodnocení s průměrem 4,2. Nejvíce recenzí na tento finanční produkt jsme našli na webu Bezvamoney, kde půjčku hodnotilo téměř 500 lidí a průměr hodnocení je 3,8 z 5 hvězdiček

Půjčka tedy svým hodnocením spadá mezi většinu nebankovních společností a vzhledem k tomu, že dle Obchodního rejstříku mají oprávnění vykonávat činnost poskytovatele spotřebitelského úvěru, o podvodnou firmu se určitě nejedná.

Férové jednání potvrzuje i kalkulačka, která narozdíl od konkurenčních společností ihned zobrazí celkovou částku, kterou zaplatíte, veškeré poplatky a roční úrokovou sazbu či RPSN!

Kdo stojí za nebankovní Půjčkou 7?

Poskytovatelem půjček je Kontex Trade International s.r.o., která působí důvěryhodně, a musíme pochválit velmi přehledné webové stránky, ze kterých se jasně dozvíte veškeré informace i podmínky půjčky. 

  • Společnost má sídlo v Praze Na Okruhu 488/27 a její provozovnu najdete na ulici Karla Engliše 3221/2. 
  • Kontaktovat můžete společnost v pracovní dny od 7 do 18 hodin na pevné lince + 420 228 226 971 nebo mobilu + 420 727 830 896, případně na e-mailu info@pujcka7.cz.
  • Mají také speciální linku pro dlužníky + 420 228 226 972 a k tomu i extra e-mail pro řešení problémů se splácením pohledavky@pujcka7.cz.

Jaká je výše Půjčky 7?

Půjčit si můžete na na tisícikoruny zaokrouhlenou částku v rozmezí 1 000 – 20 000 Kč. Moc ale nepočítejte s tím, že byste hned při první žádosti bez dokládání příjmu dosáhli až na maximální částku 20 000 Kč. 

Na jak dlouho si můžu půjčit?

Jelikož Půjčka 7 patří mezi krátkodobé půjčky, u kterých úroky rostou každým dalším dnem navíc, je nejlepší půjčku samozřejmě splatit co nejrychleji. 

Půjčit si ale můžete minimálně na týden a maximálně na 28 dní

Jak je to s poplatky a úroky?

Žádná nebankovní půjčka není výhodná, u Půjčky 7 ale díky přehledným informacím alespoň přesně víte, na čem jste. Už když zadáváte do kalkulačky výši a délku úvěru, přesně vidíte výši RPSN i ročního úroku, datum splatnosti i celkovou částku, kterou zaplatíte. 

Půjčka 7 není zcela osvobozená od poplatku, na to si dejte pozor. Ale pokud stihnete celou částku splatit do 14 dnů a nechcete si půjčit více než 8 000 Kč, bude vaše půjčka bez poplatku a navíc díky nulovému úroku a RPSN nepřeplatíte ani korunu

Slevový kupon Půjčka 7

V současné chvíli můžete mít poplatky levněji i pokud chcete žádat o vyšší půjčku nebo chcete splátky natáhnout na delší dobu. 

Stačí, když přímo v kalkulačce na strankach Pujcka7 zadáte kód LETO22 a máte veškeré poplatky za polovinu! 

Kdy Půjčka 7 vyplácí peníze?

Pokud v pořádku projdete všemi kroky žádosti a je vaše půjčka schválená, můžete mít peníze na účtu již do 15 minut. Záleží ale samozřejmě na rychlosti zpracování platby mezi vaší bankou a bankou společnosti nebo na čase vyřizování žádosti. 

Výhodnější půjčky s věrnostním programem

Půjčujete si menší obnosy pravidelně? Pak zůstaňte věrni Půjčce 7, která se vám náležitě odmění. Věrnostní program má 5 úrovní, od kterých se počítá výše slevy:

  1. Náš klientpo prvním řádně splaceném úvěru máte nárok na 5% slevu na další půjčku.
  2. Stříbrný klient – splatili jste 2 nebo 3 půjčky? Další můžete čerpat se slevou 10 %.
  3. Zlatý klient – po 4 až 6 splacených úvěrech máte nárok na 15% slevu.
  4. VIP klient – po 7 až 9 splacených úvěrech další dostanete se slevou 20 %.
  5. Royal klient – pokud splatíte 10 a více úvěrů, můžete čerpat další o 25 % levněji.

Jak získat Půjčku 7?

Už jsme naznačovali, že na interaktivní kalkulačce si můžete sami nastavit výšku úvěru i jak dlouho chcete splácet. Pak už stačí pouze pokračovat k dalším krokům, vyplnit veškeré potřebné údaje a informace

O schválení půjčky pak budete informováni v následujících pár pracovních hodinách – pokud se tedy trefíte do pracovní doby společnosti, můžete mít schváleno do hodiny

Zdroje: https://www.pujcka7.cz 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *